بهترین کشورها برای مهاجرت در سال ۲۰۲۱

درباره مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان و بهترین بیزنس در کانادا بخوانید. در صورتی که متقاضیان محترم تحصیل در مقطع کارشناسی آلمان، یک سال تحصیلی خود را در یکی از دانشگاههای کشور خود گذراندهاند یا دارای مدرک کاردانی هستند، نیازی نیست تا در دوره یک ساله کالج کشور آلمان شرکت کنند. ارائه مدرک تحصیلی مقطع پیشین الزامی است. سن بر روی شانس ویزای تحصیلی تاثیر گذار است. فرزندان این افراد باید زیر 22 سال سن و مجرد باشند. کشور فنلاند در سال 2020 میلادی در صدر گزارش شادی جهانی قرار گرفت و برای سومین سال پیاپی عنوان خود را حفظ کرد و پایتخت آن، هلسینکی، در صدر رتبه بندی رفاه قرار داشت که البته تعجب آور نیست! این جامعهشناس تصریح میکند: وقتی فردی با محیط خود سازگاری ندارد و همواره در عذاب و ناراحتی است مهاجرت میکند و امروز برخی خانوادهها فضای روحی و روانی کشور را برای ماندن مناسب نمیدانند به همین دلیل شاهد مهاجرت بیشتری هستیم که نمونه آن خانواده سردشتی بود که در روزهای گذشته در کانال ” مانش” غرق شدند. استرالیا یکی از کشورهایی است که به دلیل داشتن شرایط اقتصادی مناسب و برخورداری از سطح استاندارد های بالای زندگی از مطلوب ترین و مناسب ترین کشورها جهت مهاجرت به شمار میرود.

دومین عامل مهم در تمایل به ماهجرت بیان شده؛ جوان بودن اکثر متقاضیان و هدف تحصیلی به عنوان مهمترین دلیل مهاجرتی برای اکثریت آنها، حکایت از آن دارد که فرصتهای تحصیلی موجود در داخل هنوز بازار تقاضای تحصیل را به ویژه در سطوح تحصیلات تکمیلی کفایت نمی­کند و یا اینکه با توجه به میزان بالای نرخ بیکاری در میان افراد تحصیل کرده، جوانان گرایش به تحصیل در خارج را دارند. همچنین، با مشاهده فیلم موجود در این لینک، می توانید در مدت زمانی کمتر از 2 دقیقه، با این روش مهاجرتی آشنا شوید. بر اساس گزارش سایت بسیار معتبر Usnews برای سال 2020 میلادی، کشور کانادا بهترین کشور جهان برای برخورداری از یک زندگی با کیفیت معرفی شده است. به شکلی که افراد دارای مهارت و تجربه کاری مفید می توانند به راحتی و در یک مرحله، از طریق یکی از روش های اکسپرس اینتری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. افرادی که در این رده سنی می باشند همچنان می توانند از طریق برنامه های اسکیل ورکر استانی و یا سرمایه گذاری کانادا و خود اشتغالی جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

یکی از برنامه های موجود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا و دریافت اقامت کاری کانادا، برنامه نیروی کار ماهر فدرال است. مهم ترین و محبوب ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های موجود در سیستمی با نام سیستم اکسپرس اینتری کانادا تعریف شده اند. هر یک از این برنامه های مهاجرتی شرایط مخصوص به خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در نظر گرفته اند. یک وکیل مهاجرت به کانادا که از تجربه مهاجرتی قابل توجهی نیز برخوردار باشد، می تواند راه های اقامت کانادا را به صحیح ترین و به روز ترین شکل در اختیار متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار دهد. نمره حداقل 6 آیلتس آکادمیک برای اکثر مراکز آموزشی قابل قبول است. حداقل نمره مورد نیاز در هر دانشگاه یا هر رشته متفاوت است. شما برای مهاجرت احتیاج به جمع آوری اطلاعات، بررسی و انتخاب از میان گزینه های موجود، جمع آوری مدارک مورد نیاز، پر کردن فرم های مهاجرتی و مکاتبات، انجام پرداخت های مالی مورد نیاز، انجام برخی اقدامات حقوقی و رزرو کردن نیاز دارید. کانادا زندگی در کشوری چهار فصل را به شما هدیه می دهد. به شکلی که، حتی یک بانک در کانادا نیز از سال 1983 میلادی تاکنون، هیچ گونه ورشکستی مالی را تجربه نکرده است!

حداقل شهریه یک سال تحصیلی در دانشگاه مورد نظر را داشته باشید. حداقل هزینه برای زندگی در ایالت مورد نظر را داشته باشید. امانالله قراییمقدم جامعهشناس در گفتوگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در مهاجرت به طور کلی با دو نوع جابجایی و مهاجرت داخلی و خارجی روبرو هستیم، وقتی منطقه یا کشوری با بیکاری و مشکلات معیشتی روبرو میشود یا مکان مورد نظر توان جذب و نگهداری شهروندان خود را ندارد مسئله مهاجرت ایجاد میشود. با برخورداری از تخصص کاری و تحصیلات دانشگاهی، می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق skilled worker درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید. کانادا با امضای تفاهم نامه های اقتصادی با کشورهای مختلف جهان، فضای اقتصادی مناسبی را برای تاجران، سرمایه گذاران و کار آفرینان فراهم کرده است. یکی از روش های مهاجرت به کانادا، که از محبوبیت زیادی بین مهاجران نیز برخوردار است، مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص است. مهاجران در کانادا امنیت اجتماعی زیادی دارند. این مسیر در واقع مهم ترین مسیر مهاجرت نیرو های متخصص در کانادا است و تمایل کانادا بر انتخاب مهاجران از افرادی که سابقه ی کار و تحصیل در کانادا را دارند را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید