بهترین روشها و مقاصد مهاجرتی در 2022

با توجه به رقابتی شدن برنامه های مهاجرت به کانادا، متقاضیان مهاجرتی همواره به دنیال راه های دیگر اخذ اقامت کانادا می باشند. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های ایالتی در طول سال با توجه به نیاز های منطقه ای به روز رسانی می شود.روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های ایالتی با شرایط های مختلفی امکان پذیر می باشد. این افراد باید یک سفر اکتشافی به کانادا داشته و دارای یک بیزینس پلن (طرح تجاری) باشند. برخی از این سازمانها از طرح های کارآفرینان خمایت مالی نیز می کنند. اقدام از طریق این برنامه اقامتی نیاز به طرح توجیهی و اخذ تاییدیه از سازمانهایی است که اداره مهاجرت کانادا در این خصوص مشخص نموده است. افرادی که با شهروندان کانادا ازدواج نمایند، می توانند از این طریق به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم دریافت نمایند. برای مهاجرت این عزیزان ، باید روابط خانوادگی خود را با کمک شناسنامه، گواهی ازدواج و سایر اسناد مطابق شرایط موردی ثابت کنید. مطابق قوانین مهاجرت کانادا، ایالت های این کشور با هماهنگی دولت مرکزی جهت تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود اقدام به پذیرش مهاجر می نمایند.

افراد با داشتن ویزای کاری این کشور میتوانند به سادگی شرایط را برای اقامت همراه خود فراهم سازند. این افراد باید کمی با زبان انگلیسی و یا فرانسوی آشنایی داشته باشند. که با توجه به اجازه کاری 10 تا 20 ساعتی که به دانشجویان این مقطع داده می شود، می توانند برخی از این هزینه ها را تامین کنند. فرد متقاضی می تواند شرکت خود را به صورت فدرالی، منطقه ایی و استانی انتخاب کند که هزینه هر کدام متفاوت است. فرد اسپانسر کننده در کانادا باید حتما مقیم دائم کانادا PR و یا شهروند کانادا باشد. همچنین افرادی که با ویزاهای دیگر کانادا از قبیل ویزاهای موقت کانادا شامل: ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و غیره در کانادا زندگی می کنند و صاحب فرزندی در کانادا شوند فرزند آنها نیز از دریافت تابعیت و پاسپورت کانادایی در بدو تولد بهره مند خواهد شد. اگرچه این کشور ممکن است دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت باشد، اما جمعیت نسبتا کم آن مملو از چهره­های دوستانه است و با مراقبت های بهداشتی رایگان بهترین گزینه برای مهاجرت خواهد بود. وقتی این کانالهای قانونی از بین بروند ، ممکن است مهاجرت غیرقانونی دوباره ظاهر شود. اما ممکن است در این لیست برخی از کشورها به سختی برای دانشجویان پذیرش تحصیلی صادر کنند یا بهطورکلی هزینه های تحصیل در این کشورها به شدت زیاد باشد.

این کودکان از همه امتیازات شهروندی کانادا از قبیل تحصیل رایگان، بیمه رایگان و غیره برخوردار هستند. البته این والدین اجازه کار در کانادا را نخواهند داشت، مگر اینکه خود نیز پس از ورود برای پذیرش یک دوره تحصیلی اقدام کنند تا پس از تحصیل ویزای کاردریافت نمایند. یکی دیگر از راه های سریع ورود به کانادا، ثبت نام فرزند در مدارس کانادا می باشد. این متقاضیان می توانند از طریق ثبت نام فرزند وارد کانادا شده و در نهایت برای خود درخواست پذیرش تحصیلی کنند. در کشور ما هم از سالیان بسیار دور مهاجرتی به نام “فرار مغزها” داشتهایم که تحت تأثیر نبود امکانات مناسب تحصیل یا زندگی بوده است همچنین در این مسئله تبلیغات رسانههای بیگانه و البته مهاجرپذیری دیگر کشورها و خدمات مناسب آنها به مهاجران بیتأثیر نبوده است. پیچیدگی و سختی مراحل مهاجرت و اخذ ویزا برای خیلی از افراد، مسئله چندان بزرگی نبوده و بخاطر هدف نهایی خود، حاضر به تحمل موانع مختلف هستند، اما بگذارید تا کمی در مورد موضوع جذاب مهاجرت به ترکیه با شما صحبت کنیم تا بفهمید چرا زندگی در ترکیه از نظر بسیاری از افراد، انتخابی جذاب و ایده آل محسوب می شود. همچنین کشور هند با 16 میلیون مهاجر، بیشترین میزان مهاجرت را در میان کشورهای جهان در اختیار دارد.

بیمه ای را که انتخاب کرده اید، مطمئن شوید که متناسب با نیازهای شما است و برای تمام مدت زندگی شما در خارج از کشور معتبر است. مجموعه GO2TR علاوهبر ارائه اطلاعات و فرصت مشاوره با کارشناسان، برای آن دسته از افرادی که این موسسه را برای همراهی در مسیر مهاجرت خود انتخاب میکنند، خدمات گستردهای ارائه میدهد. تیم ما در اولین فرصت اطلاعات شما را بررسی و بهترین گزینه مهاجرتی را به شما اطلاع خواهد داد. حتی در مورد میزان مالیاتی که باید به دولت پرداخت کنید، نحوهی دریافت مجوز برای شروع کار، استخدام نیروی ماهر و پرداخت بیمهی آنها، میزان بازدهی در نتیجهی سرمایهگذاری، مشکلات پیشرو و رقبا اطلاعات کامل را بهدست آورید تا سرمایهگذری شما موفقیتآمیز باشد. وی با اشاره به پارامترهای مهم ورود به کشورهای خارجی افزود: موضوع پذیرش تحصیلی از سوی دانشجویان مشخص است، دانشجو باید قطعاً قبل از اقدام تمام مشخصات دانشگاه و کمک هزینههای تحصیلی را بررسی کرده و نوع بورسیهها را مطالعه کند و اگر از سوی دانشگاهها پذیرشی انجام شود راحت ترین نوع مهاجرت صورت میگیرد و جای نگرانی برای دانشجو و خانواده وی ندارد، اما برای کار، کشورهایی نیروی کار محدود پذیرش دارند و شرکتهای کارگزاری در این خصوص اقدام میکنند، مردم باید بدانند این شرکتها قانونی هستند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید