مهاجرت به انگلیس (جزییات و روشهای مهاجرتی) – GO2TR

لذا راههای متنوعی برای افرادی که صاحب مشاغلاند و قصد مهاجرت به کانادا را دارند راهاندازی شده است. یعنی موسسات سوئیسی و شرکت هایی که به نیروی کاری نیاز دارند باید درخواست نیروی کار را در کشور بدهند و برای شهروندان سوئیسی اعلام کنند، اگر فرد واجد شرایط در سوئیس یافت نشد، می توانند افرادی را استخدام کنند که در اتحادیه اروپا و یا کشور های دیگر هستند که این موضوع بیانگر این است که کاریابی در سوئیس بنا به سیاست های ویژه دولت فدرال، نسبت به سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، و اتریش، دشوارتر است. حتی اگر تمام مراحل مهاجرت را هم خودتان طی کنید در نهایت نیاز به صرف هزینه دارید مثل هزینه هایی که باید به دولت کانادا بپردازید، ارزیابی پزشکی، آزمون زبان، ارزیابی مدارک تحصیلی و غیره. به طورکلی برای کار در این کشور و اخذ ویزای کاری شما علاوه بر داشتن گواهی های بین الملی مرتبط با حرفه خود و داشتن مدرک زبان، نیاز به پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور خواهید داشت.

احتمال دارد برای بررسی صلاحیت اعطای ویزای کانادا به سفارت دعوت شوید و بهترین و تنها راه برای موفقیت، صداقت و آمادگی برای پاسخگویی به سؤالات احتمالی است. می توان به صورت همزمان برای کار و تحصیل، اقامت موقت یا دائم گرفت؛ این کار درخواست دوگانه ( Dual Intent ) نامیده می شود. درست است که مهاجرت به آمریکا در قیاس با خیلی از کشورهای دنیا، دارای سختی ها و پیچیدگی های خاص خود است، اما در مقابل، کارت اقامت موقت و گرین کارت این کشور از ارزش و مزایای بالایی برخوردار بوده و اجازه سفر و مهاجرت بدون ویزا به اکثر کشورهای معتبر دنیا را به شما می دهد. ذکر این نکته ضروری است که با توجه به این موضوع که اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)، اولویت و ترجیحی برای هیچ یک از امتحان های ذکر شده قائل نشده است، می توانید در هر کدام از امتحان های مورد اشاره شرکت کنید و نتایج بدست آمده از آن امتحان را برای درخواست مهاجرتی خود ارائه نمایید. به عنوان مثال و طبق اطلاعاتی که در سایت اصلی اداره مهاجرت کانادا برای Proof of funds یا اثبات برخورداری از حداقل سرمایه آورده شده است، برای مهاجرت یک نفر به کشور کانادا، برخورداری از حداقل سرمایه ای به اندازه 12,960 دلار کانادا مورد نیاز است.

همچنین، اگر به دنبال فرصتی برای ادامه تحصیل در یکی از بهترین موسسات آموزشی در جهان می گردید، با توجه به ارزن تر بودن هزینه ادامه تحصیل در این کشور در مقایسه با برخی دیگر از کشورهای پیشرفته مانند استرالیا، انگلیس و امریکا، می توانید تحصیل در کانادا را به عنوان بهترین فرصت برای مهاجرت به کانادا در نظر بگیرید. به عنوان مثال شما می توانید شرکت خود را به کانادا همراه با سرمایه ای معین منتقل نمایید و یا کسب کاری مشابه را در کانادا خریداری کنید. هر چه شما جوان تر باشید مسلما چیزهایی که در مهاجرت ها از دست می دهید کمتر است زیرا در کشور خود ریشه ندوانده اید و مسلما دست اوردهای زیادی را نخواهید داشت. زیاد مشکل نیست. باید برای اقامت دائم درخواست دهید. در این روش شما باید مهارت و تخصص خاصی داشته باشید و رزومه خود را در حیطه تخصص یا حرفه خود به یک شرکت یا کارفرمای خصوصی در خارج ارسال کنید. استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی، شما را آگاه تر، روند کار را سریعتر و احتمال موفقیت مهاجرت شما را بیشتر می کند. هنگامیکه شما همه مدارک لازم را فراهم کنید، فرمها و درخواستها را ارسال کنید، ممکن است این فرایند تا 18 ماه به طول انجامد، در مواردی ممکن است حتی بیشتر از این زمان نیز ادامه یابد.

شما برای مهاجرت احتیاج به جمع آوری اطلاعات، بررسی و انتخاب از میان گزینه های موجود، جمع آوری مدارک مورد نیاز، پر کردن فرم های مهاجرتی و مکاتبات، انجام پرداخت های مالی مورد نیاز، انجام برخی اقدامات حقوقی و رزرو کردن نیاز دارید. عضویت در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC)، اجازه ی قانونی تشکیل درخواست مهاجرتی برای تمامی سناریو های مهاجرتی و حقوقی را می دهد به علاوه تراست، نماینده رسمی دانشگاه ها و کالج های مختلف در سرتاسر کانادا می باشد. سازمان مهاجرت کانادا امکان درخواست های مهاجرتی را هم از طرف اشخاص حقیقی و هم شرکت های حقوقی (شرکت های وکالت مهاجرتی رسمی کانادا) می پذیرد. این امکان با توجه به نوع و وسعت کسب و کار شما به صورت بالقوه وجود دارد. متقاضیان مهاجرت به کانادا ابتدا باید با توجه به شرایط خود بهترین برنامه مهاجرت کانادا را انتخاب کنند. از دیگر مزایای ویزای کار آلمان آن است که، اگر درآمد شما بیش از 3000 یورو در ماه باشد واجد شرایط دریافت بلو کارت آلمان خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید