مهاجرت به اسپانیا2022: (روش ها و شرایط اخذ اقامت اسپانیا)

در ادامه خواهیم گفت که در مهاجرت کاری ممکن است در مشاغلی با شان اجتماعی کمتر مشغول شوید! نکتهی دیگر در راستای مزایای مهاجرت به کانادا این است که روشها و برنامههای مهاجرتی برای متقاضیان در این کشور بسیار وسیعتر و متنوعتر بوده و بنابراین افراد با سطح و میزان شرایط و صلاحیتهای مختلف، شانس بیشتری برای حضور در این کشور خواهند داشت و در آخر از دیگر مزایا برای اقدام برای مهاجرت به کانادا میتوان گفت که همراهی خانواده شخص (عموما همسر و فرزندان زیر 18 سال) و حتی پدر و مادر و همچنین پدر بزرگ و مادر بزرگ بسیار راحتتر از دیگر کشورها برای شخص متقاضی میسر است. کانادا با حمایت از طرحهای مهاجرتی که از دانشجویان بین المللی پشتیبانی میکند، تعداد اعضای تحصیل کرده و سودآور در جامعه افزایش میدهد، افرادی که با حضور در فضای دانشگاهی، کار کردن در بهترین شرکتها، ارائه خدمات به عنوان پزشک، دانشمند و سایر موارد باعث موفقیت و شرایط بهتر کشور میشوند. قبل از هر تصمیمگیری بهتر است شرایط دریافت ویزای کار و اقامت در کشور را بررسی کرده و با افرادی که در این خصوص تجربه دارند مشورت کنید، تا انتخاب بهتری داشته باشید.

وجود یک سابقه ریجکتی در پرونده ویزای کانادای شما، ممکن است شانس شما را برای مهاجرت به این کشور کم کند؛ پس بهتر است از همان ابتدای کار، قدم اول خود را محکم بردارید و از کسانی در این زمینه متخصص هستند کمک بگیرید. برای کسانی که به اشتغال موقت در کانادا علاقمند هستند، هنگامی که یک پیشنهاد شغلی واقعی کسب می کنید، می توانید برای یک اجازه کار موقت درخواست بدهید. در ایران دانشجویان نمونه کشوری، مولفان کتابها، مترجمان، کسانی که در مجله های علمی پژوهشی مقاله چاپ کرده اند، مخترعان، مکتشفان، برگزیده های رتبه های اول تا سوم جشنواره های فارابی، رازی، خوارزمی و کسانی که ایده های خاصی ارائه داده اند می توانند برای مهاجرت از ایران و تحصیل در خارج از کشور بورس دریافت کنند. کانادا به لحاظ مساحت، دومین کشور جهان است که 37 میلیون جمعیت را در خود جای داده است. در حقیقت بسیاری از کانادایی های جدید فرایند اخذ شهروندی خود را از طریق تحصیل در مقطع آموزش عالی آغاز کرده اند. قاره بزرگ استرالیا در جنوب اندونزی و گینه نو بوده وششمین کشور بزرگ دنیا می باشد .پایتخت استرالیا شهر”کانبرا” بوده که در 300 کیلومتری جنوب غربی سیدنی و 650 کیلومتری شمال شرقی ملبورن واقع شده.پارلمان و دادگاه های عالی کشور و بسیاری از اداره های دولتی در این شهر واقع شده است.

در حال حاضر بیش از ۷۰ گزینه مهاجرتی برای استانها و مناطق مختلف کانادا وجود دارد و این کشور از بزرگترین و متنوعترین گزینههای ویزا برای کمک و تسهیل امور مهاجران برای نقل مکان و مهاجرت به کانادا برخوردار است. آن چه باعث جذب نیروهای بین المللی برای مشاغل مختلف در کشور کانادا شده، کمبود نیروهای کار در حوزه ها و مشاغل مختلف است. کشور کانادا یکی از کشورهایی است که از نظر اقتصادی رشد بسیار خوبی در سال های اخیر داشته است و این امر به دلیل استخدام نیروهای متخصص داخلی و بین المللی در حوزه ها و بخش های مختلف است. طبق تحقیقات انجام شده نرخ بیکاری در کانادا حدودا ۷.۸ درصد است که این عدد برای کشور کانادا معقول به نظر می رسد. کانادا با بهره مندی از سیستم آموزشی در کلاس جهانی، فرهنگ دوستانه و مهمان نواز، گزینه های آموزشی به زبان انگلیسی و فرانسوی و هزینه های معقولانه و مناسب زندگی، رتبه سوم را از نظر تعداد دانشجویان بین المللی در جهان به خود اختصاص داده است. اما این کل ماجرا نیست، دولت کانادا همچنین ویزاهای خاصی را برای مشاغل خاص نظیر ورزشکاران و دسته بندیهایی نظیر BC Semi Skilled اختصاص داده که به استانهای کانادا این اجازه را میدهد تا مهاجران متخصص و با تجربه در زمینههایی نظیر مهماننوازی، حمل و نقل مسافتهای طولانی و مشاغل این چنینی را انتخاب نموده و شرایط را برای مهاجرت به کانادا و تبدیل شدن به شهروندان دائمی برای ایشان فراهم کنند.

شما میتوانید متناسب با وضعیت و شرایط زندگی خود در کشورهای مختلف، از این نوع حساب بانکی استفاده کنید. وی ادامه داد: نوع دیگری از مهاجرت غیرقانونی حضور هموطنان در کشورهای ترکیه و عراق است، به دلیل آنکه ورود به این کشورها بدون اخذ ویزا امکانپذیر است و ایرانیان میتوانند در آنها به راحتی رفت وآمد کنند اما بعضاً شاهد موارد تخلف از سوی ایرانیان مقیم این کشورها هستیم و آنها به دلیل نقض مقررات دستگیر و در حبس هستند، که در این صورت کار را برای وزارت خارجه کشورمان بیش از پیش سخت میکنند چرا که نیاز است در این خصوص رایزنیهایی بشود و حتی این قبیل رفتارها باعث خدشه به اعتبار کشور میشود. زیرساخت ها و اقتصاد کانادا کاملا هماهنگ برای تولید یک کشور پیشرفته اداره میشود و رتبه یازده را در بین کشورهای ثروتمند جهان دارد و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ((OECDمیباشد. این کشور همچنین در راستای کمک به متقاضیان مهاجرت به کانادا برای آوردن الباقی خانواده به این کشور، طرحها و برنامههای اسپانسرشیپ خود نظیر Parent and Grandparent Sponsorship program را طی چند ساله گذشته افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید