مهاجرت غیرقانونی شهروندان افغانستان از طریق ایران به ترکیه

” نیز برای شما مطرح است، پیشنهاد می کنیم به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه های غیر ضروری احتمالی، حتما از مشاوره و راهنمایی یک وکیل مهاجرت به کانادا که فردی با تجربه است، استفاده کنید. مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کانادایی برای آن گروه از متقاضیانی مناسب است که از طریق ادامه تحصیل در کانادا و یا شرایطی مانند برخورداری از تجربه کاری موقت در این کشور، به نوعی تجربه حضور در کشور کانادا و تجربه مهاجرت به کانادا را داشته اند. هر دوی این ویزاها در واقع یک ویزا بوده و هر دو به متقاضیان تحصیل اعطا میگردند، اما ویزای دانشجویی همانطور که از اسمش پیداست به متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس به بالا (تحصیلات تکمیلی) اختصاص دارد و در واقع در زیر مجموعه ویزای تحصیلی قرار میگیرد که فرد باید برای اخذ آن از یکی از کالجها و دانشگاههای کشور مورد نظر پذیرش نامه دریافت نماید.

به شکلی که اشخاص حقیقی یا نمایندگان شرکت ها و کسب و کارها، می توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند. در این صورت و با برخورداری از شرایط اعلام شده، این ویزا برای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا صادر خواهد شد. از مزیت های این برنامه مهاجرتی می توان به سریع بودن روند رسیدگی به درخواست های ارائه شده و اعطای اقامت دائم به متقاضیان مهاجرت به کانادا، در صورت پذیرش در این برنامه مهاجرتی اشاره کرد. به شکلی که در 80 درصد از موارد، به درخواست ها در مدت حداکثر 6 ماه رسیدگی خواهد شد. اما تفاوت برنامه اسپانسرشیپ خانوادگی کانادا با سایر برنامه های مهاجرتی در این است که، امکان رسیدگی به درخواست مهاجرت سایر اعضای خانواده مانند پدر و مادر، و مهاجرت به کانادا از طریق دعوتنامه خویشاوندی بر اساس برنامه اسپانسرشیپ خانوادگی نیز وجود دارد. برای کسب جزئیات بیشتر در مورد برنامه مهاجرتی حتما فیلم موجود در این لینک را مشاهده کنید.

با مشاهده فیلم موجود در این لینک می توانید اطلاعات خوبی را در مورد این برنامه مهاجرتی بدست آورید. یکی دیگر از روش مهاجرت به کشور کانادا، شرکت در برنامه تجربه کبکی است که به اختصار PEQ نیز نامیده می شود. این برنامه مهاجرتی برای آن گروهی از داوطلبان مهاجرت در نظر گرفته شده است که از تجربه حضور در کبک کانادا برخوردار باشند. از برنامه های مورد توجه در سیستم اکسپرس اینتری کانادا، برنامه تجربه کانادایی است که منجر به اخذ اقامت کانادا نیز می شود. یکی از مزایای اصلی شرکت در برنامه های نامزد استانی کانادا، این است که در صورت علاقه مندی به مهاجرت به منطقه ای خاص از کانادا، امکان دریافت اقامت دائم در کانادا برای متقاضیان نیز وجود خواهد داشت. لازم است بدانید برای مهاجرت به کشور استرالیا نیازمند ویزاهای خاصی میباشد که هر کدام از این ویزاها با عددهای خاصی مشخص میشوند، دریافت ویزای 189، ویزای 190، ویزای 489، ویزای 186، ویزای 187 و ویزای 188 نمونه هایی از این موارد میباشد.برای مثال ویزای شماره 189 یعنی اقامت دائم در کشور استرالیا.شما باید با تمامی این شماره ها آشنا باشید تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را به صورت دقیق دریافت کنید.کارشناسان برتر مهاجر در این زمینه میتوانند به شما مشاورهای لازم را دهند.

ذکر این نکته ضروری است که با توجه به تعداد زیاد روش های مهاجرتی به کشور کانادا، انتخاب مسیر درست مهاجرت به کانادا نیازمند صرف زمان زیاد برای اطلاع کامل و دقیق از شرایط اعلام شده در هر یک از برنامه های مهاجرت استانی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره برنامه های استانی کانادا، می توانید به مطلب دیگری با عنوان برنامه های مهاجرت استانی کانادا که به طور کامل درباره روش های مهاجرت استانی توضیحات مفیدی را ارائه کرده است، مراجعه کنید. با برخورداری از حداقل یک سال سابقه کاری در کانادا می توانید برای شرکت در این برنامه مهاجرتی درخواست خود را ارائه دهید. در نتیجه این حرکت عرضه کارگران در کشورهای فقیر از نظرسرمایه کاهش مییابد و با کاهش عرضه، دستمزدها افزایش مییابد. با توجه به این موضوع که استان کبک در کانادا استانی فرانسوی زبان محسوب می شود، برنامه های مهاجرتی به این استان به شکلی کاملاَ مستقل از سایر برنامه های استانی تعریف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید