راهنمای مهاجرت به کشورهای مختلف 2022

البته همراه با ارایه و معرفی پاسپورت کووید-۱۹ که مطئنا زودتر از آن چه تصور می کنید به حقیقت خواهد پیوست و برای سفر و مهاجرت امری لازم و عمومی خواهد شد. چرا نباید عاشق کشوری شد که به دلیل کوه­های پر از برف به خانه اسکی معروف بوده و دارای مناظر چمن زار بی نظیر و بهترین شکلات دنیا است. ایرلند کشوری انگلیسی زبان در شمال غربی اروپا و مطابق با آخرین آمار سال جاری میلادی، دارای جمعیتی بیش از پنج میلیون نفر است. همانطور که آلودگی هوا را با ندیدنش نمیشود انکار کرد، آسیبهای اجتماعی را نیز با کتمان و ارعاب نمیتوان مداوا کرد و از لهیب شعلههای آن در امان بود. در صورتی که فرآیند واگذاری بیش از حد دشوار باشد، مثلا در پروندههایی که افراد مقیم کشورهایی چون: افغانستان، الجزایر، آنگولا، اریتره، ایران، عراق، لبنان، لبنان، تایلند، تونس و آمریکا میباشند، چشمپوشی از شهروندی قدیمی به معنی مضرات فراوانی برای فرد خواهد بود. باید گفت داشتن چنین پیشنهاد شغلی معمولا دشوار است.

دانشجویانی که جز اتحادیه اروپا نیستند، باید در ازمون ورودی این کشور شرکت کنند که شامل سوالاتی در زمینه رشته مورد نظر، زبان اصلی، زبان اسپانیایی و تاریخ این کشور میشود. سوئیس در سه سال گذشته در رتبه دوم شاخص بازنشستگی جهانی قرار دارد و این جایزه را در سال 2018 میلادی کسب کرد. مهاجرت به یک کشور خارجی راه فوقالعادهای برای زندگی کردن در یک ساختار جدید اجتماعی و لذت بردن از منابع غنی تاریخی، فرهنگی و یا حتی مناظر طبیعی آن کشور مقصد است و فرد در یک جامعهای جدید با فرهنگ، تمدن، زبان، اخلاق و خصوصیات و اکثر مواقع نژاد و دین جدید قرار میگیرد. اکتساب داوطلبانه یک شهروند غیر اروپایی یا غیر سوئیسی بدون اجازه، معمولا به معنی از دست دادن اتوماتیک شهروندی آلمان است. مهاجرت از طریق خود اشتغالی نیز روشی نوین در فرآیندهای مهاجرتی است. البته استثنائاتی برای شهروندان کشورهایی که دولت آنها اجازه نمیدهد شهروندی خود را پس از تابعیت حذف کنند(به عنوان مثال: آرژانتین، بولیوی، برزیل و کاستاریکا)، وجود دارد. شما در ابتدا ویزای یک ساله دریافت میکنید، پس از آن باید بهصورت سالانه ویزای خود را تمدید کنید، در این شرایط به سادگی میتوانید فضای اقامت دائم را ایجاد کنید.

هزینه صدور ویزای دانشجویی مانند سایر انواع ویزا از سوی وزارت امور خارجه کشورها تعیین و توسط سفارت خانهها از متقاضیان دریافت میشود. امکان ثبت انواع دیگری از شرکتها مانند تاسیس شعبهای از یک شرکت اصلی خارج از آلمان، در خاک المان نیز وجود دارد که شرایط و ضوابط خود را دارا میباشد. با صدور ویزای ازدواج آلمان، شما میتوانید وارد کشور المان شده و در این کشور اقامت داشته باشید. درباره کشور آلمان، استفاده از دیگر روشهای مهاجرتی نظیر دریافت پذیرش مقاطع مختلف تحصیلی در المان و یا اخذ ویزای کار این کشور بسیار راحتتر است. ویزای آلمان به دو دسته کلی ویزای کوتاهمدت آلمان و ویزای بلندمدت آلمان تقسیم میشود. براساس مطالعات HSBC کشور سنگاپور دارای رتبه کلی دو برای مهاجرت را دارا می باشد. شهر بارسلونا در جنوب شرقی اسپانیا قرار دارد و دارای آب و هوای معتدل است. حال که از سطح اهمیت کانادا و وضعیت این کشور در امر مهاجرت کمی شرحی داده، جا دارد که چندی از مزایای بسیار کم نظیر این کشور را برای مهاجرت و زندگی بیان کرده که بارزترین این موارد عبارتند از: یکی از 5 مقصد برتر تحصیلی در جهان و دارای یکی از قویترین نظامهای آموزشی در جهان، وضعیت کار و اشتغال در سطح بسیار عالی از نظر میزان حقوق، رضایت شغلی، میزان ساعات کار، مرخصی و دیگر مزایا، یکی از قویترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی (رتبه 10 در اقتصاد و تولید ناخالص داخلی)، امنیت بالا (رتبه 11 در جهان)، وضعیت عالی حقوق بشر و دموکراسی (رتبه 12 در جهان)، مردم بسیار پذیرا و خوش برخورد نسبت به مهاجران (رتبه 2 در رفتارهای ضد نژادپرستی در جهان)، سطح آسایش و امنیت بالا (رتبه 11 در جهان)، رتبه 13 در شاخص توسعه انسانی، شادی و رضایت بالای مردمی (رتبه 14 در جهان)، رتبه 6 در حقوق زنان، حضور در باسوادترین کشور جهان (رتبه 1)، عدم احساس غربت به دلیل جوامع چند فرهنگی به ویژه در شهرهای بزرگ آن و ادب و احترام و فرهنگ بسیار بالای مردم کانادا در برخورد با دیگران، توازن بسیار عالی میان حقوق و درآمد و میزان مخارج، طبیعت و جغرافیای بکر و کم نظیر، وجود روح زنده مردم در شهرهای بزرگ و شلوغی و باشکوه بودن جو شهر در تعطیلات، جشنها و فستیوالها و دهها مزایا و برتریهای دیگر.

پناهندگی برای افرادی مناسب است که در کشور خود امنیت جانی ندارند و به خاطر قرار گرفتن در یکی از کیسهای پناهندگی واجد شرایط پناهندگی در کشورهای مختلف هستند. از مزایای این کارت میتوان به امکان کار، تحصیل و زندگی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا اشاره کرد. تردیدها را میتوان با آگاهیبخشی زدود و پشتیبانی ساکنان محلهها را به دست آورد. فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید، تا کارشناسان حامی مهاجر پس از بررسی اطلاعاتتان، کشور های که با شرایط فعلیتان امکان مهاجرت و یا اخذ ویزای آنها را دارید به اطلاعتان برسانند. به عنوان مثال؛ برای مهاجرت از طریق تحصیل هزینه ای در حدود ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کفایت میکند تا در دورههای زبان شرکت کرده و سپس ویزای تحصیلی اوکراین را بدست آورید. درآمد متوسط یک مهندس در آلمان حدودا 30.000 تا 50.000 یورو در سال میباشد. هر یک زن که به سمت انتهای خط حرکت میکند، جنایتی بالقوه در حال شکلگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید