بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

وقتی صحبت از مهاجرت به کانادا می شود، یکی از رایج ترین سؤالاتی که بیش از همه مطرح می شود این است که “هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است و بهترین و ارزانترین راه مهاجرت به کانادا کدام روش است؟ با توجه به اینکه هزینه تحصیل در این کشور نسبتا ارزان است، افراد میتوانند این روش را یکی از بهترین گزینههای پیش روی خود بدانند. شرایط بسیار عالی که هلند برای مهاجران خود فراهم میکند، این کشور را به عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورها برای کار تبدیل کرده است. به این ترتیب که ابتدا شما از طرف کارفرما و یا شرکتی در انگلیس دعوتنامه کاری دریافت میکنید و بعد از قبول شدن در تمام مراحل استخدامی آن شرکت، میتوانید برای مهاجرت اقدام کنید. البته آگهیهای شغلی در این کشور ابتدا برای افراد بومی به نمایش گذاشته میشود و در صورتی که شخص مناسب برای آن کار پیدا نشد، برای دیگر کشورها به نمایش گذاشته میشود و شما میتوانید برای آن اقدام کنید . در نوع دوم؛ افرادی که به هر دلیلی بازگشت به کشورشان احتمال قتل آنها را داشته باشد یا مواردی مانند شکنجه شدن، مواجه با مجازات های سخت و غیر انسانی وجود داشته باشد در این گروه قرار می گیرند و می توانند برای پناهندگی در کانادا اقدام کنند.

البته امکان سرمایهگذاری با مبالغ بالاتر همچون 250.000 یورو، 500.000 یورو و 1.000.000 یورو نیز در المان وجود دارد که هر کدام شرایط و ضوابط خاص خود را دارند. کانادا مکانی است که فرصتهای زیادی را برای رشد شخصی و تجاری فراهم میآورد. اقامت انگلیس محدودیت مکانی و شهری ندارد و پس از دریافت ویزا هر شهری که بخواهید میتوانید ساکن شوید. فراموش نکنید هر کشوری با توجه به قوانین داخلی خودش ویزای کار اعطا میکند و اگر در این خصوص اطلاعات کافی ندارید، میتوانید از افراد خبره در این حوزه کمک بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند. آلمان از هر جهت سرآمد کشورهای اروپایی است. نرخ بیکاری آلمان در بین کشورهای اروپایی از همه پایینتر است. نرخ پایین بیکاری و بازار کار مناسب. نرخ بیکاری در آمریکا به نسبت ایران بسیار پایین است. بیش از ۴۰ سال است که ایرانیان به ایالتهای مختلف آمریکا مهاجرت میکنند و برخی از آنها سالها است که یک زندگی برای خود ساختند. پنج سال کار و زندگی در یکی از شهرهای هلند و همچنین پرداخت منظم مالیات به دولت میتواند اقامت دائم را برای شما به همراه داشته باشد. فرزندان زیر ۱۸ سال از حق تحصیل رایگان در مدارس کشور انگلیس برخوردار میشوند.

شما در صورتی که تمایل به تحصیل رایگان در این کشور دارید، باید به زبان آلمانی نیز مسلط باشید، زیرا تحصیل رایگان تنها در دانشگاههای دولتی امکانپذیر است و تمامی آنها، تحصیل را به زبان آلمانی ارائه میدهند. روش دوم این است که از طریق سیستم اسکیل ورکر که امتیاز بندی میباشد، اقدام نمایید. روش دیگری که شما میتوانید به این کشور کنید از طریق ازدواج است.اگر همسر شما در هلند زندگی میکند و دارای تمکن مالی خوبی است شما با شرکت در کلاسهای زبان آلمانی میتوانید با ازواج با این فرد مقیم هلند شوید.یکی از روش های دیگری که میتوانید مهاجرت نسبتا آسانی را به هلند داشته باشید از طریق سرمایه گذاری یا اختراع و نوآوری است که با این شرایط شما میتوانید ویزای هنلد را دریافت کرده به این کشور مهاجرت کنید.شما میتوانید برای تحصیل در هلند با پرداخت سالانه هفت هزار یورو ویزای تحصیلی هلند را دریافت کرده برای تحصیل به این کشور سفر کنید.یکی از مدارک مورد نیاز برای اینکه ویزای تحصیلی هلند را به شما دهند نامه پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر این کشور میباشد. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، در آخرین گزارش خود اعلام کرده کانادا رتبه یازدهم در درآمد شغلی، رتبه سیزدهم در فراهم آوردن فرصتهای شغلی بازار کار، رتبه هفتم در رضایت از زندگی و رتبه یازدهم در توازن کار و زندگی را در بین کشورهای دنیا دارد.

آلمان رتبه پنجم در درآمد، رتبه هفتم در فراهم آوری فرصت های شغلی بازار کار، رتبه سیزدهم در رضایت از زندگی و رتبه هفدهم در توازن کار و زندگی را در میان سایر کشورهای در دنیا در اختیار دارد. هزینه زندگی در این کشور بالا است و به عنوان مثال لندن یکی از گرانترین شهرهای جهان به شمار میآید که هزینهی زندگی در آن به طور متوسط مبلغی بین ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ پوند در ماه است. در نظر داشته باشید که مدارک لازم برای درخواست پناهندگی اسپانیا به این صورت است که در ابتدا باید سندی دریافت کنید، سپس فردی با شما مصاحبه میکند تا مشخص شود دلیل اصلی شما برای مهاجرت به اسپانیا چیست، پس از ارزیابیهای به عمل آمده مشخص میشود که آیا شرایط پناهندگی را دارید یا خیر! برای مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک شخص باید شرایط زیر را داشته باشد. اما، برای مهاجرت سرمایه گذاری و کاری هم شرایط مطلوبی در این کشور وجود دارد. کشور انگلستان فاصلهی کوتاهی با ایران دارد (حدود ۵ ساعت) و یکی از نزدیکترین مقاصد برای زندگی است. از نظر کیفیت زندگی این کشور در بین ۱۰ کشور برتر دنیا قرار دارد. اگر جزو نفرات برتر بودید سیستم های دولتی شما را برای کار جذب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید