۱۸ اشتباه مهلک در مهاجرت دانشجویی که اپلای شما را غیر ممکن میکند!

بهترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟ این سه روش عبارتند از روشهای مهاجرتی اقتصادی، پیوستن به یکی از اعضای خانواده و پناهندگی از سه روش اصلی هستند که افراد می توانند برای مهاجرت باتوجه به شرایط خود در نظر بگیرند. قوانین جدید و شرایط موجود، نشاندهنده این است که کشور کانادا قصد دارد تعداد مهاجران خود را افزایش دهد. به شکلی که افراد دارای مهارت و تجربه کاری مفید می توانند به راحتی و در یک مرحله، از طریق یکی از روش های اکسپرس اینتری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. رفت و آمد در کانادا و اطراف آن با وجود 1404 فرودگاه و وسایل حمل و نقل مانند اتوبوس ، قطار و سایر سیستم های حمل و نقل ، بدون درد سر انجام میشود تا مسافران ایمن و به موقع به مقصد خود برسند. دوچرخه و مترو و انواع اتوبوسها و تاکسیها و اوبر همگی در کار اند تا چرخ سیستم حمل و نقل عمومی کانادا بچرخد و شهروندان این کشور، علیالخصوص در کلانشهرها، از سفرهای درونشهری خود لذت ببرند و رنج مسافت و شلوغی نکشند.

از این نظر سیستم حمل و نقل عمومی کانادا یکی از بهترین سیستمهای حمل و نقل در جهان است. درعینحال در اسپانیا نیز تعداد زیادی پناهجو وارد خاک این کشور شدند. رتبه ایران در مهاجرت در نمودار 125، تعداد دانشجویان ایرانی در ترکیه را از سال 2000 تا 2017 میلادی نشان میدهد که بیشترین رشد را در سال 2017 داشته است. در این فرم شما شرایط ابتدایی خود را وارد میکنید و میتوانید یک جلسه مشاوره رایگان با تیم سازمان مهاجرتی تایسیز داشته باشید. به ویژگیهای کلی و شرایط مورد نیاز هر روش دقت داشته باشید و از بین آنها انتخاب کنید. قبل از پاسخ به این سوال بهتر است بدانید هر کدام از روشهای مهاجرتی این کشور برای گروه خاصی طراحی شده است؛ و شما هم باید با توجه به شرایط خاص خودتان از بین این راههای مهاجرتی انتخاب کنید. هر کدام از روشهایی که انتخاب میکنید؛ نیاز به مدارک خاصی دارد. با این حال، یک الزام کلی وجود دارد. در ادامه به طور کلی با مراحلی که باید در این مسیر طی کنید؛ آشنا میشوید و بعد از آن تمام روشهای مهاجرت به کشور کانادا را میشناسید.

سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی رسالت خود میداند تا به موکلین این سازمان یاری رساند که مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت به کانادا را با طیب خاطر و آسودگی خیال طی کنند. شابیه مانتو، سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، گفت که چندین هزار اوکراینی نیز طی چند ساعت به کشورهای همسایه، عمدتاً مولداوی و رومانیا رسیده اند. قبل از هر چیزی باید بدانید که کشور کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. وجود امکانات رفاهی زیاد و شانس بالای دریافت اقامت دائم، این کشور را از دیگر کشورهای جهان متمایز میکند. هر پرونده پس از سابمیت دارای یک شماره خواهد بود که پس از آن امکان پیگیری پرونده را ممکن می سازد. ما با بهره گیری از تجربه هزاران پرونده موفق خود در بیش از دو دهه گذشته ،با افتخار از مرحله تصمیم گیری تا کسب اقامت دائم و حتی شهروندی کانادا در کنار شما هستیم. کار با همکاران خارجی در یک محیط جدید به دور از حواشی فرهنگی، و به دور از ابعاد اقتصادی که معمولا امنیت شغلی شامل آن میشود، سطحی از حرفهای گری را برای ما مجسم میکند که احتمالا در بخش های زیادی از فعالیتهایمان در ایران شاهد آن یا ملزم به رعایت آنها نبودهایم.

ما اعتقاد راسخ داریم که باید به تک تک موکلین خود با عزت و احترام برخورد کنیم چرا که این ما نیستیم که به موکلین خود لطف میکنیم، بلکه آنان ما را مفتخر می کنند که در جمع موکلین امروز و دوستان آینده ما قرار می گیرند .ما هر لحظه به خاطر داریم که موفقیت موکلین ما ،موفقیت ماست . مراجعین عزیز دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساسا خدماتی ارائه نمی کنیم. به گفته این منبع، تا هنوز حدود ٥٣٠٠ نفر را ثبت کرده است. روسیه با جمعیتی در حدود 145 میلیون جمعیت به لحاظ جمعیتی در جایگاه نهم قرار دارد. همانطور که هر روش مهاجرتی نیازمند مدارک متفاوتی است؛ هزینه پرداختی هر روش هم با دیگری تفاوت دارد. در برخی از روشها شما فقط لازم است هزینه دریافت ویزا را پرداخت کنید و در بعضی از آنها بدون داشتن سرمایه بالا، قادر به مهاجرت نیستید. اگر نیاز به دریافت مدرک زبان دارید؛ باید از قبل برای مطالعه و شرکت در آزمون برنامه ریزی کنید تا بتوانید مدرک زبان خود را با یک نمره قابل قبول دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید