راهنمای مهاجرت به کشورهای مختلف 2022

استرالیا، بلژیک، کانادا، سوئیس، پرتغال و بریتانیا کشورهایی هستند که در آنها میتوان به هدف مهاجرت سرمایهگذاری کرد. نکات بسیار زیادی را میتوان ذکر کرد که میتوانند در فرآیند سفر شما مفید باشند. البته منظورم از بدو ورود به کشور نیست مثلا بعد از گذشت چند ماه از تحصیل در این کشورا میشه برای کار هم اقدام کرد ؟ همانطور که هر روش مهاجرتی نیازمند مدارک متفاوتی است؛ هزینه پرداختی هر روش هم با دیگری تفاوت دارد. در اتحادیه اروپا و بر اساس یک پژوهش جدید دیگری که توسط شورای اروپایی روابط خارجی صورت پذیرفته نتایج نشاندهنده آن است که طی دورنمای پنجساله اعضای اتحادیه موضوع مهاجرت از مهمترین موضوعات حائز اهمیت تلقی میشود. اگر تابعیت دیگر یکی از کشورهای عضو دیگر اتحادیه اروپا یا سوییس باشد و یا اگر تابعیت دوگانه در بدو تولد به دست آید، مجوز لازم نیست. در طرح مسأله مهاجرت لازم است به چند نکته توجه شود: 1- مهاجرت یک مسأله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است. طرحهایی مثل طرح صیانت باعث افزایش مهاجرت میشود. ویزای جستجوی کار یک ویزای کوتاهمدت است که به افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند، اجازه میدهد نسبت به پیدا کردن یک شرکت و جایگاه شغلی در آن کشور اقدام کند، چنانچه در آن زمان موفق به دریافت دعوتنامه همکاری شود ویزای او به ویزای کاری تبدیل میشود.

به دلیل شرایط سخت دریافت ویزای آوسبیلدونگ، توصیه میشود قبل از هر اقدامی، از کارشناسان متخصص ما در موسسه Go2tr کمک بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن، به اهداف خود برسید. قوانین جدید و شرایط موجود، نشاندهنده این است که کشور کانادا قصد دارد تعداد مهاجران خود را افزایش دهد. لازم به ذکر است که انجام تمامی مراحل مهاجرت باید بهصورت قانونی و بسیار شفاف صورت بگیرد و با قوانین کشور مقصد هیچگونه مغایرتی نداشته باشد. همینطور حتما قبل از سفر به کانادا نسبت به هماهنگی بیمه درمانی و اسکان موقت اقدام کرده و پرینت مدارک مرتبط با آنها را همراه داشته باشید. قبل از هر چیزی باید بدانید که کشور کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. استرالیا کشوری با امکانات رفاهی و اقتصادی عالی که درخواست مهاجرت به این کشور روز به روز در حال افزایش است.این کشور در سال2015 بیش از 30 هزار نفر جذب مهاجر داشته است و جالب است بدانید در سال 2016 بیش از 223 هزار مهاجر را جذب کرده است یعنی در طی یک سال بیش از 190 هزارنفر افزایش یافته است.بیشتر مهاجران به استرالیا از کشورهایی همچون هند، چین و انگلستان میباشند.

این را بدانید که هر چقدر آگاهانه تر عمل کنید می توانید در آخر نتیجه بهتری بگیرید. خارج کردن سرمایه ای که از کشور خارج می کنید موضوع بسیار مهمی است زیرا اگر پول کمی را برای مهاجرت داشته باشید مسلما موفقیت بیش تری نسبت به افرادی خواهید داشت که سرمایه بیش تری دارند زیرا در صورت کم داشتن پول از همان ابتدا وادار می شوید تا به دنیال کاری بروید و بعد از ان نیز کاری را پیدا کنید که درامدی داشته باشد. مهاجرت به ایتالیا با بهره گیری از طبیعت زیبا و جاذبه های آن در سالهای اخیر کمک کم ایتالیا ا به قطب جاذبه های توریستی اروپا تبدیل نموده است و موضوع مهاجرت به ایتالیا از روش هایی با کم ترین هزینه و یات همان مهاجرت رایگان به ایتالیا را به موضوعی برجسته در رسانه ها تبدیل کرده است. از آنجایی که در حال حاضر امکان انجام انگشت نگاری ویزای کانادا در ایران وجود ندارد میبایستی با تعیین وقت از طریق سایت VFS به یکی از مراکز VAC در کشورهای اطراف نظیر ترکیه، امارات، آذربایجان، ارمنستان مراجعه نمایید. در غیر اینصورت درخواست ویزای دانشجویی شما با مشکل رو به رو میشود. در ادامه به طور کلی با مراحلی که باید در این مسیر طی کنید؛ آشنا میشوید و بعد از آن تمام روشهای مهاجرت به کشور کانادا را میشناسید.

در ادامه مقاله با روشهای مهاجرت به کانادا آشنا میشوید. همچنین آمریکا، دارای دانشگاه هایی با رنکینگ برتر جهانی است. شاید میخواهید ادامه تحصیل خود را در مدارس و دانشگاه های بین المللی اروپایی بگذرانید و یا رشته مورد علاقه تان در ایران وجود ندارد. امتیاز سن را در روش های اسکیل ورکر از دست داده اید ؟ متقاضیان باید حداقل امتیاز مورد نیاز این برنامه های مهاجرت کانادا را کسب نمایند تا واجد شرایط برای اقدام برای آن برنامه اقامتی باشند. با توجه به رقابت در برخی از برنامه های اقامتی داشتن حداقل امتیاز ، تضمینی برای انتخاب متقاضیان ثبت نام مهاجرت به کانادا نمی باشد و متقاضیان می بایست حداقل امتیازهای انتخاب شده در دورهای قبل را نیز مد نظر قراردهند . می توانید بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط و اهداف مهاجرتی خود، از لیست وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست انتخاب کنید. به ویژگیهای کلی و شرایط مورد نیاز هر روش دقت داشته باشید و از بین آنها انتخاب کنید. البته حتما باید با یک مشاور مهاجرت به کانادا مشورت کنید؛ تا با در پیش گرفتن یک روش و مسیر درست مهاجرتی، به هدف خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید