بهترین روشها و مقاصد مهاجرتی در 2022

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی دیگر از روش های اخذ اقامت کانادا می باشد. توجه کنید که سرمایه گذاری در اوکراین فقط از طریق ثبت شرکت و خرید سهام شرکتها موجب اخذ اقامت دائم خواهد شد. حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا با توجه به امتیاز افرادی که در این برنامه شرکت کرده اند و با در نظر گرفتن افراد مورد نیاز متغیر است. افرادی که اقامت کانادا را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، برای اخذ اقامت کانادا برای پدر و مادر اقدام کنند. بسیاری از افراد برای رسیدن به این خواسته و یا آرزو به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت کاری هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی به صفحه اقامت سرمایه گذاری در کانادا مراجعه فرمایید. متقاضیان اقامت کانادا در این روش، باید امتیاز لازم را از طریق فاکتور های زیر در جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا کسب نمایند. لازم به ذکر است که در شرایط کنونی بهعلت شیوع ویروس COVID-19، بعضی از کشورها شرایط ورود سختگیرانهای دارند یا کلا اجازه ورود نمیدهند. متقاضیان برنامه های اقامت کانادا باید به این نکته توجه داشته باشند لزوما” داشتن حداقل امتیاز برنامه های مهاجرت به کانادا منجرب به موفقیت در گرفتن ویزای کانادا نمی شود.

متقاضیان باید حداقل امتیاز مورد نیاز این برنامه های مهاجرت کانادا را کسب نمایند تا واجد شرایط برای اقدام برای آن برنامه اقامتی باشند. قدم بعدی بعد از جمع آوری مدارک تشکیل پرونده برای آن برنامه اقامتی و سابمیت آن است. شما میتوانید مدارک مورد نیاز را در بخش ملزومات پذیرش(Admission Requirements)، وبسایت اصلی دانشگاه مورد نظر، بررسی کنید. همچنین شهروندان ایرانی مقیم اوکراین میتوانند در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی و یا حمایت لازم با شماره تلفنهای اضطراری زیر تماس بگیرند. و افرادی موفق به دریافت ویزا می شوند با با ارائه مدرک زبان با نمره مناسب و همچنین مدرک تحصیلی بالا امتیاز بالاتری کسب کنند. در صورتی که گرفتن این نمره زبان برای متقاضیان مشکل می باشد، با تحصیل در کانادا و امتیازی که از تحصیل در کانادا دریافت می کنند می توانند با نمره آیلتس پایین تری برای این برنامه های مهاجرتی اقدام کنند. اجازه کار با ویزای دانشجویی یا تحصیلی با توجه به کشوری که در آن مشغول به تحصیل هستید، صادر میشود. به صورت کلی مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا شامل : مدارک سابقه کار و تمکن مالی، پاسپورت معتبر، مدرک تحصیلی و غیره دارد که در ادامه با توجه به نوع برنامه اقامتی کانادا بیشتر به آن می پرداریم.

هر برنامه اقامت کانادا مدارک مورد نیاز خاص خود را دارند. دوره های کارآموزی و سابقه کارهای داوطلبانه بدون دستمزد، مورد قبول نمی باشد. البته در برخی روش ها مانند روش مهاجرت تحصیلی به کانادا امکان اقدام برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان تحت شرایطی امکان پذیر است. نمره مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا با توجه به نوع برنامه مهاجرتی و رقابتی که در آن برنامه هست متفاوت خواهد بود. زمانی که بحث مهاجرت از ایران پیش میآید یکسری از جذابیت های رنگین و خیرهکننده در کشورهای مختلف در نظر فرد مهاجر جلوه گری می کنند و در عین حال یک سری موضوعات نگران کننده نیز وجود دارند که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم. موضوع مهاجرت برای انسانها در طول تاریخ همیشه وجود داشته و افراد بسیار زیادی برای دوری جستن از جنگ و قحطی و برای به دست آوردن منابع زندگی بهتر مهاجرت می نمایند. این کشور، همواره یکی از انتخابهای افرادی است که مایلند در اروپا تحصیلات خود را ادامه دهند. این روش یکی از کم هزینه ترین راه های مهاجرت به کانادا است. در این پروسه متقاضیان باید هزینه های دولتی مربوط به پرونده مهاجرتی را با توجه به شرایطی که اداره مهاجرت کانادا مشخص کرده پرداخت نمایند.

این افراد می توانند با در نظر گرفتن دیگر شرایط این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. همچنین این سرزمین اروپایی، چهارمین کشور برتر برای زندگی در بین تمامی کشورهای دنیا است. همچنین از دید برعکس قضیه نیز اینطور بوده که شخص به علت دلایل نامبرده که در کشور مبدا خود اوضاع نابسامانی دارند امر مهاجرت را انجام میدهد. از طریق این روش والدین می توانند در کنار فرزندان خود در کانادا، کار و زندگی کنند و همانند شهروندان کانادا از حق و حقوق شهروندی این کشور برخوردار شوند. دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیلی و کار در کانادا جهت اخذ اقامت دائم کانادا، از این طریق اقدام کنند. «در شرایطی که فشارهای اقتصادی کمرشکنی بر دوش مردم سنگینی میکند و تحریمهای ظالمانه غرب در دهه اخیر به حداکثر خود رسید، ضرورت تقویت همدلی، امیدواری، همبستگی و حس تعلقخاطر به کشور بیش از پیش احساس میشود. یکی از روش های مهاجرت به کانادا، برنامه تجربه کانادایی است.

دیدگاهتان را بنویسید