گروه مهاجرتی یونیک ویزا

مهاجرت به اوکراین، از روشهای مختلفی امکانپذیر است و بسته به شرایط شما، انتخاب بهترین روش با کمترین ریسک، برعهده متخصصین موسسه مهاجرتی GO2TR است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از انواع روشهای مهاجرت به کشورهای مختلف است. بستگی دارد اما یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که شهرهایی مانند تورنتو و مونترال به نسبت سایر شهرها در زمینه اسکان نیازمند هزینه بالایی هستند. شرایط مساعد زندگی در سوئد، موج می زند که این گیفیت بالا، در کنار نرخ پایین مالیات و بیکاری،باعث شده است که افراد زیادی به فکر مهاجرت از روش های مختلف به سوئد باشند. راه و روش های مهاجرت رایگان به اتریش با توجه به شرایط کلی افراد متفاوت می باشد. اقدام به مهاجرت کرده و به کار و زندگی در خارج بپردازند.

حال که از سطح اهمیت کانادا و وضعیت این کشور در امر مهاجرت کمی شرحی داده، جا دارد که چندی از مزایای بسیار کم نظیر این کشور را برای مهاجرت و زندگی بیان کرده که بارزترین این موارد عبارتند از: یکی از 5 مقصد برتر تحصیلی در جهان و دارای یکی از قویترین نظامهای آموزشی در جهان، وضعیت کار و اشتغال در سطح بسیار عالی از نظر میزان حقوق، رضایت شغلی، میزان ساعات کار، مرخصی و دیگر مزایا، یکی از قویترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی (رتبه 10 در اقتصاد و تولید ناخالص داخلی)، امنیت بالا (رتبه 11 در جهان)، وضعیت عالی حقوق بشر و دموکراسی (رتبه 12 در جهان)، مردم بسیار پذیرا و خوش برخورد نسبت به مهاجران (رتبه 2 در رفتارهای ضد نژادپرستی در جهان)، سطح آسایش و امنیت بالا (رتبه 11 در جهان)، رتبه 13 در شاخص توسعه انسانی، شادی و رضایت بالای مردمی (رتبه 14 در جهان)، رتبه 6 در حقوق زنان، حضور در باسوادترین کشور جهان (رتبه 1)، عدم احساس غربت به دلیل جوامع چند فرهنگی به ویژه در شهرهای بزرگ آن و ادب و احترام و فرهنگ بسیار بالای مردم کانادا در برخورد با دیگران، توازن بسیار عالی میان حقوق و درآمد و میزان مخارج، طبیعت و جغرافیای بکر و کم نظیر، وجود روح زنده مردم در شهرهای بزرگ و شلوغی و باشکوه بودن جو شهر در تعطیلات، جشنها و فستیوالها و دهها مزایا و برتریهای دیگر.

حالا به نظر میرسد بار دیگر ناامیدی از اقتصاد کشور در کنار دلایل دیگر، انگیزه مهاجرت از ایران را بیشتر کرده است. متقاضی میتواند از طریق ثبت نام در این دوره که تقریباً یک سال به طول میانجامد، پس از دریافت مدرک زبان اوکراینی یا روسی با هزینهای كمتر در دانشگاههای اوکراین بدون نیاز به آزمون ورودی و در هر رشتهای مشغول به تحصیل شود. شما در صورتی که تمایل به تحصیل رایگان در این کشور دارید، باید به زبان آلمانی نیز مسلط باشید، زیرا تحصیل رایگان تنها در دانشگاههای دولتی امکانپذیر است و تمامی آنها، تحصیل را به زبان آلمانی ارائه میدهند. مصاحبه به زبان کشور مقصد انجام میشود. ولی در زمان های گذشته که هشت سال دفاع مقدس وجود داشت افراد بسیار زیادی قصد مهاجرت از ایران را برای فرار از شرایط جنگ برای خود ایجاد مینمودند و به نوعی مهاجرت از ایران را به صورت یک مهاجرت اجباری انجام میدادند. این که خود را در هر زمینه ای باور داشته اند و برای رسیدن به آرزوی خود با شرایطی رو برو شده اند و توانسته اند موفق شوند.

آیا میدانستید که سیستم انواع بیمه در کانادا یکی از جامعترین و به روزترین سیستمهای بیمه در دنیا است؟ آلمان یکی دیگر از کشورهای محبوب مهاجرت است که در قاره اروپا واقع شده و جزو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است. یکی از مهمترین مواردی که می تواند روی مهاجرت افراد نیز تاثیر بگذارد؛ تحریم های جهانی علیه ایران است که خوشبختانه کانادا این تحریم ها را اعمال نکرده است. در این مقاله قصد داریم شما را با صفر تا صد راههای مهاجرت به اسپانیا و شرایط اخذ ویزا برای خود و خانوادهتان آشنا کنیم. بر اساس جدیدترین آمارهای رصدخانه مهاجرت ایران، از تعداد ۲ هزار و ۷۶۵ نفر دارندگان مدال المپیاد دانشآموزی در بازه زمانی ۸۰ تا ۹۱ بیش از هزار نفر مقیم خارج هستند. همچنین حدود هزار نفر از آنها نیز سابقه خروج دارند و تنها ۱۲۲ نفر از مهاجران بازگشتند. همچنین بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ نفر تعداد مشمولان بنیاد نخبگان طی بازه زمانی ۸۰ تا ۹۴ هستند. شما باید به طور رسمی تابعیت کشور خود را ترک نمایید تا شرایط برای اخذ اقامت دائم در اوکراین فراهم شود. شاید میخواهید ادامه تحصیل خود را در مدارس و دانشگاه های بین المللی اروپایی بگذرانید و یا رشته مورد علاقه تان در ایران وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید