مهاجرت به انگلیس (جزییات و روشهای مهاجرتی) – GO2TR

مشاوره با وکیل مهاجرت کانادا می تواند نقش به سزایی در موفقیت پرونده های مختلف مهاجرتی داشته باشد. متقاضیان در این روش تنها از طریق تخصص خود امتیاز کسب می نمایند و در صورت موفقیت پرونده مهاجرتی ،این افراد می بایستی پس از ورود به کانادا برای پیدا کردن شغل شخصا” اقدام نمایند . هم اکنون راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا برای ایرانیان وجود دارد که افراد باتوجه به شرایط خود می توانند برای آن اقدام کنند؛ همچنین در سال های آینده تعداد مهاجرانی که این کشور می پذیرد بیشتر است و این یک موضوع امیدوار کننده برای ایرانیان نیز است. تمکن مالی یا پشتیبانی مالی در برنامه های مهاجرتی مقدار وجه مورد نیاز با توجه به تعداد اعضای خانواده می باشد . کشور انگلیس که دومین اقتصاد بزرگ اروپا پس از آلمان بوده و دارای رتبه 6 اقتصادی در میان کل کشورهای جهان بنا به آخرین آمار در سال جاری میلادی بوده، به عنوان کشوری انگلیسی زبان و دارای تمدن و اصالتی دیرین، دارای قدرت بالای اقتصادی و در نتیجه قدرت بالا در اشتغال و بازار کار و میزان حقوق و درآمد و مزایا، دارای رتبه 2 در قویترین نظامهای آموزشی در جهان و قرار داشتن تعداد قابل توجهی از دانشگاههای جهان با رتبه تک رقمی و دو رقمی در خود، وضعیت بسیار عالی در رفاه، پیشرفت، حقوق بشر، شادی و رضایت مردم و دهها مزیت دیگر، این کشور را تبدیل به یکی از محبوبترین مقاصد مهاجرتی در جهان مینماید؛ به طوری که کشور انگلیس جزء 5 مقصد محبوب مهاجرتی به ویژه مهاجرت تحصیلی و یا کاری میباشد.

البته فاکتورهای دیگیر از قبیل سن، تحصیلات، سابقه کاری و مدرک زبان نیز در این روش حائز اهمین می باشد . منظور از تمکن مالی در برنامه های مهاجرتی چیست ؟ امتیاز سن را در روش های اسکیل ورکر از دست داده اید ؟ منظور از روش اسکیل ورکر چیست ؟ روزانه متقاضیان زیادی با این مجموعه تماس می گیرند که با ارزیابی شرایط آنها متوجه می شویم که در سالهای گذشته شرایط اقدام برای اقامت را داشته اند ولی به علت عدم اطلاع از این مسئله ، شرایط فوق را از دست داده اند و در حال حاضر می بایست مجددا” از راههایی که در بالا به آن ذکر شد و با هزینه های بیشتر این شرایط برای خود مهیا نمایند .جهت استفاده از فرصت ها ،با مشاوره وکلای مهاجرتی و برنامه ریزی دقیق می توانید با هزینه های کمتر و از روش های آسان تری جهت مهاجرت و اقامت کانادا اقدام نمایید .

برخی از برنامه های مهاجرتی نیازمند اثبات توانایی مالی متقاضی جهت پشتیبانی از خود و خانواده همراه در بدو ورود به کانادا و برای مدتی کوتاه می باشد . برای انتخاب بهترین روش مهاجرت، باید شرایط و راه های مختلف مهاجرتی را بررسی و بهترین روش را متناسب با شرایط خود انتخاب کرد. متقاضیانی که شرایط اقدام از طریق برنامه های مهاجرتی را نداشته و یا امتیاز مورد نیاز این برنامه ها را ندارند با اقدام از طریق تحصیلی می توانند امتیاز خود را افزایش و شرایط برنامه های اقامتی را برای خود فراهم نمایند . در روش مهاجرت خود اشتغالی، فرد مهاجر ابتدا اجازه اقامت کوتاهمدتی را دریافت کرده و در صورت موفق بودن در کسب و کار خود، امکان تمدید اقامت موقت برایش مهیا بوده و پس از مدتی میتواند برای اقامت دائم کشور مقصد اقدام نماید. با توجه به اینکه وکلای مهاجرت به کانادا شناخت کاملی از روش های مهاجرت به کانادا دارند،ضمن اینکه کمک به انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضیان می نماید، امکان خطا و یا ارائه مدارک ناقص را کاهش می دهد.

با توجه به رونق اقتصادی، وجود شرکت های بین المللی و هم مرزی با ایالت متحده آمریکا که امکان برخورداری از بازار بزرگ این کشور را نیز مهیا کرده است، قرصت های شغلی متنوعی در کانادا وجود دارد. مهاجرت شغلی یکی از بهترین روشها برای اخذ اقامت دائم کشور مقصد است، به همین دلیل متقاضیان برای کسب درجه شهروندی در کشور مورد نظرشان، ابتدا برای درخواست ویزای کاری اقدام میکنند. قبول حضانت فرزند در اوکراین نیز از دیگر روشها برای دریافت اقامت دائم اوکراین است، اما این روش غیر قانونی بوده و مراحل و شرایط پیچیدهای دارد. با توجه به تنوع برنامه های اقامت کانادا، مشاوره با وکلای رسمی مهاجرتی مناسب ترین گزینه می باشد. ولی از آنجایی که نحوه ارائه مدارک و جمع آوری اسناد نیاز به تجربه و شناخت کامل دارد و ارسال مدارک نادرست و یا تکمیل ناقص فرم های مربوطه منجر به رد پرونده مهاجرتی می شود، مشاوره با وکلای با تجربه مهاجرت کانادا در این روند پیشنهاد می گردد. انتخاب بهترین راه مهاجرت نیازمند شناخت کامل روشهای مهاجرتی ومحاسبه امتیازآنها می باشد . متخصین آی تی ، مدیریت و امور مالی، عمران و معماری، پزشکی و دندانپزشکی تنها بخش کوچکی از بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا است.

دیدگاهتان را بنویسید