مهاجرت به اسپانیا2022: (روش ها و شرایط اخذ اقامت اسپانیا)

اما روند مهاجرت در این ۳۰ سال گاهی کند و گاهی با سرعت بیشتری بوده است. برخی از این برنامه های مهاجرتی در طول تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت دائم نماید.همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل، ویزای کار درخواست نموده و در این کشور زندگی و مشغول به کار شوند و سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن تجربه کار در کانادا می باشد برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. البته این والدین اجازه کار در کانادا را نخواهند داشت، مگر اینکه خود نیز پس از ورود برای پذیرش یک دوره تحصیلی اقدام کنند تا پس از تحصیل ویزای کاردریافت نمایند. این افراد باید سابقه کاری مرتبط در این زمینه نیز داشته باشند. آمریکا کشوری که در صدر جدول لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار دارد.این کشور در سال 2016 با بیش از 1 میلیونو 100 هزار مهاجر جزو مجبوبترین کشورها در دنیا میباشد.البته دلیل این همه مهاجرت به آمریکا پیشرفت های متعددی میباشد که این کشور در چندین سال گذشته شاهد بوده است.بیشتر مهاجرت ها به آلمان از طریق لاتاری و ثبت نام لاتاری به این کشور مهاجرت میکنند.

همچنین افرادی که با ویزاهای دیگر کانادا از قبیل ویزاهای موقت کانادا شامل: ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و غیره در کانادا زندگی می کنند و صاحب فرزندی در کانادا شوند فرزند آنها نیز از دریافت تابعیت و پاسپورت کانادایی در بدو تولد بهره مند خواهد شد. این روش مناسب افرادی است که امتیاز برنامه های مهاجرتی کانادا را نداشته و همچنین به خاطر سن بالا، شانس دریافت ویزای تحصیلی بصورت مستقیم از خارج از خاک کانادا را نداشته باشند. اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج، یکی دیگر از روش های مهاجرت اسپانسرشیپ فامیلی است. طی مسیر پناهندگی و تا مشخص شدن تکلیف متقاضی در کشور مقصد، آن شخص باید مدتی را (معمولا بین 3 ماه تا 2 سال بسته به کشور مقصد) در کمپهای مخصوص پناهندگان سپری نموده که در این مدت نیازهای اولیه زندگی شخص پناهنده از جمله محل اسکان و خواب، خوراک و پوشاک، خدمات درمانی و بهداشتی و حتی پول تو جیبی به صورت هفتگی یا ماهانه تامین خواهد شد و همچنین در صورت مشخص شدن تکلیف پرونده شخص و پذیرش وی، خدماتی دیگر نظیر آموزش زبان، کمک به پیدا کردن شغل و در کل برخی کمکها و حمایتهایی تا زمانی که مطمئن شوند که شخص میتواند رو پای خود بایستد ارائه میگردد.

براساس نتایج تحقیقی که در سال ۲۰۰۶ در دانشگاه استرالیا انجام گرفت، مشخص شد ۷۵% از دانشجویان هندی تحصیل در استرالیا را به خاطر اعتبار دانشگاههای آن انتخاب نکردهاند بلکه هدف اصلی آنها اخذ اقامت استرالیا بوده است. هم چنین با زیاد شدن سن اعتماد به نفس و جرئت شما نیز برای انجام کارها کم تر می شود .به خاطر همین هم سن در مهاجرت تاثیر زیادی دارد و در سایت رسمی برای مهاجرت به استرالیا افراد بالای 42 سال نمی توانند مهاجرت کنند. در حالت کلی، گزینه های بسیار زیادی برای اخذ کارت اقامت قابل تمدید، کد مالیاتی و کسب حق شهروندی ترکیه برای شما وجود داشته و می توانید علاوه بر بهره مندی از مزایای تحصیل رایگان فرزندان و امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی، از خدمات درمانی فوق العاده این کشور استفاده کرده، بین ایران و ترکیه در رفت و آمد و تجارت باشید و زندگی و کسب درآمد ارزی را به راحتی در کنار خانواده تجربه کنید.

شما همچنین میتوانید با واریز مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به حساب بانکی خود در اوکراین بدون بلوکه شدن این مبلغ، پس از یک دوره اقامت موقت، اقامت دائم اوکراین و پس از گذشت ۵ سال از اقامت دائم، پاسپورت این کشور را برای خود و خانوادهتان دریافت کنید. اسپانیا بعد از برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب میشود. به طور کلی می توان گفت که هزینه های زندگی در روسیه 85.8 درصد کمتر از ایران است و هزینه اجاره نیز 11.38 درصد نسبت به ایران ارزانتر است البته در شهر های بزرگ این کشور هم چون مسکو هزینه های زندگی بیشتر است. بله، در صورت آشنایی با شرایط برنامه های اقامت کانادا و آگاهی از نحوه اقدام می توان جهت مهاجرت کانادا بدون وکیل اقدام کرد. شاید در نمودار 58 به دلایل مهاجرت ایرانیان به فرانسه، ایتالیا، سوئد، بریتانیا و آلمان پی ببریم. با توجه به ثبات اقتصادی موجود در سوئد، بسیاری از افراد مشتاق به مهاجرت به سوئد هستند. آنطور که در سالنامه مهاجرتی ایران در سال ۱۴۰۰ نوشته، میل به مهاجرت سایر ایرانیان نیز با توجه وضعیت اقتصادی کشور به شکل نگرانکنندهای رو به افزایش است. افرادی که در مشاغل فنی حرفه ای، سابقه کاری داشته و رشته تحصیلی آنها مرتبط با تخصص آنها باشد با در نظر گرفتن شرایط دیگر این برنامه مهاجرتی می توانند جهت گرفتن اقامت کانادا اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید