آژانس معتبر مهاجرت و اقامت

اکثر مردمی که به کشورهای مهاجرپذیر مهاجرت کرده اند معتقد هستند مهاجرت آنها باعث بیشرفت و افزایش قدرت کشور مهاجرپذیر خواهد شد.شاهد هستیم کشورهای بزرگی که همیشه در زمینه جذب مهاجر فعال بوده اند همانند آلمان، آمریکا، کانادا، استرالیا و سایر کشورهای رده اول در سال 2017 بیش از هفت میلیون مهاجر را جذب کرده اند.با توجه به این آمار میتوان گفت جذب مهاجر برای کشورهایی مهاجرپذیر دارای پیشرفت خوبی برای آنها بوده است و همچنان به جذب مهاجر ادامه میدهند.کشورهای دیگری که در رده های بعدی جذب مهاجر هستند همانند یونان و مجارستان در همان سا بیش از 5 میلیون مهاجر را جذب کرده اند. کشوری چون آلمان در میان دیگر کشورهای اروپایی، به عنوان کشوری شناخته میشود که نرخ بیکاری در آن به نسبت کمتر است. اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تجربه کانادایی، بسیار کوتاه (کمتر از 12 ماه) است. در این کشور هزینهای که بابت اجاره خانه از شما اخذ میشود، به مراتب کمتر از سایر کشورها است و این روال نشان میدهد که زندگی در کشور اوکراین از زندگی در سایر کشورهای اروپا سادهتر است.

به عبارتی به لطف این زیرساخت اقتصادی بسیار قوی و کم نظیر، هر شخصی از هرجای جهان به خصوص از کشورهای در حال توسعه، با هر نوع و سطح مهارت و تحصیلات، خواهان مهاجرت کاری و تحصیلی به این کشور میباشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، باید ابتدا جهت اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی در کانادا اقدام کرده و سپس با جمع آوری مدارک مورد نیاز، جهت ویزای دانشجویی درخواست دهند. برخورداری از شرایط سنی مناسب: حداقل سن ۴ سالگی است و افراد میتوانند از این سن، برای اقامت تحصیلی دیگر کشورها اقدام کنند. این افراد می توانند با در نظر گرفتن دیگر شرایط این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. دو مورد بسیار مهم جهت ورود به کالجهای آمادگی، ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی گواهی معتبر زبان آلمانی(حداقل سطح B2) است. در این روش شما 6 ماه فرصت دارید به کشور مورد نظرتان بروید تا شغلی پیدا کنید در پایان 6 ماه در صورتی که در شرکتی استخدام شده باشید ویزای کاری دریافت می کنید.

طی مسیر پناهندگی و تا مشخص شدن تکلیف متقاضی در کشور مقصد، آن شخص باید مدتی را (معمولا بین 3 ماه تا 2 سال بسته به کشور مقصد) در کمپهای مخصوص پناهندگان سپری نموده که در این مدت نیازهای اولیه زندگی شخص پناهنده از جمله محل اسکان و خواب، خوراک و پوشاک، خدمات درمانی و بهداشتی و حتی پول تو جیبی به صورت هفتگی یا ماهانه تامین خواهد شد و همچنین در صورت مشخص شدن تکلیف پرونده شخص و پذیرش وی، خدماتی دیگر نظیر آموزش زبان، کمک به پیدا کردن شغل و در کل برخی کمکها و حمایتهایی تا زمانی که مطمئن شوند که شخص میتواند رو پای خود بایستد ارائه میگردد. این کشور با جمعیت ۴۷.۳۵ میلیون نفر در سال ۲۰۲۰، ششمین کشور پر جمعیت در اروپا محسوب میشود. در این کشورها با مهاجرانی که از طریق سرمایهگذاری وارد کشور شدهاند، نسبت به مهاجرانی که از طریق ویزای کار وارد کشور شدهاند، رفتار متفاوتی میشود. افرادی که بالای ۳ ماه قصد اقامت در این کشور را دارند باید کد NIE دریافت کنند که روی کارت TIE ثبت میشود و لازم است هر ساله تمدید گردد.

متقاضیان این برنامه مهاجرتی باید امتیاز لازم برای این برنامه را از طریق سیستم اکسپرس اینتری کسب نمایند. متقاضیان اقامت کانادا در این روش، باید امتیاز لازم را از طریق فاکتور های زیر در جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا کسب نمایند. در این روش مهاجرتی متقاضیان مهاجرت باید دارای یک امتیاز ویژه، مهارت، تخصص و یا برتری قابل تمایز با سایر مهاجران باشند. کانادا دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای فارغ التحصیلان این کشور می باشد. مالکین کسب و کار و کارآفرینان می توانند با توجه به شرایط خود برای یکی از این برنامه های اقامت کانادا اقدام کنند. الان دیگر بریتانیا (مخصوصا انگلستان) یکی از بهترین مقاصد مهاجرت برای ایرانیان است. دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کانادا که متاهل هستند، می توانند همزمان برای اخذ ویزای کاری برای همسر خود اقدام کنند. دانشجویان می توانند ضمن تحصیل بصورت پاره وقت همزمان با تحصیل، شرایط اخذ جاب آفر بعد از تحصیل را از یکی شرکت های کانادا فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید