مهاجرت ها /مهاجرت چیست /بررسی انواع مهاجرت/توصیه هایی درباره مهاجرت

پیش از این هم صندوق بین المللی پول گزارشی داد که بر اساس آن ایران با صدور سالانه ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار نخبه به لحاظ مهاجرت نخبگان، در میان ۹۱ کشورِ در حال توسعه رتبه اول را داشت. بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند شهروندان کانادایی را استخدام کنند، زیرا روند کار بسیار آسانتر است و آنها در کانادا واقع شدهاند. با توجه به تنوع برنامه های اقامت کانادا، مشاوره با وکلای رسمی مهاجرتی مناسب ترین گزینه می باشد. براین اساس در طی تاریخ شاهد مهاجرت و جابه جایی محدود و یا عظیم گروه های انسانی بوده ایم که به دلائل مختلف طبیعی، اقتصادی، اجتماعی یا سیاسی یا امنیتی گزینه مهاجرت را انتخاب کرده اند یا برای رهایی از مشکلات و چالش ها مجبور به مهاجرت شده اند. اگرچه این کشور ممکن است دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت باشد، اما جمعیت نسبتا کم آن مملو از چهره­های دوستانه است و با مراقبت های بهداشتی رایگان بهترین گزینه برای مهاجرت خواهد بود. حال در سال 2021 که در اکثر کشورها بخصوص کشورهای پیشرفته واکسیناسیون سراسری به بهترین شکل ممکن انجام شده و وضعیت بحرانی ناشی از کرونا تقریبا به حالت عادی درآمده، باید گفت در حال حاضر که این مقاله را میخوانید تقریبا دوباره امر مهاجرت و حتی در بسیاری از کشورها سفرهای توریستی به حالت قبلی خود برگشته و بنابراین متقاضیان مهاجرت به روش مد نظر خود میتوانند مجددا همانند سابق اقدام نمایند.

ممکن است در یک روز صبح که هوا 25 درجه سانتیگراد و آفتابی است از خانه خارج شوید و در هوای 5 درجه یخ زده به خانه برگردید؛ بنابراین ایده خوبی است که لباس اضافی همراه خود داشته باشید و یا با خود چتر ببرید. همچنین با توجه به اینکه شرایط برنامه ها ، از طرف اداره مهاجرت کانادا در هر لحظه امکان تغییر دارد پیشنهاد می گردد قبل از اقدام، حتما در این خصوص با وکیل مهاجرت کانادا مشورت نمایید. با توجه به اینکه وکلای مهاجرت به کانادا شناخت کاملی از روش های مهاجرت به کانادا دارند،ضمن اینکه کمک به انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضیان می نماید، امکان خطا و یا ارائه مدارک ناقص را کاهش می دهد. پیش از ترک استرالیا، در مورد سهولت و هزینه انتقال پول بین ایران و کشوری که در آن زندگی می کنید با بانک خود مشورت کنید.

واحد پول رایج در کشور نروژ کرون می باشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا در صورتی در ابتدا طریق ویزاهای متنوعی مانند تحصیلی، کاری و یا به صورت اقامت دائم ( پی آر کانادا) می توانند برای ورود به کانادا اقدام کنند. تابعیت هر کشور را زمانب کع یک فرد دیگر دریافت می کرد به این معنا بوده است که می تواند در ان کشور اقامت کند دریافت اقامت با استفاده از قوانین مهاجرت تعیین می شود . البته برخی از افراد واجد شرایط امکان دریافت بورسیه تحصیلی فول فاند را از دانشگاه های این کشور داشته و می توانند با استفاده از مدارک تحصیلی، مدرک زبان و مدارک هویتی و بدون ارائه تمکن مالی، مهاجرت به استرالیا و تحصیل دراین کشور را تجربه کنند. همچنین برخی از برنامه مهاجرتی در محدوده زمانی خاصی از سال برای مدت کوتاهی باز و مجددا” بسته می شود. طی مسیر پناهندگی و تا مشخص شدن تکلیف متقاضی در کشور مقصد، آن شخص باید مدتی را (معمولا بین 3 ماه تا 2 سال بسته به کشور مقصد) در کمپهای مخصوص پناهندگان سپری نموده که در این مدت نیازهای اولیه زندگی شخص پناهنده از جمله محل اسکان و خواب، خوراک و پوشاک، خدمات درمانی و بهداشتی و حتی پول تو جیبی به صورت هفتگی یا ماهانه تامین خواهد شد و همچنین در صورت مشخص شدن تکلیف پرونده شخص و پذیرش وی، خدماتی دیگر نظیر آموزش زبان، کمک به پیدا کردن شغل و در کل برخی کمکها و حمایتهایی تا زمانی که مطمئن شوند که شخص میتواند رو پای خود بایستد ارائه میگردد.

متقاضیان دریافت اقامت کانادا می توانند شرایط مهاجرت به این کشور را در وب سایت اداره مهاجرت کانادا بررسی نمایند. افرادی که کارت پی آر PR کانادا را دریافت می کنند باید در مدت 5 سال، حداقل برای مدت 3 سال در کانادا زندگی نمایند تا پس از آن بتوانند برای دریافت پاسپورت کانادا اقدام کنند. در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که فعلا برای سرمایه گذاری فقط میتوان از طریق کبک کانادا اقدام کرد. شما می توانید در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع روش های مهاجرت و کشورهای مهاجرپذیر و محبوب دنیا نظیر روسیه، ژاپن، نیوزلند، امارات و یا یونان، به مجله لتس گو یونی مراجعه کرده و از مشاوره کارشناسان ما در این زمینه بهره مند شوید. هرگونه تغییر در این برنامه های اقامتی در وب سایت های رسمی فدرال و یا ایالتی اطلاع رسانی می گردد.سایت اداره مهاجرت کانادا بهترین مرجع برای بررسی شرایط انواع برنامه های اقامتی کانادا است. با توجه به برنامه اعلام شده از طرف دولت کانادا ، این کشور جذب 350 هزار متخصص را در سال در برنامه ریزی خود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید