5 راه دریافت ویزا تحصیلی

چنانچه قصد داشته باشید از طریق برنامه نیروی کار ماهر فدرال برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید، حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا از این طریق، برابر با 67 امتیاز در نظر گرفته شده است. معمولا در این سیستم امتیاز بندی، اگر جاب آفر از کانادا ندارید یا تجربه کار کانادایی ندارید، باید تحصیلات شما فوق لیسانس به بالا باشد. نوع سوم: ویزای بلند مدت یا تیپ «D» است. این در حالی است که مهاجرت از طریق ادامه تحصیل در کانادا، یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت جوانان به این کشور است. برخی از کاربران حالا دیگر از مهاجرت به عنوان یک اجبار سخن میگویند و نه یک انتخاب. به علاوه، تنوع زیادی که در راه های مهاجرت به کانادا وجود دارد، تصمیم گیری را برای انتخاب راحت ترین راه مهاجرت به کانادا و بهترین مسیر مهاجرتی تا اندازه ای دشوار و وقت گیر می کند. در حقیقت، راه های مهاجرت به کانادا جزء سریع ترین روش های مهاجرتی در جهان هستند.

هر روش مهاجرتی نیز مزایای خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا دارد. همچنین، مهاجرت صاحبان مشاغل مهندسی، حسابداری و مهاجرت پرستار به کانادا می تواند برای صاحبان این حرفه ها بسیار سود آور و پر درآمد نیز باشد. همچنین، علاوه بر وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا، همواره می توانید با مراجعه به سایت تراست که بهترین منبع فارسی زبان برای مهاجرت به کانادا است، از جدیدترین اخبار و موضوعات مرتبط با مهاجرت کانادا با خبر شوید. زیرا از هرانچه دوست ندارید راحت می شوید و می توانید چیزهای زیادی را تحمل کنید . بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند شهروندان کانادایی را استخدام کنند، زیرا روند کار بسیار آسانتر است و آنها در کانادا واقع شدهاند. مواردی مانند خرید ملک و ثبت شرکت نیز جزو موارد مهاجرت از راه سرمایه گذاری هستند؛ اما تمام آن نیستند. به عنوان مثال، در حالی که رسیدگی به اکثر درخواست های ارائه شده از طرف متقاضیان شرکت در برنامه های سیستم اکسپرس اینتری کانادا در حدود 6 ماه اعلام شده است، مدت زمان لازم جهت رسیدگی به فرآیندهای مجوز تحصیلی در حدود 2 الی 16 هفته در نظر گرفته شده است. وکالت پروندهها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته میشود.

دانشگاهی را انتخاب کنید که با ایرانی بودن و مسلمان بودن شما مشکلی نداشته باشند. بهترینها را به مشتری پیشنهاد میدهیم حتی به ضرر خودمان! برای آگاهی از شرایط دریافت پاسپورت کانادا می توانید به این لینک مراجعه کنید. چنانچه نیاز به دریافت مشاوره جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید، می توانید از یکی از وکلای خبره و متخصص در امور مهاجرتی کانادا از تیم تراست، مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا را دریافت کنید. شما فقط از نظر صلاح دید یکی از افسران سازمان مهاجرت مورد تایید قرار نگرفتید و میتوانید به این رای در دادگاه عالی مهاجرت کانادا اعتراض کنید. در صورتی که اقامت دائم این کشور را از طریق یکی از روش های مهاجرت به کانادا دریافت کرده باشید و در 5 سال قبل از ارائه درخواست برای حق شهروندی، به مدت 3 سال در کانادا زندگی کرده باشید، می توانید برای دریافت حق شهروندی کانادا درخواست خود را ارائه دهید. مهاجرت کانادا از جزئیات و تنوع بسیار زیادی برخوردار است که می توانید در صورت تمایل به مطلب روش های مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در این رابطه کسب کنید.

با توجه به اینکه برای کدام یک از برنامه های مهاجرت به کانادا درخواست خود را ارائه کرده باشید، زمان تقریبی دریافت ویزای مهاجرتی کانادا و مدت زمان فرآیند مهاجرت به کانادا نیز متفاوت است. اگرچه امکان مهاجرت به کانادا برای هر شخصی بدون نیاز به وکیل نیز وجود دارد، اما به دلایل مختلفی از جمله جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه در فرآیند درخواست اقامت کانادا، استفاده از یک وکیل مهاجرتی می تواند بسیار کمک کننده باشد. به شکلی که یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا در سال 2020 میلادی، شغل دندان پزشکی بوده است که با درآمدی در حدود 274000 دلار در سال، درخواست مهاجرت دندان پزشکان به کانادا را می توان بسیار منطقی دانست! تا زمانی که مشغول به تحصیل هستید، اجازه اقامت در کشور مقصد رادارید. رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شهر اصفهان با اشاره به افراد یا خانوادههایی که مهاجرتهای غیرقانونی دارند، افزود: شاهد هستیم که خانوادههایی به دفتر وزارت خارجه در شهر اصفهان مراجعه میکنند و خواهان کسب خبر از عزیزانشان هستند، اما مشخص نیست این افراد چطور و از چه طریقی از کشور خارج شدهاند و به کشور مقصد رسیدهاند، در حالی که هیچ خبری از آنها نیست و شاید در مسیر دچار سانحه یا مرگ شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید