شروع مهاجرت به خارج؛ بهترین راه و روش ها

راههای مهاجرت به انگلیس، بسته به شرایط هر فرد می تواند متفات باشد. تقریبا به یاد نمیآوریم این وضعیت از کجا شروع شد و چقدر طول کشید که هوای تنفس ما -این نیاز بیتردید- به این وخامت دچار شد. اگر شما نیز متقاضی دریافت این ویزا هستید، با ما تماس بگیرید، تا از مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حقوق بینالملل در موسسه حقوقی توسعهگران مهر برخوردار شوید. طول مدت این ویزا 6 ماهه است. اکتساب داوطلبانه یک شهروند غیر اروپایی یا غیر سوئیسی بدون اجازه، معمولا به معنی از دست دادن اتوماتیک شهروندی آلمان است. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد اخذ شهروندی آلمانی را دارند، معمولا شهروندی قدیمی آنها حذف میشود. مزیت دوم نیز این است که، شما مجبور به یادگیری زبان آلمانی نخواهید بود، در واقع شما میتوانید با زبان انگلیسی نیز دروس خود را فراگیرید. از دیگر شرایط دریافت ویزای کار آلمان آن است که، متقاضی دارای سن مناسب، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد. نمره دقیق مدارک زبان انگلیسی را دانشگاه تائید میکند و ملاک سفارت آلمان هم نمره مورد نیاز دانشگاهی است که شما قرار است در آن تحصیل کنید. ویزای گلوبال تلنت: این ویزا که جایگزین ویزای Tier1 استعدادهای خاص شده است، مخصوص نخبگان و افرادی است که در زمینههای مشخصی استعداد خاص دارند یا پتانسیل استعداد خاص شدن را دارند.

البته امکان سرمایهگذاری با مبالغ بالاتر همچون 250.000 یورو، 500.000 یورو و 1.000.000 یورو نیز در المان وجود دارد که هر کدام شرایط و ضوابط خاص خود را دارند. پیش از اقدام به مهاجرت باید در ابتدا مقصد خود را مشخص فرمایید که چه کشوری مدنظر شماست. از طرفی آمریکا هم که به عنوان رویاییترین مقصد مهاجرتی در جهان تلقی میگردد طبیعتا دارای حداقل مبلغ سرمایهگذاری بیشتری است که در حال حاضر این مبلغ 1.8 میلیون دلار (و یا 900 هزار دلار در مناطق محروم و کم امکانات) میباشد. در مواردی ممکن است عادات آنها باعث آزارتان شود و بهجای اینکه در کشور مقصد احساس راحتی و خوشبختی کنید، مدام از کاری که کردهاید احساس ندامت کنید. اگرچه قیمتها به طور پیوسته در حال افزایش هستند، آلمان همچنان یکی از مقرون به صرفهترین کشورهای اروپایی برای زندگی است. پس از ازدواج و ثبت قانونی آن؛ متقاضی دریافت ویزا باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه نماید و مدارک ثبت ازدواج و تقاضای خود را برای دریافت ویزای ازدواج ارائه کند. آیا شما میتوانید متناسب با مردم آنجا عادات غذایی خود را تغییر دهید؟

با توجه به موارد و فاکتور های ذکر شده کشور نروژ، نیوزلند، آلمان، کانادا، استرالیا، عمان و اسپانیا، را می توان جز بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان دانست. نیروی کار در کشور آلمان، بسیار کم است. اخذ اقامت دائم اسپانیا از چند طریق، تحصیل، ازدواج و سرمایهگذاری امکانپذیر است. البته شایان ذکر است که، سرمایهگذاری در تمام مناطق دنیا با ریسک همراه است. البته در صورتی که، حداقل یکی از والدین او دارای مجوز اقامت دائم آلمان به مدت 3 سال باشد. این بدان معنی است که، شما فرصت 6 ماههای برای یافتن کار در اختیار خواهید داشت. چنانکه خویشاوند شما اقامت موقت انگلیس را داشته باشد از طریق ارسال دعوتنامه برای شما فقط اجازه سفر و گردش را در انگلیس خواهید داشت. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به یکی از کشورهای خارجی و ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشورها را دارید، به طور حتم به مدرک پذیرش تحصیلی نیاز پیدا می کنید.

برخورداری از شرایط سنی مناسب: حداقل سن ۴ سالگی است و افراد میتوانند از این سن، برای اقامت تحصیلی دیگر کشورها اقدام کنند. درواقع مردمی که به کشور انگلیس مهاجرت کردهاند میتوانند از فرصتهای شغلی بسیار متنوعی استفاده نمایند. درحالی که در برخی از کشورها حتی دانشجویان متاهل میتوانند همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه و با کمک این ویزا به کشور محل تحصیل خود ببرند. اولین مزیت آن، این است که شما میتوانید به صورت رایگان تحصیل خود را انجام دهید. چرا میخواهید برای ادامه تحصیل به آلمان بروید؟ دریافت ویزای دانشجویی برای ادامه تحصیل در هر یک از کشورهای خارجی برای دانشجویان الزامی است. نیوزلند یکی از کشورهایی است که کمترین میزان تراکم جمعیت در جهان را دارا می باشند. اقتصاد آلمان رتبه اول قاره اروپا را دارد و این کشور جزو بزرگترین تولیدکنندهها است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت به اسپانیا هستید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما در GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنماییها را در اختیارتان قرار دهند. مگر چند نفر از ما در طول زندگی حریق یا مثلا تصادف شدید را تجربه میکنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید