شروع مهاجرت به خارج؛ بهترین راه و روش ها

مهاجرت از ایران از نظر روانی در گذشته زیاد مورد توجه نبوده اما امروزه با توجه به دلایل وابستگی بسیار زیاد که به موضوعات مادی و معنوی وجود دارد این مسئله از اهمیت بسیار بیشتری بهره می برد. آسیای غربیتهران – ایرنا – آمار بالای مهاجرت جوانان کردستان عراق به خارج که در سال گذشته به 58 هزار نفر رسید، مقامات این منطقه را نگران کرده است، آن هم در شرایطی که آمار مرگ در مسیر… درست است که ویروس کرونا ده­ها هزار نفر را در سراسر جهان کشته و سایه­ شومی بر جهان افکنده است، اما این دلیلی بر چشم پوشی از آینده نیست. مهاجرت به نیوزلند کشور بسیار زیبا با طبیعتی منحصر به فرد است، به طوری که گویی با یک تابلوی نقاشی روبه رو هستید! موضوع مهاجرت برای انسانها در طول تاریخ همیشه وجود داشته و افراد بسیار زیادی برای دوری جستن از جنگ و قحطی و برای به دست آوردن منابع زندگی بهتر مهاجرت می نمایند. در این شیوه شما باید به حد کافی سرمایه داشته باشید تا خودتان برای خودتان کسب وکاری جور کنید. همچنین در این برنامهها امکان همراهی خانواده متقاضی (عموما همسر و فرزندان زیر 18 سال) بسیار راحت انجام خواهد شد.

همچنین کشور اوکراین در زمینه بیمه و خدمات شهروندی نیز توانسته رشد بسیار خوبی داشته باشد. این کار با اهداف مختلف مانند رشد اقتصادی کشور مقصد یا توسعه کسب و کار در سطح جهانی صورت می گیرد. منچستر نیز اقتصاد خود را از طریق تولید و رشد رسانه به مرکزی برای سرمایهگذاری و کارآفرینی تبدیل کرده است. همچنین برای مهاجرت به خارج از طریق ازدواج در اغلب کشورهای دنیا نیاز به ارائه مدارک معتبر دارید. در این شیوه فرد باید تمکن مالی بسیار بالایی داشته باشد و بتواند ثابت کند که می تواند برای خود و خانواده خود ماهیانه بین 3000 تا 4000 هزار یورو درآمد کسب کند. برای مهاجرت به خارج از کشور بهتر است که از متخصصین مهاجرتی GO2TR کمک بگیرید تا با تجربه و دانش تخصصی که دارند شرایط اختصاصی شما را بررسی کنند و بهترین و کمهزینهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی کنند و شما را از ابتدای شروع پروسه مهاجرت تا اسکان کامل در کشور مورد نظر حمایت و همراهی کنند. این طرح تجاری باید نشان دهد که شرکت شما حداقل پنج نفر را استخدام میکند و باید کاملاً آماده این کار شود، زیرا اتاق بازرگانی و صنایع محلی در آلمان این موضوع را از نزدیک بررسی میکنند.

سرمایه شما باید به کشوری انتقال یابد که در آنجا از ارزش آن کاسته نشود. زمانی که یک مهاجر قصد مهاجرت میکند بزرگترین فکر و عقیده که در سر دارد در زمینه پیشرفت و ساختن آیندهای بهتر برای خود و اطرافیانش می باشد. قانون در این کشور به شکل commom law می باشد، بدین معنا که در شرایط خاص قاضی می تواند خلاف قانون این کشور حکم بدهد که این امر کانادا را به کشوری راحت برای زندگی تبدیل کرده و سالیانه تعداد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. در این شیوه شما بر اساس امتیاز در مهارت و تخصص خود رتبه بندی می شوید. مردم برای آنکه زندگی مناسب تر و شرایط ایده آل تری را در زندگی خود داشته باشند مهاجرت از ایران را انتخاب می کنند. برای هر نوع مهاجرت اوکراین شما ابتدا به ارائه تمکن مالی ویزای این کشور نیاز دارید که مبلغی معادل ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار خواهد بود.

بدان معنا که فرد متقاضی اخذ تابعیت اوکراین، باید یا بدون تابعیت باشد و یا اینکه تابعیت کشور قبلی خود را ظرف مدت حداکثر دو سال لغو کرده و بدون تابعیت شود. توجه داشته باشید که شاید میزان فاندی که دانشگاه برای شما پرداخت می کند به طور کامل هزینه زندگی شما را تامین نکند و ناچار باشید در کنار تحصیل کار هم بکنید؛ که این خود یک چالش دیگر است. گرچه با وضعیتی که اکنون وجود دارد مهاجرت از ایران به کشورهای خارجی نسبت به قبل خیلی مشکل شده است؛ اما در کل چند کشور مقصد خوبی برای مهاجرت هستند و اخذ ویزای آنها نسبت به سایر کشورها کمی آسانتر است. به عنوان مثال آلمان و سوئد تا قبل از سال 2008 اصلا شهریه ای از دانشجویان دریافت نمی کردند و برای سایر هزینه های دانشجویان خارجی هم کمک مالی در نظر میگرفتند. در صورتی که تمامی مدارک صحیح باشد برای فرد ویزا صادر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید