مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا 2022 + شرایط، هزینه ها و روش ها

ایلیا وکیلی مرشد شرکت ابرآروان، از شرکت های وابسته به فناپ، میگوید یکی از زیانبارترین اثرات طرح صیانت افزایش روند مهاجرت جوانان است. در مصاحبهای که تکراتو با ایلیا وکیلی داشت، وی نظرات خود را در خصوص تاثیرات مخرب طرح صیانت بیان داشت و مهمترین آن را افزایش روند مهاجرت به خصوص مهاجرت نخبگان دانست. ایلیا وکیلی می گوید بزرگترین صدمهای که چنین طرحهایی میزند، از بین بردن امید است. در صورتیکه ازدواج شما ادامه دار باشد، پس از دوسال زندگی مشترک موفق در اوکراین، فرد خارجی تابعیت اوکراین را دریافت خواهد کرد. ابر آروان هم مثل سایر کسبوکارها، از اول با این طرح مخالفت کرده است و در بیانیههای مشترک کسبوکاری، اعتراض خود را نسبت به این طرح و رویکرد محدودیتزای آن اعلام کرد. پیش از این هم صندوق بین المللی پول گزارشی داد که بر اساس آن ایران با صدور سالانه ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار نخبه به لحاظ مهاجرت نخبگان، در میان ۹۱ کشورِ در حال توسعه رتبه اول را داشت. به گزارش روز یکشنبه روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم چاپ لندن، رژیم صهیونیستی سعی دارد با سوء استفاده از وضعیت پیش آمده برای ملت اوکراین به ویژه یهودیان ساکن شرق اروپا و وقوع جنگ در این کشور بحران یاد شده را به یک فرصت استثنایی برای خود جهت تقویت فرآیند مهاجرت یهود به فلسطین اشغالی و توسعه شهرک های صهیونیست نشین تبدیل نماید.

کانادا به طور کلی کشوری بسیار مترقی، متنوع و چند فرهنگ است؛ بنابراین، اگر به فکر زندگی در کانادا هستید، به ویژه در یکی از شهرهای بزرگ آن، این یکی از مزایا برای خارجیها می باشد. این متن را که میخوانیم، متوجه این موضوع میشویم که با تصویب این طرح، خیلی راحتتر از قبل میتوانند سایتها را ببندند یا روی آنها محدودیت ایجاد کنند. وکیلی رویکرد تصویب کنندگان طرح صیانت را محدود کننده خواند و افزود: «به نظر میرسد وقتی کسانی رویکرد محدودسازی دارند، مهاجرت و فرار نخبهها برایشان آخرین و کماهمیتترین موضوع باشد. او در ادامه میگوید: «به نظر میرسد در آخرین نسخهای که مجلس درباره این طرح بیرون داده، اساسا چیزی تغییر نکرده است. اعتبار پاسپورت کانادا به اندازه ای است که بر اساس شاخص گذرنامه Henley، این گذرنامه در فهرست 10 پاسپورت برتر جهان قرار گرفته است.با در اختیار داشتن این گذرنامه، می توانید به 183 کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید. شاکید اعلام کرده که یک هزار و ۵۰۰ شهروند اوکراینی وارد اسراییل شده اند که در میان آنها بر اساس قانون بازگشت ۱۵۰ تن می توانند شناسنامه اسراییلی دریافت کنند. آژانس اسراییلی ویژه مهاجرت یهود از روسیه و شرق اروپا پیش بینی کرد که بین ۲۰ تا ۳۰ هزار یهودی فقط از اوکراین به فلسطین اشغالی مهاجرت کنند.

به عنوان ملموسترین مثالها در این راستا میتوان به دستیابی به فرصتهای شغلی و تحصیلی بهتر، امکانات و رفاه بهتر، وضعیت فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و سیاسی بهتر به ویژه در زمینه مسائلی مانند حقوق بشر و آزادی و امنیت و آرامش، حتی گاها دلایلی مانند آب و هوای مطلوب کشور مقصد و دهها مورد دیگر اشاره کرد. شهر گرانادا از دیگر شهرهای بسیار خاص در اسپانیا است، این شهر مرکز فرهنگی این کشور محسوب میشود؛ البته از نظر مهاجرپذیری رتبه بالایی ندارد اما دارای آثار تاریخی بسیار ارزشمندی است. کسانی که میخواهند در این کشور تحصیل کنند قطعاً میتوانند به بهترین شکل روال تحصیلی را پیش ببرند، سیستمهای آموزشی در اسپانیا از کیفیت بیشتری نسبت به سالهای قبل برخوردار است. غیرمتوالی: این گزینه صرفا به رشته تحصیلی افراد در دوره کارشناسی محدود نمیشود. تحصیل در مقطع بالاتر از کارشناسی هم این شانس را افزایش می دهد. افرادی که دارای یک مدرک دانشگاهی هستند، از امتیاز فوق العاده ای برای مهاجرت به کانادا برخوردار خواهند بود. اگرچه هر کدام از کشورهای مهاجرپذیر از مزایا و معایب خاص خود برای زندگی و پذیرش مهاجران برخوردار هستند، اما بدون شک می توان کانادا را ایده آل ترین گزینه در مقایسه با سایر کشورها، برای مهاجرت ایرانیان دانست.

به شکلی که با دریافت اقامت دائم در کانادا، شما و خانواده تان از یکی از بهترین ترین پوشش های بیمه و خدمات درمانی در جهان برخوردار می شوید. جنس جملات و موارد این طرح، از جنس ایجاد محدودیت است. ازدواج همجنسگرایان در آلمان نیز قانونی است. رسانه های گروهی رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که درخواست مهاجرت از سوی یهودیان روسیه به طور میانگین روزانه ۵۰۰ مورد افزایش یافته است. یک نکته مهم: برخی کشورها مانند آلمان و اتریش دانشجوی رایگان پذیرش می کنند، اما چرا هر کسی نمی تواند برای مهاجرت از ایران گزینه تحصیل در این کشورها را انتخاب کند؟ اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما چندین گزینه مختلف را برای مهاجرت در نظر گرفته اید، که به احتمال فراوان یکی از این گزینه ها مهاجرت به کشور کانادا است. ویزای مولتیپل کانادا که به نام های ویزای گردشگری، ویزای توریستی، ویزای مولتی و ویزای دیداری نیز نامیده می شود یکی از راه های ورود به کانادا می باشد. مهاجرت به کانادا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به سریع ترین و راحت ترین شیوه ممکن همسر و فرزندان خود را نیز همراه با خود به کشور کانادا منتقل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید