مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا 2022 + شرایط، هزینه ها و روش ها

امنیت شغلی در کنار درآمدهای بسیار خوب، پیشرفت شغلی و کیفیت بالای زندگی، از جمله دلایل مختلفی هستند که مهاجرت به کانادا را منطقی و دارای جذابیت کرده است. با توجه به نیاز بازار کار کانادا به مهارت های مختلف، می توان آینده شغلی مهاجران را نیز روشن دانست. اگر می خواهید در کشور مقصد خود احساس آرامش کنید، کانادا مکان کامل و قابل قبولی است. به علاوه، با توجه به کمبود نیروهای کاری در کشور کانادا، صنایع و شرکت های مختلف در کانادا به شدت برای تأمین بخشی از نیروهای کاری خود به مهاجران تازه وارد وابسته هستند. درباره ایرانیها و مردم بعضی از کشورهای همسایه ایران در خاورمیانه، اخذ ویزای شینگن برای مهاجرت کاری حتی با وجود دعوتنامه شغلی هم ممکن است نهایی نشود. چگونه ویزای تحصیلی بگیریم؟ همچنین، وجود موسسات آموزشی معتبر و بورسیه های تحصیلی قابل توجه از دیگر مواردی هستند که مهاجرت تحصیلی را مورد توجه متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار داده است. اولین گام افزایش آگاهی در مورد انواع روش های مهاجرتی و راه های مهاجرت به کانادا است. درست است که مهاجرت به آمریکا در قیاس با خیلی از کشورهای دنیا، دارای سختی ها و پیچیدگی های خاص خود است، اما در مقابل، کارت اقامت موقت و گرین کارت این کشور از ارزش و مزایای بالایی برخوردار بوده و اجازه سفر و مهاجرت بدون ویزا به اکثر کشورهای معتبر دنیا را به شما می دهد.

وجود گزینه های مختلف مهاجرتی موجب می شود تا شانس بیشتری برای دریافت اقامت کانادا داشته باشید. در مرحله اول نیاز است تا پذیرش متقاضیان از طرف اداره مهاجرت کبک مورد تأیید قرار گیرد. به عنوان مثال، جهت پذیرش متقاضیان مهاجرت به مونترال از طریق برنامه استانی کبک، دو مرحله در نظر گرفته شده است. همچنین، مدارکی که نشان دهنده توانایی مالی فرد متقاضی تحصیل در کانادا جهت پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی در این کشور باشد نیز، از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است. چرا تراست بهترین گزینه برای انجام کلیه امور مهاجرت به کانادا است؟ اگر به دنبال پیشرفت شغلی هستید و می خواهید درآمدهای قابل توجه داشته باشید، کانادا می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. برای آگاهی از شرایط دریافت پاسپورت کانادا می توانید به این لینک مراجعه کنید. مطالب بسیار مفید و کاملی درباره موضوعات مختلفی مانند انواع روش های مهاجرت به کانادا، هزینه های مهاجرت به کانادا و معرفی شهرهای کانادا در سایت تراست وجود دارد که با مطالعه آن ها می توانید اطلاعات بیشتری درباره هر یک از این موضوعات بدست آورید.

کانادا کشوری است که سریع ترین راه های مهاجرتی را به متقاضیان مهاجرت به این کشور ارائه می دهد. در حقیقت، راه های مهاجرت به کانادا جزء سریع ترین روش های مهاجرتی در جهان هستند. برخورداری از هزینه تحصیلی ارزان تر و هزینه کمتر زندگی دانشجویی در مقایسه با کشوری مانند استرالیا، مزایای کانادا نسبت به استرالیا را، بیشتر مورد توجه قرار می دهد. سیاست هایی که به مهاجران اجازه می دهد کمبود نیروی کار را پر کنند باعث ایجاد شغل ، افزایش نرخ مشارکت در نیروی کار و افزایش درآمد برای افراد بومی می شود. در سال ۲۰۱۵ درصد مهاجران ایرانی در کشور اوکراین کم بود اما از اوایل سال ۲۰۱۶ این کشور به یکی از مقصدهای گردشگری و مهاجرتی ایرانیان تبدیل شده است. به عنوان مثال، در حالی که رسیدگی به اکثر درخواست های ارائه شده از طرف متقاضیان شرکت در برنامه های سیستم اکسپرس اینتری کانادا در حدود 6 ماه اعلام شده است، مدت زمان لازم جهت رسیدگی به فرآیندهای مجوز تحصیلی در حدود 2 الی 16 هفته در نظر گرفته شده است.

با توجه به این موضوع که در حدود 80 مسیر مهاجرتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، اقدام برای مهاجرت نیازمند آگاهی کامل از تمامی مسیرهای مهاجرتی به این کشور و اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی است. مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند! شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با وکلای حرفهای و با تجربه، تمام فعالیتهای مهاجرتی شما را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. بنابراین، با مراجعه به سایت مهاجرت کانادا در این لینک، می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را درباره هر یک از موضوعات مرتبط با مهاجرت به کشور کانادا دریافت کنید. برنامه اقامت کانادا از طریق کارآفرینی مناسب سرمایه گذاران و مدیران ارشد بیزینس های فعال می باشد. اما بهترین راه مهاجرت به کانادا روشی است که بیشترین تطابق را با شرایط شما داشته باشد. وجود دانشگاههای معتبر با رتبههای برتر جهانی، بازار کار بهتر پس از فراغت از این دانشگاهها، کسب شرایط شغلی بهتر، کسب درآمد بیشتر و اخذ اقامت از طریق تحصیل و یادگیری زبان دوم از جمله انگیزههای مهم و تاثرگذار بر مهاجرت تحصیلی است. به طوریکه 150 نفر از افراد با درآمد پایین در مقابل 57 نفر با درآمد متوسط و 27 نفر با درآمد بالا دارای گرایش به مهاجرت بالایی بودهاند و چنین به نظر میرسد که بیشتر این افراد در جستجوی کار با درآمد بهتر و بالاتر بودهاند.

دیدگاهتان را بنویسید