مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا 2022 + شرایط، هزینه ها و روش ها

این در حالی است که مهاجرت از طریق ادامه تحصیل در کانادا، یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت جوانان به این کشور است. اگر فکر میکنید بهتر است در مسیرتان یک سال فاصله داشته باشید، قبل از شرکت در دروه های مکمل یا آغاز هر نوع فعالیت بلند مدتی، تحقیقات خود را انجام دهید تا از شرایط و سیاستهای دانشگاه هدف خود آگاه شوید. ولی در زمان های گذشته که هشت سال دفاع مقدس وجود داشت افراد بسیار زیادی قصد مهاجرت از ایران را برای فرار از شرایط جنگ برای خود ایجاد مینمودند و به نوعی مهاجرت از ایران را به صورت یک مهاجرت اجباری انجام میدادند. همچنین در این برنامهها امکان همراهی خانواده متقاضی (عموما همسر و فرزندان زیر 18 سال) بسیار راحت انجام خواهد شد. چگونه از خود در برابر کلاه برداری محافظت کنید؟ بنابر گزارش گردآوری شده از سوی کانون معماران، حدود نیمی از درخواست ها برای دانشگاه بوستون در 48 ساعت پایانی مهلت اعلامی، ارسال میشوند. روز های آزاد دانشگاه، روزی است که شما میتوانید به محلی که علاقهمند به تحصیل در آن هستید سر بزنید و از بخش های مختلف آن بازدید کنید. اگر صرفاً دروس را از روی تصادف انتخاب کنید، به این دلیل که از تحصیل در یک موسسه خاص ناامید هستید، تعهد شما به هر دوره خاص مشکوک به نظر میرسد.

در SEP Immigration ما در همه زمینه های قانون مهاجرت کانادا فعالیت می کنیم و تجربه ای در زمینه موضوعات مختلف از جمله، درخواست های اقامت موقت و دائم و همچنین برنامه های سیتیزن شیپی کانادا داریم. همچنین سعی کنید از نوشتن با صدای غیرفعال خودداری کنید (“چیزها به من رسید”). سلامت و تندرستی را به جرات میتوان اصلیترین دغدغه انسانها دانست و دسترسی رایگان و آسان به بیمههای سلامتی و خدمات درمانی حق اولیه همگان است.با مهاجرت به بسیاری از کشورهای جهان و اخذ اقامت دائمی آن، شما تحت پوشش خدمات درمانی گستردهی آن کشور قرار خواهید گرفت و از پیشرفتهترین تجهیزات پزشکی و سلامتی به صورت رایگان بهرهمند خواهید شد. همچنین در کشورهای آلمان، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، کرواسی، اسلوونی و مجارستان نیز این میزان بر ۳۲ درصد بالغ میشود. بر این اساس در اروپا تنها درصد اندکی از کل مهاجرت را پناهجویان تشکیل میدهند برای مثال در سال ۲۰۱۷ تخمین زده شد که ۵۶ میلیون مهاجر خارجی در کشورهای اتحادیه اروپا زندگی میکنند که ۳۵ میلیون از آنها ملیتی غیراروپایی دارند و از میان آنها تنها سه میلیون را پناهجویان تشکیل میدهند. آدرس ایمیل شما در بالای سند ظاهر میشود و همه کارکنان پذیرش خواهند دید – مطمئن شوید که ایمیل مناسبی استفاده میکنید!

از اینکه ممکن است نمره و درجه کمی از یک دانشگاه داشته باشید، ابایی به خرج ندهید و از فرصت های مناسب استفاده کنید. در صورتی که شرایط مالی مناسبی برای استفاده از این فرصت دارید، توصیه میکنیم آنرا از دست ندهید. بنابراین اجازه ندهید که مواجه شده با چنین هزینه هایی شما را نا امید کند. میدانیم که بهدست آوردن امتیاز لازم برای موفقیت در چنین مسیری، به سادگیِ تایپ کردن اطلاعات شخصی خود و زدن دکمه “ارسال”، نیست. در حالت ایدهآل، باید تا آنجا که ممکن است تحقیق کنید تا احساسی نسبت به مکانی داشته باشید که میتوانید سه تا پنج سال آینده را در آن سپری کنید. در نهایت، بسیار مراقب باشید که محتوایتان بجای داشتن جنبه علمی، بیشتر سرگرم کننده باشد. این روزها مهاجرت به کانادا برای خیلیها گزینه مناسبی شده اما پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام، نگاهی به آمار مهاجرت ایرانی ها به کانادا انداخته و ببینید که در کدام دسته قرار میگیرید. مهمترین چیز این است که خودتان باشید – حرفهای بنویسید، اما نگران نحوه استفاده از واژگان پیچیده نباشید؛ نیازی به آنها نیست. اگر دانشجوی معماری باشید، به یاد دشته باشید که پورتفولیو معماری ، کلیدیترین سندی است که به دانشگاه ارائه میکنید.

برخی از دانشجویان به جای سفارشی کردن محتوا برای هر دانشگاهی که قصد اپلای دارند، فرض میکنند که الزامات پورتفولیو در همه دانشگاهها یکسان است. شاید بد نباشد به این موضوع فکر کنید؛ اگر درخواست تحصیلی یک دانشجو دقیقاً در آخرین مهلت درب منزل شما برسد، میزان علاقهمندی به پذیرش را چگونه ارزیابی میکنید؟ برای صرفهجویی در هزینههایتان خود را مجاب به اپلای در دانشگاهی «ارزانتر» که کیفیت مطلوبی ندارد، نکنید. از دیگر ملزومات تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاههای المان، قبولی فرد در آزمون سراسری ایران است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تحصیل در استرالیا، نیازمند بودجه نسبتاً زیادی بوده و فرد باید از تمکن مالی قابل قبولی برخوردار باشد، در غیر این صورت ویزای تحصیلی برای وی صادر نخواهد شد. مهاجرت به انگلیس و حق کار در انگلیس به دو عامل اصلی و اولیه بستگی دارد. اپلای برای فقط یک دانشگاه هزینه کمتری دارد، اما چنین اقدا مهمی ارزش هزینه بیشتر برای درخواست دو تا پنج دانشگاه دیگر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید