مهاجرت به کانادا 2022 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! – تراست

همچنین قبل از مهاجرت باید الزامات مربوط به بیمهی خودرو، خانه، مسافرت و زندگی را سروسامان ببخشید. اکیداً توصیه میشود که خریداران قبل از اینکه متعهد به خرید ملک یا پرداخت ودیعه شوند، از خدمات یک وکیل مستقل بهرهمند شوند. چنانچه تخصص شما در کارتان خیلی بالاست یا دست کم 180 هزار دلار آمریکا سرمایه در اختیار دارید می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید. چنانچه قصد مهاجرت به آلمان و دریافت اقامت آلمان را دارید، همین حالا با کارشناسان ما در موسسه Go2TR تماس بگیرید تا باتوجه به شرایط اختصاصی شما، بهترین و سریعترین روش را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. کانادا درجذب دانشجوهای خارجی توانسته رتبه سوم را ازآن خود کند و پس از آمریکا و استرالیا در جایگاه سوم جهانی قرار بگیرد. کانادا و بازار کار کانادا فرصت های زیادی برای اتباع خارجی که مایل به آمدن به کانادا برای زندگی و کار هستند فراهم می کنند. طبق این نظریه، تصمیمات مهاجرتی به وسیله هر یک از افراد به تنهایی گرفته نمیشود، بلکه واحدهای بزرگتری مثل خانواده چنین تصمیماتی را میگیرند که در آن نه فقط برای بیشتر کردن درآمد مورد انتظار بلکه همچنین برای کمترکردن خطرات و محدودیت های همراه با شکست های گوناگون بازار، بجز آنهایی که در بازار وجود دارد، به طور جمعی عمل میکنند(همان،88).

در هر صورت، شما باید وضعیت قانونی برای کار در کانادا داشته باشید. هنگامی که اقامت دائم دارید، حق قانونی برای کار در کانادا دارید و وابستگان شما حق کار ویا حضور در مدرسه دارند. کانادا با حمایت از طرحهای مهاجرتی که از دانشجویان بین المللی پشتیبانی میکند، تعداد اعضای تحصیل کرده و سودآور در جامعه افزایش میدهد، افرادی که با حضور در فضای دانشگاهی، کار کردن در بهترین شرکتها، ارائه خدمات به عنوان پزشک، دانشمند و سایر موارد باعث موفقیت و شرایط بهتر کشور میشوند. کانادا بنابر دلایل بسیاری سال گذشته موفق شد رتبه سوم جهانی برای تعداد دانشجویان بین المللی را به خود اختصاص دهد، با توجه به اینکه 642,000 نفر در مراکز آموزش عالی کانادا حضور یافتند. زیرساخت ها و اقتصاد کانادا کاملا هماهنگ برای تولید یک کشور پیشرفته اداره میشود و رتبه یازده را در بین کشورهای ثروتمند جهان دارد و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ((OECDمیباشد. کیفیت آموزش و پرورش و استانداردهای زندگی در کانادا در بالاترین سطح در جهان قرار دارد اما هزینه زندگی و هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی به طور کلی کمتر از کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و انگلستان است. به شکلی که در این فهرست، کشورهای دانمارک و سوئد به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

کانادا با بهره مندی از سیستم آموزشی در کلاس جهانی، فرهنگ دوستانه و مهمان نواز، گزینه های آموزشی به زبان انگلیسی و فرانسوی و هزینه های معقولانه و مناسب زندگی، رتبه سوم را از نظر تعداد دانشجویان بین المللی در جهان به خود اختصاص داده است. مدارک تحصیلی کانادا در سطح جهانی و در کشورهای ایالات متحده و مشترک المنافع و جهان اول معتبر است. در سال 2020، کانادا به عنوان دومین کشور ایده آل جهان توسط US News شناخته شد و با امتیازی بالا در موضوعات کیفیت زندگی، شهروندی و کسب و کار از بقیه پیشی گرفت. برنامههای مهاجرتی برای کارمندان، خویشفرمایان و کارآفرینان در کانادا بسیار زیاد است و به این ترتیب افرادی که ایده ثبت شرکت دارند و کارآفرین هستند، میتوانند در کانادا موفق شوند. برای اینکه موفق به دریافت این مدرک مهم شوید، باید پیش از هر چیز مقصد تحصیلی و دانشگاه دلخواه خود را براساس فاکتورهایی نظیر رنکینگ دانشگاه، اعتبار مدارک دانشگاهی، شهریه تحصیلی، تنوع رشته های تحصیلی، تجهیزات دانشگاهی و موارد این چنینی انتخاب کنید.

هر چند که از لطف خدا ناامید نیستیم و به رحمتش پذیرای کسانی هستیم که از دل شعلهها با جان و تنی مجروح باز میگردند و معجزهای را محقق میسازند. بنابراین برای کسانی که هنوز از ایران پا بیرون نگذاشتهاند امکان استخدام در مشاغل دولتی وجود ندارد. برای کسانی که به اشتغال موقت در کانادا علاقمند هستند، هنگامی که یک پیشنهاد شغلی واقعی کسب می کنید، می توانید برای یک اجازه کار موقت درخواست بدهید. برای افرادی که برای اقامت دائم از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال درخواست می کنند، پیشنهاد شغلی دائمی از کارفرمای کانادایی می تواند زمان پردازش درخواست را کاهش دهد. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می توانید از گزینه های کار آفرینی فدرال و استانی، استارتاپ ویزا، owner operator و خود اشتغالی برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید. البته باید در نظر داشت که اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای خوب آمریکا سخت بوده و همچنین شهریههای تحصیل در این کشور بسیار بالا است.

دیدگاهتان را بنویسید