انواع روشهای مهاجرت و اقامت استرالیا در سال 2022

همواره بسیاری از مردم در سراسر دنیا آمریکا را با نام کشور 72 ملت می شناسند، این بدین خاطر است که نیمی از جمعیت فعلی ایالات متحده آمریکا از مهاجرت اتباع خارجی به این کشور شکل گرفته و از چند دهه گذشته تاکنون، رفتن به آمریکا رویای بسیاری از شهروندان خارجی بوده است؛ افرادی که قصد دارند با حضور در آمریکا و مهاجرت به این کشور پهناور، پیشرفته و اقتصادی، به تمام آرزوهای خود از جمله یک زندگی لوکس و رویایی برسند. همانطور که گفتیم، اکثر این مهاجرتها از روی نابسامانی یک یا چند مسئله و دغدغه اصلی معیشتی در کشور مبداء میباشد و مهاجرت در حالتی که شخص از نظر تقریبا همه استانداردهای زندگی کشور مبداء خود راضی بوده و صرفا برای دستیابی به استانداردها و کیفیتهای بالاتر مهاجرت کند به نسبت حالت اول کمتر اتفاق میافتد. امکان تحصیل در این مقطع، هم به زبان انگلیسی و هم زبان المانی در اکثر رشتهها وجود دارد. راه حل دیگر در این راستا شغل دانشجویی بوده که تقریبا در همه مقاصد تحصیلی، دانشجویان برای انجام آن برای کمک هزینههای تحصیل و زندگی مختار بوده و معمولا در اکثر کشورها شغل دانشجویی دارای سقف 20 ساعت کار مجاز در هفته میباشد.

البته تحصیل در این کشورها شرایط و مزایای خاصی داشته که برای برخی از دانشجویان جالب به نظر میرسد. آیا شما نیز مایل به ادامه تحصیل خود در آلمان هستید؟ در کشور آلمان، دانشجویان دکترا در اکثریت دانشگاهها، حقوق ثابتی را از موسسه آموزش عالی خود دریافت خواهند کرد که به آنها در تحقیقات و زندگی کمک میکند. اگر شما نیز متقاضی دریافت این ویزا هستید، با ما تماس بگیرید، تا از مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حقوق بینالملل در موسسه حقوقی توسعهگران مهر برخوردار شوید. لازم به ذکر است، شما با دریافت این ویزا و 4 سال کار کردن در آلمان میتوانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید. این کشور چهار تایپ اصلی ویزا دارد؛ در ادامه بصورت مختصر این ۴ ویزا اصلی را معرفی میکنیم. افراد باید مدارکی ارائه دهند تا مشخص شود که قصد بازگشت به کشور خود را دارند، همچنین باید مدرکی ارائه شود که نشان دهد از تمکن مالی کاملی برخوردار هستید. این کشور، همواره یکی از انتخابهای افرادی است که مایلند در اروپا تحصیلات خود را ادامه دهند.

افرادی که مهاجرت به اسپانیا را انتخاب میکنند اغلب به سراغ مادرید و بارسلونا میروند. پناهندگی برای افرادی مناسب است که در کشور خود امنیت جانی ندارند و به خاطر قرار گرفتن در یکی از کیسهای پناهندگی واجد شرایط پناهندگی در کشورهای مختلف هستند. این دو شهر به نوبه خود برای ایرانیان گزینه بسیار خوبی است و سبب میشود که به سود خوبی در زمینههای مختلف دست یابند. این مدارک ممکن است برای دانشگاههای مختلف(University) و یا مقاطع تحصیلی کارشناسی(Undergraduate)، کارشناسی ارشد(Masters) و دکترا(Doctorate) متفاوت باشند. مدت تحصیل در این مقطع در دانشگاههای المان، 4 ساله است. به طور معمول تحصیل در دانشگاههای آلمان، رایگان یا همراه با هزینههای اندک میباشد. مدرک تحصیلی: برای اقدام به تحصیل در هر مقطع تحصیلی، ارائه مدرک تحصیلی مقطع ماقبل با معدل و ریزنمرات خوب و مورد قبول واجب است. اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزشی ترکیه و یا قبرس را داشته باشید، نیازی به صرف زمان و هزینه مضاعف برای اخذ ویزای تحصیلی نداشته و با دریافت پذیرش تحصیلی رایگان که شرکت lets go uni به شما ارائه میکند و ثبت نام دانشگاه، امکان مهاجرت تحصیلی برای شما فراهم می شود.

البته این روش بیشتر بر داشتن سهم اقتصادی تاکید دارد تا سرمایهگذاری صرف و فرد مهاجر باید در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور مقصد عمل کند. این را بدانید که هر چقدر آگاهانه تر عمل کنید می توانید در آخر نتیجه بهتری بگیرید. شما میتوانید مدارک مورد نیاز را در بخش ملزومات پذیرش(Admission Requirements)، وبسایت اصلی دانشگاه مورد نظر، بررسی کنید. در صورتی که در طول یک الی سه سال زندگی در این کشور صاحب فرزند شوید روال اخذ اقامت دائم برای شما آسانتر میشود. تحصیل دوره کارشناسی در کشور آلمان، 3 الی 4 سال به طول خواهد انجامید. متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، میتوانند به دو صورت تحصیل خود را ادامه دهند. دسته سوم افراد با سطح زبان معمولی که از ابتدا تلاش خود را در جهت کسب نمره PTE 50 , 79 انجام داده اند. برای کسب اطلاعات درمورد خطرات پناهندگی پیشنهاد میدهیم مطلب «چرا نباید پناهندگی بگیریم؟ باید گفت داشتن چنین پیشنهاد شغلی معمولا دشوار است. لازمه دریافت ویزای کار آلمان آن است که، متقاضی دارای پیشنهاد شغلی معتبری از کشور مورد نظر خود باشد. اگر متقاضی بتواند پس از برقراری ارتباط با اساتید دانشگاه مورد نظر، استادی را متقاعد نماید میتوان گفت پذیرش خود را اخذ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید