مهاجرت به اوکراین : فرصت محدود و طلایی اقامت اوکراین

در مهاجرت تحصیلی به سوئد در مقطع کارشناسی، دروس به دو زبان انگلیسی و سوئدی تدریس می شوند. درنظر داشته باشید که شما باید ثابت نمایید که به زبان اوکراینی تسلط لازم را دارید. یکی از محبوبترین کشورهایی که درخواست مهاجرت به آنجا زیاد میباشد کاناداست.با توجه به شرایط عالی زندگی و کار در کانادا سبب شده است مهاجرت به کانادا با رشد 60 درصدی مواجه شود.برای مهاجرت به کانادا نیاز است که شما کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشید.دیگر شرایط مهاجرت به این کشور تمکن مالی و مدرک تحصیلی و یا داشتن مهارتی خاص در شغلی عالی میباشد که بتوانید به اقتصاد کشور کانادا کمک کنید و همچنین خود دارای شغل بوده و درآمد کسب کنید.اگر این شرایط را برای مهاجرت به کانادا ندارید تنها با دعوتنامه از سوی اقوام خود که مقیم کانادا هستند و یا ازدواج میتوانید به این کشور مهاجرت کنید.توجه داشته باشید اگر با روش های گفته شده همانند دعوتنامه و ازدواج قصد مهاجرت به کانادا را دارید قوانین برای شما کمی خاص میباشد. برای اخذ اقامت کانادا روش های مختلفی وجود دارد. مقدار تمکن مالی آلمان بهازای یک سال اقامت در آلمان، ۱۰۳۳۲ یورو است. این افراد پس از اتمام دوره متوسطه و ادامه تحصیل در کالج یا دانشگاه ، می توانند از طریق برنامه های فارغ التحصیلان کانادا و یا اسکیل ورکر ( نیروی ماهر) جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

هر ساله دولت فدرال کانادا تعداد دعوت نامه های صادر شده برای داوطلبان شرکت کننده در این برنامه ها را افزایش می دهد. در ایران بسیاری از بیمه ها هزینه های زیبایی را تقبل نمی کنند که میتوان بیمه های بهداشتی و درمانی کانادا را از دیگر مزایای کانادا نسبت به ایران دانست. این منابع عمدتا از سپردههای خرد مردم در بانکها تأمین میشود و برای فعالیتهای نامولد استفاده میشود؛ بنابراین متهم دیگر، نظام بانکی است که با تخصیص غلط این منابع، عملا فرصتهای تولید صنعتی را که میتواند در کشور مولد اشتغال و ارزشافزوده باشد، از نظام اقتصادی سلب میکند. این واگذاریها علاوه بر اینکه طبقهای جدید را پدید آورد که صلاحیت علمی برای استفاده از این منابع نداشتهاند، به اخلاق بسیاری از این افراد نیز بهشدت آسیب زد و فساد در جامعه به شکل بیسابقهای رشد کرد؛ فسادی که عمدتا قانونی است. تصور میکنم برای اینکه جامعه ما امروز بتواند از همه ظرفیتهای خود به بهترین وجه استفاده کند باید فرصتهای اعتراض قانونی در جامعه فراهم شود که نخستین نتیجه آن شکلگیری حس تعلق خاطر و وفاداری به جامعه و ارزشهای آن است. با توجه به بررسی که از سوی ما انجام شد متوجه شدیم که مهاجرت از طریق تحصیل در اوکراین یکی از بهترین و آسانترین روشهای مهاجرت به این کشور محسوب میشود.

با انتخاب تراست، در تمامی این مراحل ما در کنار شما خواهیم بود و بهترین انتخاب ها و بیشترین احتمال قبولی را برای شما به ارمغان می آوریم. در شش سال نخست دولتهای نهم و دهم شاهد عزم حاکمیت برای بستن فضای سیاسی بودیم؛ به نحوی که در همین مدت بیشترین تعداد رسانههای رسمی در کشور توقیف میشوند و فضای بسیار بستهای را به وجود میآورند. اما با بستهشدن این فضا، عملا فضای دیگری گشوده میشود که حتی در اختیار حاکمیت نیست و افراد برای شنیدن وجوه یا خبرهایی که در رسانههای رسمی منعکس نمیشود، به فضاهای غیررسمی مراجعه میکنند. این خودبهخود نوعی رسمیتبخشیدن به فضاهای خارجی است که به نظرم خیلی هم اتفاقی نیست و ازقضا جریانهایی میکوشند چنین بیاعتمادیای را نسبت به فضای گفتمانی در داخل کشور فراهم کنند تا همواره نوعی بیاعتمادی بین مردم و حاکمیت وجود داشته باشد. جهانی شدن مهاجرت را در بر گرفته و مهاجرت نیز جهانی شده است.

بسیاری از آنها نیز ممکن است در دام فضاهایی بیفتند که بههیچوجه خواست خودشان نبوده است. وقتی قرار است به یک کشور جدید مهاجرت کنید، باید به فکر تهیهی مسکن نیز باشید. فارغ از اینکه هدف شما از مهاجرت چیست، باید شرایط پذیرش کشور میزبان را هم داشته باشید. پس اگر در مسیر اپلای معماری هستید، با تیم تخصصی کانون معماران و شهرسازان در ارتباط باشید. اما اگر سرمایه شما از یک تا دو میلیون بیش تر باشد حتما موفق خواهید بود. در شرایط کنونی، اصلیترین مسئولیت متوجه دولت است و باید فضا را باز کند، برخلاف تصور خیلیها که میگویند اگر فضا باز شود ممکن است کنترلهای حاکمیتی تضعیف شود. حضور برخی نهادها در صنعت دارو جامعه را با مشکلات بیسابقهای روبهرو کرده است. بهتدریج و با گذر زمان، بهواسطه برخی سیاستها، این روند تخصیص فرصتها بهشدت تشدید شد. این روش با توجه به خطراتی که دارد و محدودیتهایی که برای پناهندگان در کشور مقصد ایجاد میکند، بههیچوجه توصیه نمیشود. مثال این ناامنی که در نتیجه نابودشدن فرصتها و امید در دل جوانان جامعه است، کلیپهایی است که در فضای مجازی منتشر میشود. این نوع سرمایه گذاری به این صورت است که افراد خارجی سهام شرکتهای تاسیس شده در اوکراین را خریداری میكنند.

دیدگاهتان را بنویسید