مهاجرت به کانادا 2022 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! – تراست

افراد برای دستیابی به فرصتهای بهتر آموزشی، شغلی و درمانی برای خود و یا حتی فرزندانشان برای مهاجرت اقدام میکنند. به شکلی که اشخاص حقیقی یا نمایندگان شرکت ها و کسب و کارها، می توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند. به شکلی که در این فهرست، کشورهای دانمارک و سوئد به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند. بنابراین افرادی که با پرونده سازیهای ظاهری در این مسیر قدم بر میدارند به احتمال زیادی بدانند که عاقبتشان دیپورت از کشور مقصد خواهد بود. اما روشهای کارآفرینی و استارت آپ ضمن آنکه به سرمایه به مراتب بسیار کمتر نیاز داشته، قوانین و شرایط راحتی نیز دارند و به زبان خودمانی تا صحبت از سود اقتصادی است، کشور مقصد با شخص متقاضی کنار میآید. افرادی که مهاجرت تحصیلی میکنند علاوه بر کسب دانشی با ارزش و کم نظیر، همانطور که با ذکر دلیل هم گفتهایم، مسیر ورود به دنیای اشتغال و همچنین اخذ اقامت دائم کشور مقصد برایشان هموارتر است. چرا نباید عاشق سرزمینی شد که الگوی خوبی برای حکومت داری در جهان است و همچنین دارای اقتصادی قابل اعتماد است.

مهم ترین و محبوب ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های موجود در سیستمی با نام سیستم اکسپرس اینتری کانادا تعریف شده اند. با توجه به اینکه کانادا اقتصاد رو به رشد و پیشرفته ای دارد، برای سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی خود نیازمند به کارگیری نیروهای متخصص بیشتری است. اگر زندگی در کشور پیشرفته کانادا با مزایای فراوانی که برای شما برشمردیم، شما را هیجان زده می کند، همین الان می توانید برای آگاهی از شرایط جدید اقامت کانادا، از خدمات مشاوره ای کارشناسان با تجربه و وکلای مهاجرتی تراست استفاده کنید. دسترسی گسترده به بازارهای جهانی، رشد اقتصادی پایدار و تمایل کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای سرمایه گذاری در کانادا، از دلایلی هستند که دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را به یکی از مطمئن ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا تبدیل کرده است. ” نیز برای شما مطرح است، پیشنهاد می کنیم به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه های غیر ضروری احتمالی، حتما از مشاوره و راهنمایی یک وکیل مهاجرت به کانادا که فردی با تجربه است، استفاده کنید. از برنامه های مورد توجه در سیستم اکسپرس اینتری کانادا، برنامه تجربه کانادایی است که منجر به اخذ اقامت کانادا نیز می شود.

به علاوه، اقامت سرمایه گذاری کانادا یکی از روش های رایج و بسیار مطمئن برای کسب اقامت دائم در کانادا نیز محسوب می شود. کشور کانادا دارای اقتصاد پویا و بسیار متنوعی است. اکثر مشاغل در کشور کانادا از درآمد مناسبی برخوردار هستند. ذکر این نکته ضروری است که برنامه نیروی کار ماهر فدرال یا برنامه اسکیلد ورکر فدرال که در بالا به آن اشاره شد، یکی از انواع برنامه نیروی کار ماهر کانادا است. یکی از برنامه های موجود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا و دریافت اقامت کاری کانادا، برنامه نیروی کار ماهر فدرال است. عباسی(1382) در تحقیقی تحت عنوان «بررسی جامعه شناختی گردش نیروی کار ماهر در سطح بین المللی با تأکید بر پیمایشی در زمینه فرار مغز­ها در ایران» با تکیه بر اطلاعات 42 کشور جهان- 27 کشور فرستنده و 15 کشور دریافت کننده­ی مهاجر- به مطالعه پدیده­ی مورد نظر پرداخته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره برنامه های استانی کانادا، می توانید به مطلب دیگری با عنوان برنامه های مهاجرت استانی کانادا که به طور کامل درباره روش های مهاجرت استانی توضیحات مفیدی را ارائه کرده است، مراجعه کنید. در این روش مهاجرتی کانادا، باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. با برخورداری از تخصص کاری و تحصیلات دانشگاهی، می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق skilled worker درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید. تنوع بسیار زیاد شرایط آب و هوایی این امکان را برای شما به وجود می آورد تا در سردترین روزهای سال، تعطیلات زمستانی را در برخی از مناطق کانادا، در بهاری ترین شرایط آب و هوایی تجربه کنید! بر اساس گزارش سایت بسیار معتبر Usnews برای سال 2020 میلادی، کشور کانادا بهترین کشور جهان برای برخورداری از یک زندگی با کیفیت معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید