بهترین روشها و مقاصد مهاجرتی در 2022

در صورت نیاز به مشاوره مهاجرت در خصوص مهاجرت تحصیلی و اقامت تحصیلی میتوانید با مشاوران ویزانیو در تماس باشید یا در صفحه مشاوره، فرم مشاوره را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم. با باز کردن یک حساب بانکی بینالمللی میتوانید در صورت سفر به یک کشور جدید، از آن استفاده کنید. بسته به هدف شما از سفر به آلمان و طول مدت اقامتتان، میتوانید برای هر کدام از انواع مختلف ویزای آلمان اقدام کنید. علاوه بر فواید مالی، مهاجرت به خارج از کشور کنونی خود، دید شما را نسبت به راه­های مختلف زندگی باز می کند و میل فرآوران به سیاحت و سفر را که از زمان شروع قرنطینه تا به کنون به بالاترین حد رسانده، به سر منزل مقصود رسانیده و به آن پاسخ خواهد داد. همچنین سنگاپور امتیاز ویژهای برای کارآفرینان در نظر گرفته و آنها میتوانند با درخواست ویزای استارت آپی زندگی و کار خود را در این کشور آغاز کنند. در این روش باید پدر یا مادر و یا هر دو تبعه این کشور باشند و فرقی نمیکند که فرزند در خاک این کشور متولد شود یا خیر. اگر می خواهید شروع جدیدی را در محیطی کاملاً متفاوت پیش برید؛ و اگر می خواهید شغل خود را تقویت کنید، ویتنام یک انتخاب عالی است.نظرسنجی HSBC ، کشور ویتنام را برای مهاجرینی که به دنبال توسعه حرفه ای شغل خود هستند، در رتبه سوم قرار داده است.

کسانی که میخواهند در این کشور تحصیل کنند قطعاً میتوانند به بهترین شکل روال تحصیلی را پیش ببرند، سیستمهای آموزشی در اسپانیا از کیفیت بیشتری نسبت به سالهای قبل برخوردار است. البته اقامت تحصیلی دانشجو با توجه به وضعیت تحصیلی و مدت زمان باقیمانده از دوره تحصیلی وی، با ارائه مدارک و اسنادی حاکی از اشتغال وی به تحصیل در کشور مقصد مجدداً تمدید میشود. مدت زمان مصاحبه با سفارت چقدر است؟ البته در صورتی که، حداقل یکی از والدین او دارای مجوز اقامت دائم آلمان به مدت 3 سال باشد. میانگین حقوق پس از کسر مالیات در آلمان 2.865 دلار است، که برای تامین هزینههای زندگی به مدت 2 ماه کافی خواهد بود. از آن جایی که کشور آلمان در قلب اروپا و حوزه شنگن قرار گرفته، مهاجرت موفق و دریافت کارت اقامت آن بسیار ارزشمند بوده و فرد را قادر می سازد تا بدون ویزا به بیش از 30 کشور اتحادیه اروپا و حوزه شینگن از جمله فرانسه، اسپانیا و پرتغال سفر کند. مهاجرت به هر یک از این هشت کشور در سال 2021 میلادی فوق العاده خواهد بود.

در این پژوهش از روش کتابخانه ای، مبتنی بر فیش برداری از منابع مکتوب و اینترنتی استفاده گردیده است. قیمت مسکن در مونیخ گرانترین قیمت در کل کشور است. البته، تابعیت کامل پس از 8 سال زندگی فرزند در کشور آلمان به او تعلق مییابد. اگر فرزندی که یکی از والدین او آلمانی است و دیگری خارجی، در کشوری غیر از آلمان به دنیا بیاید، دارای تابعیت هر دو کشور خواهد بود. البته اگر فردی برای دوسال بهطور مداوم در کشور دیگری اقامت داشته باشد، این فرصت برای وی محدودیتهایی بههمراه خواهد داشت. کشور ویتنام همچنین در رتبه بندی شادی افراد در مطالعه­ ی InterNations، که شاید به دلیل فرهنگ رنگارنگ و هیجان انگیز این کشور است، البته بدون در نظر گرفتن جاذبه های طبیعی فوق العاده آن، پنجم شده است. با این حال، یک الزام کلی وجود دارد. اگر یک شهروند آلمانی، شهروندی غیر رسمی یا غیر سوئیسی را با اجازه (Beibehaltungsgenehmigung) از دولت آلمان به دست آورد(به عنوان مثال: روابط نسبی موجود، اموال در آلمان یا در کشور دیگر، در صورتی که اشغال خارجی نیاز به شهروندی خانگی داشته باشد).

پذیرش از یکی از مؤسسات یا دانشگاههای کشور مقصد: فرد برای مهاجرت از طریق تحصیل باید بتواند از یکی از مؤسسات آموزشی کشور مورد نظر پذیرش بگیرد. ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد. کانادا در نظرسنجی HSBC به طور کلی سومین کشور مهاجرپذیر و در مورد استقبال از جوامع رتبه دوم را کسب کرده است. تحصیل در خارج از ایران بهگونهای است که در مرحله اول باید بتوانید از یک دانشگاه در کشور موردنظرتان پذیرش بگیرید و پس از آن برای مهاجرت از طریق تحصیل اقدام کنید. اگر در توافق نامه کاری، بیمه پزشکی به شما ارائه می شود، مطمئن شوید که به طور واضح شرایط آن را درک کرده و خوانده اید. در کشورهایی این روش برای مهاجرت پدر و مادر نیز صدق کرده و یا ممکن است این امکان فقط در شرایطی خاص برای آنان صادق باشد اما کشوری مانند کانادا اصلا به طور جداگانه طرحی تحت عنوان طرح اسپانسرشیپ برای والدین و حتی پدر بزرگ و مادربزرگ را نیز دارد که در این طرح میتوان تحت شرایطی حتی افراد وابسته به پدر و مادر را نیز شامل کرد و در نتیجه خواهر و برادر هم میتوانند به طور غیر مستقیم و تحت شرایطی خاص شامل این طرح شوند که عملا میتوان گفت کانادا به عنوان یکی از محبوبترین مقاصد مهاجرتی، بهترین برنامه مهاجرتی خانوادگی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید