مهاجرت به کانادا، هزینه و شرایط بهترین روشهای مهاجرت کانادا با وکیل رسمی

حمید حسینی فعال بخش خصوصی در ادامه به بازار می گوید: در دو سال گذشته موج جدیدی از مهاجرت در حال شکل گرفتن است که بسیار خطرناک است. حسینی با انتقاد از رفتارهای ضد تولید در دولت های مختلف، اظهار داشت: در شرایطی که کشورهای توسعه یافته و حتی در حال توسعه جهان به دنبال هموار کردن مسیر کارآفرینی و تشویق سرمایهگذاران داخلی و خارجی به سرمایهگذاری در کشورهایشان هستند و هر روز بیش از گذشته تلاش میکنند تا موانع را از پیش روی آنها بردارند و با مشوقهایی کشورهایشان را بهشت ایدههای جدید معرفی کنند، در ایران میبینیم که خلاف این جریان عمل میشود. با توجه به این که نروژ یکی از کشور های نفت خیز جهان است سرانه تولید داخلی کشور در خصوص محصولات پتروشیمی از جمله نفت و گاز خام و معادن پس از خاورمیانه بزرگترین تولید کننده نفت و گاز در جهان محسوب می شود. حجم قابل توجه افراد غیر بومی میتواند به افزایش محدودیتها بیانجامد و نظارتهای امنیتی را بیشتر کند. قوانین زائد و غیر ضرور بلای جان واحدهای تولیدی شده؛ از آن طرف هم نرخ تسهیلات بانکی در ایران بالای ۲۵ درصد است. اگر فرزندی که یکی از والدین او آلمانی است و دیگری خارجی، در کشوری غیر از آلمان به دنیا بیاید، دارای تابعیت هر دو کشور خواهد بود.

شاید در جواب سوال متداول مهاجرت چیست و کشورهای مهاجرپذیر کدامند، ممکن است پاسخ بسیاری از شما نقل مکان دائمی یک فرد از کشور زادگاه به یک کشور خارجی برای زندگی باشد و تصور شما از کشورهای رویایی و مهاجرپذیر، تنها به آمریکا و یا آلمان محدود شود. آلمان را به جذابترین کشور اروپا برای سرمایهگذاری تبدیل نموده است. وی با ابراز تأسف از روند افزایشی مهاجرت تصریح میکند: مشکلات یک جامعه در افزایش و سرعت مهاجرت افراد بسیار مؤثر است و در این شکی نیست که اگر اشتغال، اقتصاد و امنیت روانی در یک کشور باشد به هیچ وجه شهروندان یک کشور از وطن و زادگاه خود جدا نمیشوند، امروز این نوع مهاجرتها بلای جان مهاجران شده است، اگر مردم در رفاه و آرامش باشند به هیچ وجه سختی مهاجرتهای خطرناک و پرهزینه همچون خانواده سردشتی را به جان نمیخرند. شخص اسپانسر مشکلات روحی و روانی نداشته باشد. همچنین مشکلات اجتماعی برای کودکانی که بدون یک پیشینه خانوادگی و در بستری جدید ردش میکنند از دیگر آسیبهای مهاجرت برای کشورهای مبدأ و مهاجران به شمار میرود. کشورهای در حال توسعه از پرداخت هایی که مهاجران به کشور مبدأ ارسال می کنند سود می برند و به نوعی ارزآوری محسوب میشود.

سلام دوست عزیز، شما می توانید از طریق مهاجرت کاری اقدام کنید. سلام دوست عزیز : متاسفانه سرمایه شما کافی نیست. در یک مطالعه که توسط آکسفورد اکونومیکس در سال 2009 منتشر شد، استنتاج شد که کارگران مهاجر به حفظ نیروی کار کافی برای تقویت رونق اقتصادی در سالهای 2004 تا 2008 کمک کرده اند. این زنگ خطری است که از سال ها گذشته روشن شده و حالا به مرز بحرانی رسیده است. با این حال، حفاظت از مرز ایران که اکنون مسیر ترانزیت مهاجران افغان است برای موج مهاجرت میان مدت و بلند مدت ترکیه که ممکن است از افغانستان، پاکستان یا کشورهای ثالث وارد شوند، اهمیت حیاتی دارد. در کشور ما هم از سالیان بسیار دور مهاجرتی به نام “فرار مغزها” داشتهایم که تحت تأثیر نبود امکانات مناسب تحصیل یا زندگی بوده است همچنین در این مسئله تبلیغات رسانههای بیگانه و البته مهاجرپذیری دیگر کشورها و خدمات مناسب آنها به مهاجران بیتأثیر نبوده است.

در چنین شرایطی نه تنها فعال صنعتی برای راه اندازی کسب و کار خود مورد حمایت جدی قرار می گیرد بلکه دیگر نگرانی از جهت تحریم هایی اقتصادی که علیه ایران وضع می شود هم ندارد. این حرکت خطرناکی برای ایران است. ۲۰۳میلیارد دلار در سال۲۰۲۰ کاهش پیدا کرده است. ۵۸۰میلیارد دلار در سال ۲۰۱۱ به ۵. رییس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی با بیان اینکه در کنار المپیادی ها شاهد خروج متخصصین هستیم، گفت: شاید بسیاری از کار آفرینان در سال های گذشته از ایران مهاجرت کرده بودند اما واحد تولیدی، صنعت و درآمدشان در ایران بود. این جامعهشناس در خصوص ارزش افراد مهاجر، اظهار میکند: “آلفرد مارشال” برنده جایزه نوبل اقتصاد میگوید “اگر آموزش و پرورش یک شهر در طول صد سال یک مخترع بپروراند هزینه صد سال آن شهر را جبران کرده است” و این حرف بار معنایی بسیاری دارد، افراد متخصص یک کشور به راحتی پرورش نمییابند اما به راحتی مهاجرت میکنند و جای آنها در یک کشور خالی میشود و تربیت افراد اینچنینی سالهای سال به طول میانجامد.

دیدگاهتان را بنویسید