مهاجرت به کانادا 2022 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! – تراست

ترکیه با حفر خندق و دیوار سازی در مرزها تلاش میکند تا از مهاجرت های غیرقانونی و نفوذ گروه تروریستی پ.ک.ک جلوگیری کند. باید به این نکته هم توجه نمایید که کسب و کار شما ممکن است در مقاصد مختلف کانادا متفاوت مورد استقبال قرار گیرد. این را بدانید با انتخاب گزینه اشتباه وقت و هزینه خود را هدر می دهید و در آخر نمی توانید نتیجه دلخواه را کسب کنید. تمامی تلاش مشاوران تراست مبنی بر انتخاب بهترین و واقعیترین مسیر مهاجرتی برای شما است. لذا راههای متنوعی برای افرادی که صاحب مشاغلاند و قصد مهاجرت به کانادا را دارند راهاندازی شده است. این که آیا آنها با اضافه کار در ویزا و نقض حقوق کارگران همراه هستند ، به انگیزه های ایجاد شده توسط این برنامه بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط رفتن به اوکراین و بهترین روشها برای مهاجرت به اوکراین، به شما پیشنهاد میکنیم با کارشناسان موسسه مهاجرتی GO2TR در تماس باشید تا بهترین راهنمایی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند. سرمایه گذاری همواره احتیاج به بررسی و شناخت کافی از شرایط و ملاحظات وجود دارد.

این حقیقت برای مهاجرت سرمایه گذاری نیز صدق می کند و با توجه به تعدد راه های مهاجرت سرمایه گذاری، لازم است اطلاع کافی از قوانین مهاجرتی کانادا داشته باشید. در تعیین مدت زمان معین شده در ویزای توریستی عواملی نظیر قوانین کشور، تعداد بازدید کنندگان مجاز، حقوق فردی و غیره تاثیرگذار است. راههای متفاوت ممکن است زمانبندی متفاوتی نیز داشته باشند، همچنین اداره مهاجرت کانادا یک عامل تاثیرگذار در مدت زمان فرایند مهاجرت و صدور ویزا میباشد. نکتهی دیگر در راستای مزایای مهاجرت به کانادا این است که روشها و برنامههای مهاجرتی برای متقاضیان در این کشور بسیار وسیعتر و متنوعتر بوده و بنابراین افراد با سطح و میزان شرایط و صلاحیتهای مختلف، شانس بیشتری برای حضور در این کشور خواهند داشت و در آخر از دیگر مزایا برای اقدام برای مهاجرت به کانادا میتوان گفت که همراهی خانواده شخص (عموما همسر و فرزندان زیر 18 سال) و حتی پدر و مادر و همچنین پدر بزرگ و مادر بزرگ بسیار راحتتر از دیگر کشورها برای شخص متقاضی میسر است. به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که می خواهد با استفاده از ویزای سرمایه گذاری با خانواده ی خود به کانادا مهاجرت کند.

به عنوان مثال شما می توانید شرکت خود را به کانادا همراه با سرمایه ای معین منتقل نمایید و یا کسب کاری مشابه را در کانادا خریداری کنید. همینطور ممکن است بتوانید در کانادا سرمایه گذاری را برای کسب و کار خود پیدا کنید و همین طور مسیر های متنوع دیگر. در این مسیر بخصوص، نیاز است که سازمان مهاجرت کانادا نسبت به سودآوری کسب و کارتان در کانادا متقاعد شود که وکلای خبره تراست، با ارائه بهترین مکاتبات، بالاترین شانس پذیرش را برای شما فراهم میآورند. برای کاهش ریسکهای پذیرش، سازمان مهاجرت کانادا نظارت زیادی در پذیرش مهاجران و همچنین، مدت اقامت موقت آنها پس از ورود به کانادا دارد. با توجه به اینکه وکلای مهاجرت به کانادا شناخت کاملی از روش های مهاجرت به کانادا دارند،ضمن اینکه کمک به انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضیان می نماید، امکان خطا و یا ارائه مدارک ناقص را کاهش می دهد.

برای انتخاب بهترین مسیر باید گزینههای محتمل را به بهترین نحو بررسی و مطالعه کرد. برنامه های مهاجرتی زیادی برای دانشجویان خارجی وجود دارد؛ البته حداقل تحصیل باید 2 سال باشد. دریافت ویزای دانشجویی برای ادامه تحصیل در هر یک از کشورهای خارجی برای دانشجویان الزامی است. با توجه به کمبود نیروی کار متخصص، آمار مهاجرت به اسپانیا بیشتر از قبل شده است به طوریکه این کشور هر سال یک سری فراخوان در زمینه جذب نیروی خارجی نیز اعلام میکند. دقت کنید امتیاز شما و به تبع آن شانس موفقیت مهاجرت شما در سیستم های مختلف متفاوت است. دولت کانادا این برنامه را برای جذب سریع افراد طراحی کرده است و فرایند آن در کمتر از 6 ماه تکمیل میشود. با توجه به سن و سرمایه، ممکن است توصیه به گذراندن دوره ای تحصیلی در کانادا به اتفاق خانواده و تجربه کردن کار و زندگی کانادا پیش از ریسک سرمایه گذاری شود.

دیدگاهتان را بنویسید