مهاجرت به اسپانیا2022: (روش ها و شرایط اخذ اقامت اسپانیا)

مهاجرت رایگان به کانادا افسانه ای بیش نیست! این سیستم سریعترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا محسوب می شود، اما به هیچ عنوان کسب امتیازات لازمه در آن آسان نیست. از ابتدای این راه تا ارائه بیزینس پلن دقیق و دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهیم بود. شما همچنین میتوانید با واریز مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به حساب بانکی خود در اوکراین بدون بلوکه شدن این مبلغ، پس از یک دوره اقامت موقت، اقامت دائم اوکراین و پس از گذشت ۵ سال از اقامت دائم، پاسپورت این کشور را برای خود و خانوادهتان دریافت کنید. همچنین هر یک از کشورها شرایط و ضوابط خاص خود را برای اعطای شهروندی از این طریق دارد که برای اطلاع از آنها بهتر است از یک متخصص مهاجرتی با تجربه راهنماییهای لازم را دریافت کنید. برای مهاجرت به خارج از کشور بهتر است که از متخصصین مهاجرتی GO2TR کمک بگیرید تا با تجربه و دانش تخصصی که دارند شرایط اختصاصی شما را بررسی کنند و بهترین و کمهزینهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی کنند و شما را از ابتدای شروع پروسه مهاجرت تا اسکان کامل در کشور مورد نظر حمایت و همراهی کنند.

این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد که رسیدن به رفاه اجتماعی بالاتر، یافتن شغل، یافتن کار مرتبط با رشته دانشگاهی، آینده بهتر برای فرزندان جزو آن هستند. این تعداد نفرات اعلام شده، اثبات کننده آن است که کانادا، بسیار مهاجر پذیر است. حال علت آنکه آمریکا را به عنوان کشور ارجح برای مهاجرت ایرانیان در این لیست معرفی نکرده، این است که اولا ضمن آنکه این کشور به دلیل داشتن خواهان زیاد برای مهاجرت، در پذیرش مهاجر سختگیریهای زیادی را به خصوص نسبت به کشورهای در حال توسعه داشته، در سالیان اخیر و به دلیل تحریمهای این کشور علیه ایران، حتی امکان سفر و اخذ یک ویزای توریستی ساده نیز برای ایرانیان تقریبا غیر ممکن شده است و در همین حین کشورهای بسیار خوب دیگری مانند کانادا، آلمان و استرالیا آغوش خود را به سوی مهاجران ایرانی و کشورهای در حال توسعه و همچنین پناهندگان از کشورهای جنگ زده باز نمودهاند و بنابراین این عوامل باعث شده که بسیاری حداقل از ایران و کشورهای همسایه، قید آمریکا را به عنوان گزینه اول برای مهاجرت بزنند. یکی از زیر شاخه های اصلی ثبت شرکت در کانادا، انتقال درون شرکتی یا Intra Company Transfer است. بورس به معنای این است که هزینه (فاند) تحصیل یا مقداری از آن توسط خود دانشگاه پرداخت می شود.

یکی از روش های بررسی شرایط کاری در هر کشور بررسی نرخ بیکاری در آن کشور می باشد. از طرف دیگر آنچه که مسلم است این است که یک سری شرایط و صلاحیتهای لازم را هر متقاضی مهاجرت تحصیلی باید داشته باشد که هر کدوم از این شرایط در کشورهای مختلف دارای تفاوت با یکدیگر هستند اما در حالت کلی این شرایط و صلاحیتها شبیه به هم هستند. مرحله اول: باید شرایط شما توسط موسسه ارزیابی گردد. به این ترتیب شما میتوانید با ارسال رزومه و تایید آن از این طریق مهاجرت کنید. یکی از راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و یا ورزشکاران از طریق ویزای خود اشتغالی است؛ خود اشتغالی به سه دسته تقسیم می شود که دو دسته آن مربوط به این بخش است، این دو بخش عبارتند از خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در امور فرهنگی. این روش به سرمایه کمتری نسبت به برنامه کارآفرینی نیاز دارد و مدت زمان بررسی آن کمتر است.

سرمایه گذاری یا کارآفرینی در کانادا اگر با برنامه ریزی دقیقی انجام شود می تواند یکی از بهترین روشهای مهاجرتی کانادا باشد، اما متاسفانه به دلیل اطلاعات کم عموم درباره برنامه های مهاجرتی کانادا بسیاری از شرکتها و افرادی که دارای لایسنس رسمی از کانادا نیستند، به این حیطه ورود کرده و مشکلات فراونی را ایجاد می کنند. اگر به صورت تحصیلی مهاجرت می کنید سالانه حدود ۳۵ هزار دلار و اگر به صورت سرمایه گذاری مهاجرت می کنید ۲۰۰ هزار دلار استرالیا و برای روش های کاری هزینه حدود ۵ تا ۱۰ هزار دلار است. روشهای بسیاری در این حیطه وجود دارد که بتوانید در عین حالی که سرمایه خود را حفظ می کنید، اقامت کانادا را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که مواردی از قبیل سرمایهگذاری در املاک و مستغلات، منجر به اخذ اقامت آلمان نمیشود. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می روید و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند. اگر خانواده و یا دوستی دارید که تنهایی هایتان را پر می کنند بیش تر برای مهاجرت کردن فکر کنید زیرا ان ها را از دست خواهید داد. آیا برای مهاجرت به آلمان، ویزای همراه به خانواده تعلق میگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید