مهاجرت به اسپانیا2022: (روش ها و شرایط اخذ اقامت اسپانیا)

همچنین از طریق مهاجرت، میتوانید به فرصتهای آموزشی بهتری دست پیدا کنید و تحصیلات خود را در فضایی متناسب با استانداردهای بینالمللی آموزشی و تجهیزات پیشرفته دنبال کنید و ضمن آنکه درصد قابل توجهی از مهاجرتهایی که صورت میپذیرند، مهاجرت تحصیلی هستند. پس از اتمام ویزا در صورتی که تمایل داشته باشید در کشور مقصد بمانید می توانید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید. همچنین دانشجویانی که متاهل می باشند، در صورتی که همسر آنها در کانادا یکسال سابقه کار داشته باشند می توانند از این روش جهت اقامت به کانادا اقدام کنند. دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کانادا که متاهل هستند، می توانند همزمان برای اخذ ویزای کاری برای همسر خود اقدام کنند. برنامه نیروی متخصص فدرال از طریق سیستم اکسپرس اینتری، نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می کند. متقاضیان می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز این ایالت ها با توجه به شرایط خود برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. انجمن اقتصاددانان ایران بنا به مسئولیت اجتماعی خود تلاش دارد تا مکانی برای گفتگو و تعامل فراگیر باشد و با اظهارنظرهای سیاستی مختلف به صورت پیوسته مسائل مهم و مرتبط با توسعه و اقتصاد کشور را بررسی کند و به عنوان یک نهاد علمی و مدنی، در کنار مردم و بخش خصوصی، برای بهبود اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور تلاش کند.

اما با توجه به گفتههای فوق، ممکن است بسیاری فکر کنند که پناهندگی نه تنها خرج نداشته بلکه یک مسیر راحت برای اخذ اقامت کشور مقصد است و بدون نیاز به هیچ زحمتی، مایحتاج شخص تامین شده و سپس در صورت موافقت، به وی اقامت داده میشود که باید گفت این صرفا ظاهر امر است و بر خلاف این تصور غلط، مسیر پناهندگی یک مسیر بسیار سخت و ناخوشایند است و سختیها و مشقتهای این مسیر به قدری زیاد بوده که فقط در این حد باید گفت که تا خود شخص در موقعیت آن قرار نگیرد، نمیتواند درک کند و بنابراین شرح این چالشهای ناخوشایند از حوصلهی بحث خارج است اما بنا به این اندک اشارات، به هیچ وجه این مسیر پیشنهاد نمیگردد. وقتی قرار است در یک کشور جدید زندگی کنید، باید بتوانید شرایط جسمی خود را با آبوهوای آن کشور سازگار کنید. همچنین باید مزیتهای اقامت در کشور رویایی خود را نیز در نظر بگیرید. » او خاطر نشان کرد که ادغام طولانی مدت، نبود امکانات مکتب کودکان و یافتن کار و مسکن اجتماعی نیز از چالش هایی اند که مهاجران به آن مواجه هواهند شد. گرچه امنیت مرزها در ایران با سوریه قابل مقایسه نیست، اما این یک واقعیت است که چند سال اخیر شهروندان افغانستان میتوانند به صورت دسته جمعی از مرزهای ارومیه، سلماس و خوی وارد ترکیه شوند.

متقاضیان می توانند با توجه به تخصص و سابقه کار حرفه ای خود از طریق این برنامه اقامتی جهت مهاجرت به کانادا اقدام کنند. متقاضیان این برنامه اقامتی باید حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا لازم را در جدول اکسپرس اینتری کسب نمایند. متقاضیان اقامت کانادا در این روش، باید امتیاز لازم را از طریق فاکتور های زیر در جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا کسب نمایند. برنامه اقامت کانادا از طریق کارآفرینی مناسب سرمایه گذاران و مدیران ارشد بیزینس های فعال می باشد. برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را می توان به سه گروه برنامه سرمایه گذاری فدرال، برنامه کارآفرینی ایالتی کانادا و برنامه اقامتی سرمایه گذاری استانی تقسیم نمود. برخی از ایالت های کانادا لیست تخصص و مشاغل مورد نیاز خود را در دوره های مختلف اعلام می کنند. اکثر برنامه های اقامتی فوق با توجه به فاکتورهای سن ، تحصیلات ، سابقه کاری ، مدرک زبان و تخصص نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نمایند . کانادا دارای برنامه های متنوع سرمایه گذاری در ایالت های مختلف دارد. هر ایالت با توجه به نیاز منطقه خود، شرایط متفاوتی را جهت سرمایه گذاری دارند. اغلب برنامه های سرمایه گذاری نیاز به مدرک زبان نداشته و یا در صورت نیاز نمره پایینی لازم است.

متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا می توانند از این طریق برای خود و اعضاء خانواده، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. هر چه شما جوان تر باشید مسلما چیزهایی که در مهاجرت ها از دست می دهید کمتر است زیرا در کشور خود ریشه ندوانده اید و مسلما دست اوردهای زیادی را نخواهید داشت. لیلا گفته: سلام من میخواهم از طریق ازدواج وارد خاک اسپانیا شوم و اقامت بگیرم چطور میشه ب این مهم دست پیدا کرد چه سایت هایی معرفی میکنین ؟ این افراد می توانند با در نظر گرفتن دیگر شرایط این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. سابقه کار همزمان با تحصیل مورد پذیرش نمی باشد. متقاضی باید تمکن مالی مورد نیاز مهاجرت به کانادا در برنامه اسپانسرشیپ را داشته باشد. به این ترتیب در بین جامعه آماری افراد بالای ۵۰ سال هیچ نوع عدم رضایتی دیده نمیشود. هر ساله بر اساس معیارهایی در راستای کیفیت زندگی در زمینههایی اصلی نظیر رفاه و پیشرفت، امنیت و آرامش، وضعیت اشتغال و قدرت اقتصادی، آزادی و حقوق بشر، شاخص توسعه انسانی، شاخص سطح زندگی، چشماندازهای اقتصادی، نرخ بیکاری، میزان استقبال جامعه از قشر مهاجر و عدم وجود تبعیض نژادی، سطح تحصیل و کیفیت نظام آموزشی، شرایط اخذ اقامت دائم و درجه شهروندی و دهها معیار دیگر، کشورها سنجیده شده و لیستی از بهترین کشورهای مناسب مهاجرت در جهان ارزیابی و اعلام میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید