مهاجرت به اسپانیا2022: (روش ها و شرایط اخذ اقامت اسپانیا)

ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان که به دلیل موضع سخت خود در قبال مهاجرت شناخته می شود، گفته است که آماده پذیرش پناهجویان اوکراینی است. پلیس مجارستان اعلام کرد که در مرز ١۴٠ کیلومتری مجارستان و اوکراین، صف های طولانی مهاجران در پنج نقطه عبور منتظر هستند. از آغاز تهاجم روسیه به اوکراین، پنجشنبه ٢۴ فبروری، هزاران شهروند اوکراینی با موتر و حتی گاهی با پای پیاده راهی جاده شدند تا از بمباران و جنگ فرار کنند. به گزارش خبرگزاری مجارستان، حداقل ۴٠٠ تا ٥٠٠ نفر روز پنجشنبه با پای پیاده از مرز عبور کردند. پایتخت این کشور لندن می باشد و مساحت آن 130395 کیلومتر مربع و جمعیتش نیز 54.316.600 نفر به طور میانگین گزارش شده است. انگلستان نام تنها یکی از کشور های تشکیل دهنده پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی می باشد و یکی از چهار کشور تشکیل دهنده آن است. شرایط و مدارکی همچون داشتن مدرک زبان، نامه پذیرش از یکی از دانشگاههای معتبر، مدارک هویتی، داشتن شرایط مالی مناسب، مدارک تحصیلی دورههای قبل، ریز نمرات سالهای گذشته تحصیل، داشتن CV قدرتمند و…

در حال حاضر، دو روش مهاجرت کاری و تحصیلی به استرالیا از محبوبیت فراوانی در میان متقاضیان برخوردار است. براساس نتایج تحقیقی که در سال ۲۰۰۶ در دانشگاه استرالیا انجام گرفت، مشخص شد ۷۵% از دانشجویان هندی تحصیل در استرالیا را به خاطر اعتبار دانشگاههای آن انتخاب نکردهاند بلکه هدف اصلی آنها اخذ اقامت استرالیا بوده است. را داشته باشید. از جمله کشور هایی که متقاضیان زیادی برای این نوع مهاجرت دارد کانادا و استرالیا می باشد.برای مهاجرت از طریق کار باید اقدام به اخذ ویزای کاری و مجوز Work Permit کرد. اگر تابعیت دیگر یکی از کشورهای عضو دیگر اتحادیه اروپا یا سوییس باشد و یا اگر تابعیت دوگانه در بدو تولد به دست آید، مجوز لازم نیست. تحصیل برای شهروندان سوئدی و همچنین شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا، رایگان می باشد. وزارت صحت پولند همچنان اعلام کرد که مکانهایی در صورت نیاز برای اسکان زخمی ها آماده شده است.

قوانین مهاجرت به سوئیس از طریق کار به این صورت است که شما برای کار در سوئیس باید مشاغل مورد نیاز سوئیس را بدانید و جاب آفر و یا یک پیشنهاد شغلی داشته باشید. یعنی موسسات سوئیسی و شرکت هایی که به نیروی کاری نیاز دارند باید درخواست نیروی کار را در کشور بدهند و برای شهروندان سوئیسی اعلام کنند، اگر فرد واجد شرایط در سوئیس یافت نشد، می توانند افرادی را استخدام کنند که در اتحادیه اروپا و یا کشور های دیگر هستند که این موضوع بیانگر این است که کاریابی در سوئیس بنا به سیاست های ویژه دولت فدرال، نسبت به سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، و اتریش، دشوارتر است. فرزانه ابروانی با بیش از ۲۲ سال تجربه و با بهره گیری از مشاوران مهاجرتی و حقوقی مورد تائید دولت کانادا آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. در صورتی که پدر و مادر تابعیت نداشته باشند طبق تصمیمی که از سوی دولت اخذ میشود فرزند میتواند تبعه اسپانیایی باشد.

دانشگاههای کشور اسپانیا کورس زبان را بسیار سخت برگزار میکنند و در این مسیر سخت گیریهای عجیب و غریبی دیده میشود به این ترتیب چه خوب است که مدرک زبان خود را در ایران اخذ کنید. به خاطر داشته باشید که تولد در خاک کشور آلمان به خودی خود موجب اخذ شهروندی آلمان نمیشود. لیلا گفته: سلام من میخواهم از طریق ازدواج وارد خاک اسپانیا شوم و اقامت بگیرم چطور میشه ب این مهم دست پیدا کرد چه سایت هایی معرفی میکنین ؟ پریا نایبیان گفته: سلام سینای عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتیآر، دوست عزیز برای اخذ ویزای تحصیل یا کار در این کشور باید تمکن مالی لازم و بالایی ارائه دهید. برای اقدام به مهاجرت از طریق کار باید شرایط و ویژگی های کشور مقصد برای این نوع مهاجرت از قبیل سن ، تحصیلات ، سابقه کار و توانایی در زبان خارجی و… یکی از دلایل محبوبیت انگلیس برای مهاجرت؛ به ویژه از 2016 به بعد؛ این است بوده که به غیر از افرادی که اولویت اول آنها همیشه انگلیس بوده، به دلیل محرومیت چندی از کشورهای در حال توسعه از سفر به آمریکا، یکسری از افرادی دیگر گزینه دومشان برای کشوری انگلیسی زبان یا کانادا بوده یا انگلیس که انگلیس به دلیل قرار داشتن در دل اروپا و داشتن اقلیم بهتر، مقصد نهایی آنها گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید