مهاجرت به آلمان

یکی از سریعترین روش های مهاجرت به کانادا ، سیستم اکسپرس اینتری می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سیستم مهاجرتی به صفحه اکسپرس اینتری مراجعه بفرمایید. متقاضیان اقامت کانادا در این محدوده سنی نیز می بایست ابتدا جهت ادامه تحصیل در کالج و یا دانشگاه های کانادا اقدام نمایند و سپس از طریق برنامه های مهاجرتی موجود برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. پدر و مادر افرادی که در که موفق به دریافت اقاکت کانادا می شوند می توانند از طریق برنامه اسپانسرشیپ والدین جهت گرفتن اقامت کانادا اقدام کنند. افرادی که در این رده سنی می باشند همچنان می توانند از طریق برنامه های اسکیل ورکر استانی و یا سرمایه گذاری کانادا و خود اشتغالی جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . همچنین اکثر ایالت های کانادا حداقل یک برنامه اقامتی دارند که از طریق امتیازبندی سیستم اکسپرس اینتری متقاضیان واجد شرایط خود را انتخاب می نمایند .

هزینه های مهاجرت کانادا در برخی از برنامه های اقامتی که از سیستم اکسپرس اینتری استفاده می کنند تا حدودی شبیه به هم می باشد. پیشنهاد میشود در صورتی که قصد ادامه تحصیل دارید، در انتخاب کشور این موارد را در نظر بگیرید. در این راستا صرفا داشتن کارت واکسن و طبق قوانین تقریبا همه کشورها تزریق حداقل 2 دوز واکسن از یکی از واکسنهای مورد تایید در کشور مقصد جزء شرط لازم برای سفر و مهاجرت میباشد. همانطور که در جدول بالا آمده است بهترین سن برای مهاجرت به کانادا، محدوده سنی 25 تا 37 سال می باشد. به عنوان مثال ممکن است شما با یک پروژه سرمایه گذاری استارت آپ در یک کشوری حتی از شما مدرک تحصیلی یا مدرک زبان هم نخواهند! انگلستان کشوری محبوب در قاره اروپا، این کشور هم از قاره اروپا مهاجر داشته است هم از سایر قاره ها همانند آسیا که بیشتر مهاجرین به انگلستان از کشورهایی همچون چین، هند و لهستان میباشد.این کشور در سال 2016 بیش از 350 هزارنفر مهاجر پذیرفت که بسیار قابل توجه است. همچنین افراد این رده سنی که تمایل و یا شرایط تحصیل در کانادا ندارند، می توانند تحصیلات خود را در کشور محل زندگی خود به پایان رسانده و پس از حداقل 3 سال کار در حوزه تخصصی خود، ازطریق برنامه های مهاجرتی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

روز مصاحبه باید مدارک لازم را با دقت تهیه کنید . از 57،051 تا 270،500 یورو نیز شما باید تا 42٪ مالیات بپردازید. مهاجرت از ایران در چند سال اخیر به دلیل شرایط اقتصادی بسیار شدت گرفته و وجود شرایط نامناسب اقتصادی باعث شده تا آمار مهاجرت از ایران افزایش پیدا کند. 9- جامعه چند فرهنگی کانادا، از هر 5 کانادایی یک نفر خارج از کانادا تولد شده است. عدالت در پرداخت نیز به معنی پرداخت به تناسب بهرهوری نیروی کار ماهر و تأمین حداقل معیشت گروههای کمبهرهور است و نه برابری مطلق دستمزد. بهترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ از آنجایی که کانادا دارای برنامه های اقامتی متنوعی می باشد، انتخاب بهترین برنامه اقامت کانادا نیاز به داشتن آگاهی و دانش به روز از این برنامه های اقامتی می باشد. از دیگر شرایط دریافت ویزای کار آلمان آن است که، متقاضی دارای سن مناسب، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد. این سیستم همچنین از داشتن خواهر و برادر در کانادا ( سیتیزن و یا اقامت دائم ) و سابقه تحصیل و کار در کانادا نیز به متقاضیان امتیاز می دهد . این سیستم بر اساس فاکتورهای سن ، تحصیلات ، سابقه کار و مدرک آیلتس امتیاز بندی شده است .

این دسته بندی در برخی موارد با توجه سطح مقطع تحصیلی، داشتن خویشاوندان نزدیک در کانادا ، داشتن سابقه تحصیل و یا کار در کانادا ، استثنائاتی نیز دارند. البته داشتن خواهر و برادر در کانادا در برنامه های مهاجرتی برای این افراد امتیاز خواهد داشت. اگر چه در این رده سنی درخواست ویزای تحصیلی با ریسک همراه می باشد ولی همچنان راه هایی برای پایین آوردن ریسک ویزا وجود دارد . مطابق قوانین مهاجرت کانادا، مدت زمان ویزای توریستی کانادا 10 سال می باشد، ولی با توجه به اعتبار 5 ساله پاسپورت های ایرانی، مدت زمان ویزای توریستی تا پایان اعتبار پاسپورت ایرانی معتبر است. ویزاهای دانشجویی جزو دسته ویزاهای کوتاه مدت محسوب میشوند و مدت اعتبار آنها ممکن است به صورت سه ماهه، ۶ ماهه یا یک ساله باشد. در طول زمان مصاحبه که ۵ تا ۱۰ دقیقه است فرد باید مدارک مورد نظر را تحویل داده و خود را معرفی کند. اگر با یک شهروند آمریکایی و یا فرد دارنده گرین کارت ازدواج نمایید، این فرصت را خواهید داشت که برای دریافت ویزای امریکا اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید