امارات زمین رایگان در اختیار فعالان صنعتی ایرانی قرار می دهد

1. از طریق ویزای جستجوی کار اروپا ( job seeker) و 2. از طریق ویزای نیروی کار متخصص (blue card) هر دو برای اقامت کاری و مهاجرت بدون هیچ پولی ارائه می شوند که با آگاهی از شرایط و ضوابط هر کدام می توانید بهترین مسیر را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. از آنجا که انتخاب بهترین روش مهاجرتی ارتباطی مستقیم با شرایط اختصاصی افراد دارد بهتر است برای انتخاب بهترین روش با توجه به شرایط اختصاصی خود، از یک متخصص مهاجرت با تجربه و یا یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید. وی تصریح کرد: وقتی نیروهایی مانند مریم میرزاخانی برنده جایزه جهانی ریاضیات یا دیگر افراد متخصص تحت عنوان فرار مغزها به کشور دیگری جذب میشوند حتی صدها چاه نفت هم جای ارزشمندی این افراد را نمیگیرد و به سختی یک کشور میتواند افراد اینچنینی را در طول سالیان طولانی تربیت کند و چه بسا این افراد در طول تاریخ یک کشور تکرار نشوند.

هزینه این دوره زبان بین 6 تا 8 هزار یورو می باشد.برای اخذ اقامت از روش تحصیل، دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به مدت 12 ماه زمان دارند تا به جست و جوی کار پرداخته و اقامت کاری دریافت نمایند. اغلب دانشجویانی که موفق به دریافت پذیرش از یک دانشگاه شدهاند، احتمالا مراحل چاپ مقاله را هم تجربه کردهاند. بسیاری از موکلین ما با مراجعه به مراکزی که خود را شرکت مهاجرتی یا آژانس مسافرتی معرفی کرده اند مراجعه داشته و پروسه دریافت ویزا را با ساختن یک ایمیل به جای ایشان انجام داده اند و حتی موفق به دریافت ویزا شده اند اما پس از فارغ التحصیلی در کانادا متوجه شده اند که هم در انتخاب رشته اشتباه کرده اند و هم در انتخاب استان! ایرانیانی که کشور قزاقستان را برای مهاجرت بدون پول و رایگان انتخاب کرده اند اغلب به قصد تحصیل و سرمایه گذاری ورود داشته اند. مهاجرت کاری به قصد مشاغل دولتی؟ می خواهم یک نکته را شفاف بگویم که این احتمال که در طی مهاجرت کاری (همون معادل عبارت Job Apply یا مهاجرت شغلی)، جایگاه اجتماعی که امروز در کشور خودتان دارید را از دست بدهید وجود دارد. ببینید این از آن دسته از رویاپردازیهایی است که در بدو کار باید پنبه اش را از گوش هایتان درآورید.

جزئیات فیلترهای جستجو در این وب سایتها گاهی بامزه است، به طور مثال میتوانید تعیین کنید فقط شرکتهایی را نشانتان دهد که فقط کارمند انگلیسی زبان میخواهند. با مراجعه به این آژانسها و ارائه درخواست کار خیلی از دردسرهای یافتن شغل را کاهش میدهد. سیاست هایی که به مهاجران اجازه می دهد کمبود نیروی کار را پر کنند باعث ایجاد شغل ، افزایش نرخ مشارکت در نیروی کار و افزایش درآمد برای افراد بومی می شود. نوع فعالیت: افراد غیر فعال بیشتر از افراد فعال عامل اجتماعی- فرهنگی را علل گرایش به مهاجرت خود بیان کردهاند. اگر می خواهید در کشور به خصوصی مثلا انگلستان و شهر لندن شاغل شوید به جای اینکه فقط دنبال شرکتهای انگلیسی بگردید، در بین گزینه هایی که به شما معرفی میشود به دنبال شرکت های چند ملیتی بگردید که در کشورهای مختلف در جهان دفتر کاری فعال دارند. دوره های کارورزی معمولا به کسانی توصیه میشود که دانشجوی بینالمللی هستند و ویزای آنها صرفا برای مقاصد تحصیلی کاربرد دارد. معمولا اگر کشوری تعلیم و آموزش شما را به عهده بگیرد، حتما از نیروی ورزیده خود توقع کار و خدماترسانی در کشور را نیز خواهد داشت و در اینجا خیالتان تا حدودی از بابت کار آسوده میشود.

اگر متقاضی بتواند پس از برقراری ارتباط با اساتید دانشگاه مورد نظر، استادی را متقاعد نماید میتوان گفت پذیرش خود را اخذ کرده است. هچنین تعداد پذیرش مهاجران طبق اعلام قبلی در سال 2022 حدود 411 هزار نفر بود که طبق اعلام جدید به حدود 432 هزار نفر افزایش پیدا کرده است. اگر همه چیز در جهان آروم بود و همه خیلی خوشحال بودیم هم احتمال واگذاری مشاغل دولتی یک کشور به مهاجران بسیار کم بود. «تهخط» آیندهٔ نزدیک ناهنجاریهای شدید اجتماعی است و اگر برای آن فکری نشود ساکنان آن از زیرپوست شهر و ناکجاها بیرون میآید و مرئی میشوند. بعیده که گرفتن دعوتنامه شغلی برای این تیپ افراد چندان دشوار باشه چون قبلا از هفتخان سابمیت کردن مقاله در ژورنالهای خارجی سربلند بیرون آمدهاند. درصد گرفتن از فیش حقوقی در این موقعیتها البته نه تنها عجیب نیست بلکه یکجورایی روال کار هم هست، اما حتما با آگاهی کامل این قرار داد را امضا کنید. بنابراین متناسب با وضعیتی که دارید میتوانید آگهیهای شغلی مختلف را برانداز کنید و شانس خود را برای گرفتن تاییدیه شغلی جهت مهاجرت کاری از این روش هم آزمایش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید