مهاجرت به کانادا، هزینه و شرایط بهترین روشهای مهاجرت کانادا با وکیل رسمی

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهاجرت از کشورمان، موضوع جدیدی نیست در سالهای اخیر اما پس از اعمال تحریمها شرایط سختی بر مردم حاکم شده است تا جایی که برخی هموطنان را بیش از پیش راغب به مهاجرت کرده است، در این بین مهاجرت از طریق مجاری غیرقانونی افزایش یافته است و اخبار ناخوشایندی از مرگ مهاجران به گوش میرسد، بیکاری بالا در بین فارغ التحصیلان جامعه، مشکلات معیشتی و نبود احساس امنیت روانی سرعت مهاجرت افراد را بیشتر کرده است؛ این در حالی است که اگر مردم در رفاه و آرامش باشند به هیچ وجه سختی مهاجرتهای خطرناک و پرهزینه را به جان نمیخرند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، آقای علی آقامحمدی در نشست طرح تحول محلات کشور در محل وزارت کشور افزود: توانمندسازی محلات کشور با استفاده از مکانیسمهایی نظیر تقویت کسب و کار خرد، میتواند سهم موثری در کاهش آسیبهای اجتماعی در محلات و مناطق حاشیهای کشور ایفا کند.

همچنین برخی از متقاضیان واجد شرایط دارای ایدههای کارآفرینی و استارتاپی بسیار فوق العاده با سودآوری بالا هستند. معمولاَ شرایط مهاجرت به کانادا با توجه به روش های مختلف مهاجرتی که برای رفتن به کانادا وجود دارد متفاوت است. در برخی دیگر از برنامه های مهاجرتی مانند برنامه های سیستم اکسپرس انتری کانادا، امکان مهاجرت به کانادا با همسر یا شریک زندگی نیز وجود دارد. یکی دیگر از روش مهاجرت به کشور کانادا، شرکت در برنامه تجربه کبکی است که به اختصار PEQ نیز نامیده می شود. شرایط مالی و هزینه هالی مهاجرت، این روز ها یکی از مشکلات اصلی در تصمیم گیری های مهم زندگی است به ویژه برای مهاجرت بدون پول به یک کشور دیگر، برای مهاجرت به کشور های دیگر، یکی از ضروری ترین مسائلی که باید مد نظر گرفته شود، هزینه ی مهاجرت و میزان درآمد فرد متقاضی است که کمک بزرگی به رفع چالش های پیش روی یک مهاجر می کند. ولی همیشه باید به سوال، چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، توجه نمائیم و بهترین راه را برای مهاجرت بدون سرمایه انتخاب کنیم و یکی از اصلی ترین نکاتی که می بایست در مهاجرت در نظر بگیرید، هزینه مهاجرت است و همواره بسیاری از متقاضیان مهاجرت این سوال ها را مطرح می کنند که چگونه بدون پول مهاجرت کنیم؟

مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا سریع ترین و محبوب ترین راه مهاجرت به کانادا را برای مهاجران فراهم کرده است. یک وکیل مهاجرت به کانادا که از تجربه مهاجرتی قابل توجهی نیز برخوردار باشد، می تواند راه های اقامت کانادا را به صحیح ترین و به روز ترین شکل در اختیار متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار دهد. به شکلی که تجربه کاری، سطح تحصیلات و آشنایی به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی از جمله عوامل تأثیرگذاری هستند که در کسب حداقل امتیاز لازم برای مهاجرت به کانادا از این طریق مورد نیاز هستند. با توجه به راه های مختلف مهاجرتی ، تقریبا مهاجرت به این کشور در هر سنی امکانپذیر می باشد ولی نظر به اینکه فاکتور سن یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در کسب امتیاز از برنامه مهاجرتی می باشد در سنین پایین تر ممکن است راههای بیشتری برای متقاضیان وجود داشته باشد . افرادی که دارای پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی باشند، می توانند امتیاز بیشتری را از این برنامه مهاجرتی دریافت کنند. مالکین کسب و کار و کارآفرینان می توانند با توجه به شرایط خود برای یکی از این برنامه های اقامت کانادا اقدام کنند. متقاضیان اقامت کانادا در این محدوده سنی نیز می بایست ابتدا جهت ادامه تحصیل در کالج و یا دانشگاه های کانادا اقدام نمایند و سپس از طریق برنامه های مهاجرتی موجود برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

در این روش از مهاجرت بدون پرداخت پول باید از سمت یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. اگرچه امکان مهاجرت به کانادا برای هر شخصی بدون نیاز به وکیل نیز وجود دارد، اما به دلایل مختلفی از جمله جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه در فرآیند درخواست اقامت کانادا، استفاده از یک وکیل مهاجرتی می تواند بسیار کمک کننده باشد. سایر آمارها هم مهاجرت رو به رشد ایرانیان تحصیل کرده به خارج از کشور در دو دوره 1973-1993 را نشان می­دهد، به گونه ای که در این دوره به طور میانگین هر سال نزدیک به دوازده هزار نفر نیروی کارشناس از ایران به دیگر کشورها مهاجرت کرده­اند( حسینی نژاد و کافی،1382؛ رونقی،1375؛ دهقان،1382به نقل از صالحی عمران، 1384: 57 ). در عصر حاضر به دلیل جهانی شدن و تحولات بین المللی نظام­های سیاسی، جابه جایی های مهاجرتی دستخوش دگرگونیهای بنیادین شده است. بدین منظور، از طریق یک فرایند دو مرحله ای، می توانید برای شرکت در یکی از برنامه های مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا درخواست خود را ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید