شروع مهاجرت به خارج؛ بهترین راه و روش ها

عموم مردم برای دست یابی به موقعیت های بهتر اجتماعی، درمانی،تحصیلی،شغلی و در نهایت برخورداری از یک زندگی ایده آل تر به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند. برخی از این سازمانها از طرح های کارآفرینان خمایت مالی نیز می کنند. ویزای مولتیپل کانادا که به نام های ویزای گردشگری، ویزای توریستی، ویزای مولتی و ویزای دیداری نیز نامیده می شود یکی از راه های ورود به کانادا می باشد. یکی از این برنامه های اقامت کانادا ، برنامه نیروی متخصص فدرال می باشد که معمولا” در بازه های زمانی 15 روزه اقدام به انتخاب نیروهای متخصص از این طریق می نماید . این افراد پس از اتمام دوره متوسطه و ادامه تحصیل در کالج یا دانشگاه ، می توانند از طریق برنامه های فارغ التحصیلان کانادا و یا اسکیل ورکر ( نیروی ماهر) جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . همچنین فارغ التحصیلان کانادا می توانند پس ازاتمام دوره تحصیلی درخواست ویزای کار نمایند.

مطابق قوانین کانادا دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل از موسسات آموزش عالی کانادا می توانند به اندازه طول دوره تحصیلی درخواست ویزای کار نمایند. اگر چه در این رده سنی درخواست ویزای تحصیلی با ریسک همراه می باشد ولی همچنان راه هایی برای پایین آوردن ریسک ویزا وجود دارد . افرادی که در این رده سنی می باشند می توانند از طریق برنامه سرمایه گذاری کانادا و یا خود اشتغالی جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . شما باید برای کار خود هم ایده داشته باشید هم سرمایه و هم طرح توجیهی قدرتمند. متقاضیان دریافت اقامت کانادا برای اینکه بهترین روش را انتخاب نمایند می بایست با در نظر گرفتن فاکتورهای سن ، شرایط خود را ارزیابی کرده و بهترین برنامه مهاجرتی را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایند . برای اینکه نشان دهید شما شرایط فوق را برآورده میکنید، باید یک برنامه تجاری جامع (بیزینس پلن) تهیه کنید. و مورد سوم اینکه 3 کشور مذکور به نسبت کشوری مانند ایران، دارای آب و هوایی سردتر، زمستانهایی طولانیتر و روزهای کوتاهتری هستند.

گرما و شرایط آب و هوایی این کشور باعث شده که ساعت کاری در این کشور معمولا از ۷ صبح تا ۲ بعد از ظهر باشد که البته این ساعت در شرکتهای مختلف میتواند کوتاهها و کمی بلندتر نیز باشد. همانطور که در جدول بالا آمده است بهترین سن برای مهاجرت به کانادا، محدوده سنی 25 تا 37 سال می باشد. مطابق قوانین مهاجرت کانادا، مدت زمان ویزای توریستی کانادا 10 سال می باشد، ولی با توجه به اعتبار 5 ساله پاسپورت های ایرانی، مدت زمان ویزای توریستی تا پایان اعتبار پاسپورت ایرانی معتبر است. یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، دریافت اقامت کانادا از طریق کارآفرینی نیوبرانزویک است، که در حال حاضر تنها برنامه کارآفرینی است که قبل از ورود به کانادا اقامت دائم دریافت خواهید کرد! اگر می خواهید در کشور مقصد خود احساس آرامش کنید، کانادا مکان کامل و قابل قبولی است. در سال 2021 شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟ متقاضیان می توانند با بررسی قوانین، شرایط و امتیاز هر یک از برنامه ها، از طریق بهترین برنامه اقامتی برای اخذ اقامت کانادا و مهاجرت اقدام نمایند. متقاضیان این نوع ویزای کانادا باید از تمکن مالی خوب و سابقه سفرهای خوبی برخوردار باشند.

شرایط و مدارکی همچون داشتن مدرک زبان، نامه پذیرش از یکی از دانشگاههای معتبر، مدارک هویتی، داشتن شرایط مالی مناسب، مدارک تحصیلی دورههای قبل، ریز نمرات سالهای گذشته تحصیل، داشتن CV قدرتمند و… دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس کانادا می توانند یکی از والدین خود را بعنوان سرپرست و قیم به همراه خود داشته باشند. SEP Immigration همچنین در برنامه ها و درخواستهای اسپانسرشیپ خانواده، برنامه های اکسپرس اینتری Express (کارگر ماهر فدرال FSW) ، کلاس تجربه کانادا (CEC) ، برنامه نامزد استان (PNP) برنامه های انسان دوستانه و (H&C) ؛ برنامه کارآفرینی و برنامه های سرمایه گذاری ؛ دادگاه های مهاجرتی و تجدید نظر فعالیت دارد. مهاجرت به کانادا به همراه خانواده از طریق اکثر برنامه های اقامتی کانادا شامل: اسکیل ورکر (مهاجرت از طریق تخصص)، سرمایه گذاری و کار آفرینی و استارتاپ امکان پذیر می باشد. مهاجرت به کانادا به همراه خانواده یکی از فاکتورهای مهم برای متقاضیان اخذ اقامت کانادا می باشد. این سیستم همانطور که از نامش پیداست یکی از را ه های سریع اخذ اقامت کانادا می باشد . کشور اوکراین یکی از بهترین کشورها از نظر سرمایه اولیه مورد نیاز و سادگی فرایند جهت ثبت شرکت در اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید