جنگ در اوکراین؛ مهاجرت روسها به فنلاند/ ترس از اجرای حکومت نظامی در روسیه

یکی از روش های مهاجرت به کانادا، که از محبوبیت زیادی بین مهاجران نیز برخوردار است، مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص است. بدین منظور می توانید علاوه بر تکمیل فرم ارزیابی در سایت تراست، از طریق تماس با یکی از شماره تلفن های مجموعه تراست نیز، ضمن دریافت مشاوره از کارشناسان خبره ما، از شرایط مهاجرتی خود به شکل دقیق و مطابق با جدیدترین قوانین مهاجرت به کانادا آگاه شوید. در صورت تماس با مجموعه تراست، می توانید مشاوره کاملی در رابطه با فرصت های شغلی و روش های مهاجرتی متناسب با تخصص خود از کارشناسان حرفه ای ما دریافت کنید. ” نیز برای شما مطرح است، پیشنهاد می کنیم به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه های غیر ضروری احتمالی، حتما از مشاوره و راهنمایی یک وکیل مهاجرت به کانادا که فردی با تجربه است، استفاده کنید. بنابراین، اگر سوالی مانند این سوال که “چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟ یکی از مزایای اصلی شرکت در برنامه های نامزد استانی کانادا، این است که در صورت علاقه مندی به مهاجرت به منطقه ای خاص از کانادا، امکان دریافت اقامت دائم در کانادا برای متقاضیان نیز وجود خواهد داشت.

از مزایای کانادا نسبت به ایران این است که کانادا کشوری است که اقتصاد بازار آزاد را در هر کجا که ممکن باشد پذیرفته است و اطمینان حاصل می کند که آزادی های اقتصادی فراوانی در اختیار مردم است. در نتیجه، نیازهای بازار کار در هر استان و اهداف مهاجرتی در نظر گرفته شده برای یک استان با استان دیگر ممکن است متفاوت باشد. نتایج این تحقیق همچنین نشان داده که «امکانات مادی و رفاهی بهتر برای زندگی، ارتقای رشد علمی و حرفه ای، وجود فرصت های شغلی بهتر، دسترسی به دستمزد بیشتر، آسایش روانی و اجتماعی بهتر برای خود و خانواده، علاقه به زندگی در یک جامعه بدون احساس تبعیض و نهایتا ارتباط بهتر با نیازهای جامعه خارجی» به ترتیب در دیدگاه اعضای هیأت علمی به عنوان عوامل کششی قلمداد شده­اند. به همین دلیل، هر استان با توجه به نیازهای خود، شرایط مشخصی را برای پذیرش مهاجران عنوان کرده است. به شکلی که در حدود 80 برنامه نامزد استانی متفاوت برای پذیرش مهاجران در نظر گرفته شده است. از مزیت های این برنامه مهاجرتی می توان به سریع بودن روند رسیدگی به درخواست های ارائه شده و اعطای اقامت دائم به متقاضیان مهاجرت به کانادا، در صورت پذیرش در این برنامه مهاجرتی اشاره کرد.

به همین دلیل است که این روز ها کشور آلمان مقصد بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت به کشور های خارجی را دارند. مهاجرت می تواند در برخی از دوره ها بر اشتغال برخی از گروهها خصوصاً افراد بومی با مهارت ، تجربه و ترجیحات شغلی مشابه مهاجران تأثیر منفی بگذارد. دولت کانادا این برنامه را برای جذب سریع افراد طراحی کرده است و فرایند آن در کمتر از 6 ماه تکمیل میشود. اما در سال 2013 با انتخاب جاستین تردو روابط ایران و کانادا بهتر شد و شرایط مهاجرت نیز تغییراتی داشت همچنین جاستین تردو اعلام کرد که احتمال بازگشایی مجدد سفارت کانادا در ایران وجود دارد. البته نکتهایی که درباره هلند قابل توجه بوده این است که از نظر وضعیت معیشت بدین صورت است که میزان حقوق و دستمزد در آن معمولی بوده و از طرفی نرخ مالیات بالایی دارد و همچنین هزینه بیمه درمانی سراسری که هزینه کمی نبوده نیز باید پرداخت شود و بنابراین خالص درآمد افراد در این کشور چندان بالا نیست و از طرفی دیگر هلند به نسبت اکثر کشورهای اروپایی، کشوری گران برای زندگی است.

برای یافتن موقعیت شغلی بهتر با درآمد بالا، آغاز یک زندگی ایده آل با سطح رفاهی دلخواه، ارتقای مهارت شغلی و اخذ اقامت از این طریق به یکی از کشورهای خارجی پیشرفته مهاجرت میکنند. تمام افراد جهان که دارای یک مهارت یا تخصص هستند. چنانچه از طریق این برنامه مهاجرتی برای اخذ ویزای کار کانادا پذیرفته شوید، می توانید همراه با خانواده خود به کانادا مهاجرت کنید، اقامت دائم کانادا را بدست آورید و در یک کار تمام وقت در کشور کانادا مشغول به کار شوید. مهاجرت به امریکا از طریق خانواده یکی از محبوب ترین ویزای مهاجرتی ایالات متحده است. دسترسی گسترده به بازارهای جهانی، رشد اقتصادی پایدار و تمایل کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای سرمایه گذاری در کانادا، از دلایلی هستند که دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را به یکی از مطمئن ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا تبدیل کرده است. سرمایه گذاری در کانادا فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری مطمئن و سود آور است.

دیدگاهتان را بنویسید