مهاجرت از ایران به کشور های مختلف ✔️

این کشور برای جذب مهاجر قوانین خاصی را داراست و در سال 2016 حدود 285 هزار مهاجر را جذب کرده است.و در سال 2015 بیش از 217 مهاجر را جذب کرد.بیشتر افراد مهاجرت به فرانسه از کشورهای غیر اروپایی میباشد که قصد زندگی در کشور فرانسه را دارند.با توجه به شرایط اقتصادی خوب این کشور و داشتن کار در آن شما درخواست های زیادی برای مهاجرت به این کشور میشود.البته فرانسه پناهندگان زیادی را هم دارد که بیشتر آنها از کشورهای افغانستان و هائیتی میباشد. پیشتر بهرام صلواتی، مدیر این رصدخانه نیز به تجارتنیوز گفته بود موتور اصلی مهاجرت در کشور فشار اقتصادی است. این کشور پیشرفته دارای اقتصادی قوی و ثابت است، به طوری که نرخ بیکاری در آمریکا همراره در حال کاهش می باشد. اگرچه یکی از کاربردهای سفر نیز آشنایی با جاذبههای طبیعی و فرهنگهای متنوع انسانی کشورهای مختلف جهان است، اما از طریق مهاجرت، شما تجربه زندگی در چنین فضایی را به دست آورده و مهارتهای فکری و عملی خود را گسترش میدهید. شما می توانید از این رویکرد موفقیت آمیز لذت ببرید، زیرا می توانید انتظار درآمد بالایی در این کشور داشته و به موازات آن هزینه زندگی بسیار پایینی را در این کشور تجربه کنید.

طی این نظرسنجی، جمعیتی بالغ بر هفتاد و یک درصد مهاجران به کشور سوئیس اعلام داشتند که درآمد در دسترس آن­ها در این کشور بسیار بیشتر از کشور زادگاه و محل اولیه سکونتشان بود.کشور سوئیس همچنین رتبه دوم در کیفیت زندگی را دارا می باشد. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر ضرورت موشکافی علل مهاجرت نخبگان گفت: به جای اینکه برای مهاجرت مانع تراشی کنیم باید آنچه باعث مهاجرت می شود را از میان برداریم، انسجام درونی ایجاد کنیم و قوانین و نگاهمان را در مورد نخبگان اصلاح کنیم تا از مهاجرت بیرویه نخبگان علمی جلوگیری کنیم. او گفت: «ما نمی خواهیم آنچه را که دوستان و هموطنان ما در آن تجربه می کنند زندگی کنیم. ناامیدی از اصلاح امور کشور، علاقه به کسب سابقه تحصیلی و میل به تجربه زندگی در خارج از مهمترین انگیزههای مهاجرت دانشجویی است. 1. اولین مورد هزینه های زندگی شما در کشور مورد نظر است که باید قبل از اقدام به مهاجرت تمام هزینه های موجود در کشور مقصد را بررسی کنید و با موقعیت مالی خود مقایسه کنید. یک حساب بینالمللی میتواند در این زمینه به شما کمک کند. این مؤسسات را می توانید با جستجوی عبارت استخدام مشاغل خارجی در گوگل پیدا کنید.

شما می توانید همانجا برای یک مصاحبه کاری خودتان را آماده کنید، این استارت کار برای مهاجرت کاری است و برای کسانیکه دانش زبان و مدرک تحصیلی خوبی دارند مناسبتر است. قبل از انعقاد قرارداد با این مؤسسات خیلی خوب قوانین و ضوابط را مطالعه کنید و بیگدار به آب نزنید، احتمالا آنها یک درصدی از حقوق شما یا ضمانتی برای انجام این کار از شما درخواست کنند. از آنجایی که اقدام برای کارآموزی در یک شرکت برای دانشجویان ممنوع نیست، آنها میتوانند سراغ شرکتهایی بروند که تعهدی در قبال جذب افراد پس از اتمام دوره کارورزی داشتهباشند تا به این ترتیب بتوانند پس از اتمام تحصیل و ویزای تحصیلی، نسبت به اخذ ویزای کار اقدام کنند و نمکگیر دیار غربت بشوند. اگر شرایط تحصیلی، توانمندی ها و تجربیات شما با نیازمندیهای یک شرکت مطابقت دارد، وقتش رسیده که شبیه فوتبالیستها ضربه آخر را خیلی دقیق به توپ وارد کنید. اگر می خواهید در کشور به خصوصی مثلا انگلستان و شهر لندن شاغل شوید به جای اینکه فقط دنبال شرکتهای انگلیسی بگردید، در بین گزینه هایی که به شما معرفی میشود به دنبال شرکت های چند ملیتی بگردید که در کشورهای مختلف در جهان دفتر کاری فعال دارند. بنابراین پیش از شروع درخواست وضعیت زبان انگلیسی خود را به سطح قابل قبولی برسانید.

جزئیات فیلترهای جستجو در این وب سایتها گاهی بامزه است، به طور مثال میتوانید تعیین کنید فقط شرکتهایی را نشانتان دهد که فقط کارمند انگلیسی زبان میخواهند. خلاصه از وب سایتهای کاریابی معتبر که این روزها تعدادشان کم هم نیست پیگیر ارسال رزومه و جستجو برای مشاغل باشید. مهاجرت کاری به قصد مشاغل دولتی؟ آژانسهای معتبری در سراسر جهان هستند که وظیفهی آنها یافتن متقاضیان واجد الشرایط برای جایگاههای کاری پیشنهادی توسط کارفرمایان هست. نیازی در سال 86 در تحقیقی با عنوان” بررسی رابطه میان ویژگی­های فرهنگی، اجتماعی دانشجویان دختر با گرایش آنها به مهاجرت به خارج از کشور” در بین 508 نفر از دانشجویان دختر مقطع تحصیلات تکمیلی( کارشناسی ارشد و دکترا) در دو دانشگاه شیراز و فردوسی مشهد، را مورد بررسی قرار داده است. می باشد. این مجموعه زیر نظر هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان می باشد. اما آنچه که تقریبا در بین تمام کشورهای مهاجرپذیر مشترک است، این بوده که طرح مهاجرت از طریق خانوادگی و اسپانسر شدن بیشتر برای همسر و فرزندان زیر 18 سال (یا 21 سال) صادق میباشد. هرچند که اینترنت یک سورس عالی برای یافتن صندلیهای خالی در شرکتهای اروپایی و آمریکایی است، اما حضور در دنیای مجازی با دنیای واقعی قابل قیاس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید