کامل ترین نکاتی که قبل از مهاجرت باید بدانید

درواقع می توان گفت که این نوع ویزای آسان ترین و ارزانترین راه مهاجرت به امریکا می باشد. در اکثر برنامه های سرمایه گذاری کانادا متقاضیان با نمره آیلتس 5 نیز همچنان شانس موفقیت در این برنامه ها را خواهند داشت. امتیاز مهاجرت به کانادا در برنامه های مهاجرت کاری اسکیل ورکر بر مبنای تحصیلات، سابقه کار، سن و مدرک زبان تنظیم شده و در برنامه های سرمایه گذاری علاوه بر فاکتورهای فوق،میزان دارایی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استرالیا به دلیل جذب نیروی متخصص هم دارای موقعیت های شغلی مناسب و هم دارای اقتصادی پویا میباشد. افرادی هم هستند که هیچ مشکل مالی در ایران ندارند و صرفا به دلیل تجربه یک فضای جدید، کشوری مرفه تر، امنیت بیشتر، یا زندگی در کنار بستگان به مهاجرت از ایران فکر می کنند. مهدی سحابی که بیشتر او را به عنوان مترجمی موفق، با نثری روان و شیوا میشناسیم و نامش را بر جلد کتابهای وزین و از نویسندههایی چون «همه میمیرند» نوشتهی سیمون دوبوار، «در جستوجوی زمان از دست رفته» نوشتهی مارسل پروست، «باباگوریو» نوشتهی اونوره دوبالزاک و بسیاری آثار تحسین شده از سلاطین ادبیات جهان میبینیم، دستی در هنرهای تجسمی هم داشت.

زمان بررسی باید میزان درآمد از میزان هزینهها بیشتر باشد. در این پروسه متقاضیان باید هزینه های دولتی مربوط به پرونده مهاجرتی را با توجه به شرایطی که اداره مهاجرت کانادا مشخص کرده پرداخت نمایند. همانطور که حتما این رسانهی جذاب را میشناسید، در هر حوزه، رشته و موضوعی، و به هر زبان و کلامی و به اشکال متنوع و خلاقانه چیزی برای ارائه دارد که گاهی انتخاب را برای مشتاقانش سخت میکند. مطابق اعلام دولت کانادا، این کشور جهت برآوردن اهداف خود در نظر دارد برای سال 2019 حدود 330.000 مهاجر و سال 2020 حدود 340.000 مهاجر را از طریق برنامه های مختلف مهاجرتی بپذیرد. برای کسانی که مثل من تا مدتها بعد از دیدن یک فیلم در دنیای ذهنیشان داستانها را به اشکال مختلف و باب دلشان به پایان میرسانند، شنیدن این پادکست میتواند جذاب و دلنشین باشد. عرصهی وسیع استعداد و هنر او محدود به یک زمان و سبک نمیشود و در این نمایشگاه در کنار به نمایش گذاشتن گزیدهای از آثار تالیفی و ترجرمه و نقاشیها و عکسهای او به رسم یادبود و تقدیر از این هنرمند فقید، از کتابی دربارهی او و آثارش رونمایی شد که به همت موزه هنرهای معاصر و بنیاد سحابی و در گالری مژده گردآوری شده است، تا هنر دوستان و دیگر علاقهمندانی که مرحوم سحابی را تنها به عنوان مترجم میشناختند، با دیگر جنبههای هنری درخور تحسین او آشنا شوند.

متقاصیان اخذ تابعیت و اقامت کانادا از طریق تولد فرزند، باید به این نکته توجه داشته باشند که به دنیا آوردن فرزند در کانادا، منجر به اقامت والدین نمی گردد و تنها فرزند آنها از این امتیاز (سیتیزنی کانادا) برخوردار خواهد بود. برای اقدام به مهاجرت از طریق کار باید شرایط و ویژگی های کشور مقصد برای این نوع مهاجرت از قبیل سن ، تحصیلات ، سابقه کار و توانایی در زبان خارجی و… برای اطلاع از جزئیات این روش و هزینه ها بسته به دانشگاه و مقطع تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید یا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که در شرایط کنونی بهعلت شیوع ویروس COVID-19، بعضی از کشورها شرایط ورود سختگیرانهای دارند یا کلا اجازه ورود نمیدهند. بررسی وضعیت مراقبتهای بهداشت و یا بیماری شایع در کشور مقصد، قبل از مهاجرت اهمیت زیادی دارد. دارد اما به هر حال، دو شهر سیدنی و ملبورن بیشترین محبوبیت را برای انتخاب به عنوان محل زندگی دارند.

تقریبا” اکثر برنامه های مهاجرتی نیاز به ارائه مدرک زبان دارند. روش های مهاجرت به کانادا ، وجود فرصت های کاری و تجاری، تحصیل در دانشگاه های تراز اول جهان، جامعه چند فرهنگی و رو به رشد اقتصادی و قرار گرفتن این کشور در لیست برترین کشورهای جهان از جهت کیفیت زندگی و برخورداری از امکانات رفاهی و اجتماعی باعث انتخاب این کشور برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم شده است. بیشتر کانادایی ها اعتقاد دارند که قوانین دولتی دست وپا گیری وجود دارد که این قوانین انتخاب های افراد را برای زندگی تحت تأثیر قرار می دهد، که یکی از معایب زندگی در کانادا محسوب میشود. دریافت ویزای تحصیلی نیز از دیگر روش های مهاجرت و دریافت اقامت می باشد که طرفداران زیادی در بین جوانان دارد. در مقاله ”ویزای تحصیلی کانادا” به صورت مفصل به شرایط و هزینه های این روش مهاجرتی پرداخته ایم. اگر بیمه نباشید، ممکن است مجبور شوید برای مراقبت های پزشکی خود به صورت شخصی پول بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید